Acıbadem Maslak Omurga Sağlığı Merkezi

Prof. Dr. Serdar Özgen

Prof.Dr. Serdar Özgen Prof. Dr. Serdar Özgen, 1990 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'ni bitirdi. 1990-1996 yılları arasında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Anabilim Dalı'nda uzmanlık eğitimi aldı. 1998'de bir yıl süre ile Arkansas Üniversitesi'nde “Spine Research Fellow” olarak çalıştı. 2005 yılında Marmara Üniversitesi'nde nöroşirürji doçenti oldu. North America Spine Society (NASS) ve European Spine Society (Eurospine) üye oldu. Uluslararası ve ulusal dergilerde 75 yazısı yer aldı, kongrelerde 111 sunum yaptı.

2009'dan beri Acıbadem Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı'nda Öğretim Üyesi olarak görev yapıyor. Ayrıca Türk Omurga Derneği Yönetim Kurulu, Türk Nöroşirürji Derneği Spinal Cerrahi Grubu ve Sinir Sistemi Cerrahisi Derneği yönetim kurulunda aktif olarak çalışıyor.

Site Haritası

İletişim Formu

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Tel: +90 212 304 48 38

YUKARI