Acıbadem Maslak Omurga Sağlığı Merkezi

Prof. Dr. Reyhan Çeliker

Prof.Dr. Reyhan Çeliker Prof. Dr. Reyhan Çeliker, Türk Eğitim Derneği Ankara Koleji Lisesi'nden 1979 ve Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden ise 1985 yılında mezun oldu.

Çeliker, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı’nda 1988 yılında başladığı uzmanlık eğitimini 1992 yılında tamamladı.

1992 ve 1997’de sırasıyla Belçika’da Gent Üniversitesi Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı’nda, Hollanda’da Amsterdam Üniversitesi Klinik Nörofizyoloji Anabilim Dalı’nda ve İngiltere, Londra’da Guy’s Hospital’da Romatoloji Departmanı ile Ağrı Kliniği’nde çalışmalar yaptı.

Hacettepe Üniversitesi, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon Anabilim Dalı’nda yardımcı doçent olarak görevine devam eden Prof. Dr. Reyhan Çeliker, aynı üniversitede 1995’te doçent, 2002’de profesör unvanını aldı.

2008 yılına kadar Hacettepe Üniversitesi’nde görevine devam etti, 2009 yılından itibaren Acıbadem Maslak Hastanesi'nde çalışmaya başladı. Ayrıca Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde öğretim üyesi olarak görev aldı.

Başlıca ilgi alanları; kronik ağrı sendromları, bel, boyun, sırt ağrıları, osteoporoz, osteoartrit, fibromyalji gibi romatizmal hastalıklardır.

Site Haritası

İletişim Formu

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Tel: +90 212 304 48 38

YUKARI