Acıbadem Maslak Omurga Sağlığı Merkezi

Doç. Dr. Kamer Dere

Doç. Dr. Kamer Dere Doç. Dr. Kamer Dere, GATA Tıp Fakültesi'nden mezun oldu. GATA Tıp Fakültesi Anesteziyoloji ve Reanimasyon Anabilim Dalı'nda 1999-2003 yıllarında ihtisasını tamamlayıp anesteziyoloji ver reanimasyon uzmanı olmaya hak kazandı. Uzmanlığının ardından GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi'nde yardımcı doçent olarak çalıştı ve araştırma projelerinde yer aldı.

Doç. Dr. Kamer Dere, Ege Üniversitesi’nde Algoloji alanında eğitim aldıktan sonra 2011 yılında Sağlık Bakanlığı tarafından verilen algoloji uzmanlığı diplomasını almaya hak kazandı.

Algoloji alanında Board Sertifikasına da sahip olan Doç. Dr. Kamer Dere, Dünya Ağrı Derneği'nin (WIP) 2009 ve 2010 yıllarında düzenlediği kadavra üzerinde ileri düzey ağrı tedavileri kurslarına da katıldı.

 

 

Site Haritası

İletişim Formu

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Tel: +90 212 304 48 38

YUKARI