Acıbadem Maslak Omurga Sağlığı Merkezi

Etkinlikler

Curvy Girls Skolyoz

Bel Fıtığı

Curvy Girls kurucusu Leah Stoltz, Skolyoz Farkındalık Ayı Sağlık Söyleşisi kapsamında 31 Mayıs 2015 günü Acıbadem Maslak Hastanesi'nde bir konuşma yapacak.

 Curvy Girls, kızların güçlenerek lider olmaları, sağlıklı yaşam stili seçimleri yapmaları ve öz saygılarını arttırmaları için karşılıklı destek ve onaylama ile skolyozun duygusal yükünü azaltan, akranların yürüttüğü destek gruplarından oluşan bir ağdır.

 

Curvy Girls 14 yaşındaki Leah Stoltz tarafından vücut korselerinin... Devamını Oku...

 

Schroth Tekniği

Bel FıtığıSchroth Terapisti Axel Hennes, Skolyoz Farkındalık Ayı Sağlık Söyleşisi kapsamında 31 Mayıs 2015 günü Acıbadem Maslak Hastanesi'nde bir konuşma yapacak.

Uzun bir geleneğe sahip olan Schroth Yöntemi 1921 yılında Katharina Schroth tarafından Almanya’nın doğu bölgesinde bulunan Meissen’de bulundu. 1961 yılında,  Katharina ve kızı Christa Bad Sobernheim’a taşındılar ve 1983 yılında kendi klinikleri olan “Katharina Schroth Klinik”i kurdular.

 

Katharina 1985 yılında hayatını kaybetti ve Christa annesinin çalışmalarını sürdürerek.. Devamını Oku...

Site Haritası

İletişim Formu

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Tel: +90 212 304 48 38

YUKARI