Acıbadem Maslak Omurga Sağlığı Merkezi

Basın

Her 100 ergenden 3’ü skolyoz ile tanışıyor!

Her 100 ergenden 3’ü skolyoz ile tanışıyor!

Geçen yıl Haziran ayını ‘Skolyoz Farkındalık ayı’ ilan eden ve hastalık hakkında farkındalığı artırmak için tüm ay boyunca halka açık, bir dizi sağlıksöyleşisi gerçekleştiren Acıbadem Sağlık Grubu, bu yıl da, Acıbadem Maslak Hastanesi’nde, 21 Haziran 2014 Cumartesi günü düzenleyeceği ‘Tanı ve tedavi yöntemleriyle Skolyoz’ konulu sempozyumla hastaları bilgilendirmeye devam edecek.

Elektronik Haber Ajansı (e-ha) muhabirinin edindiği bilgiye göre, Halka açık düzenlenecek olan seminerde farklı uzmanlık dallarından hekimler katılacak ve önemli bir sağlık sorunu olmasına rağmen toplum tarafından pek bilinmeyen Skolyoz tedavisindeki yenilikleri anlatacak. Sempozyuma katılacak skolyoz hastaları ise bu hastalık nedeniyle yaşadığı güçlükleri ve tedavi sürecinden sonra hayatlarındaki değişimleri izleyicilerle paylaşacak.

Kaynak : e-haberajansi

Site Haritası

İletişim Formu

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Tel: +90 212 304 48 38

YUKARI