Acıbadem Ankara Hastanesi Omurga ve Omurilik Sağlığı, Hastalıkları ve Cerrahisi Merkezi
Acıbadem Ankara Hastanesi Omurga ve Omurilik Sağlığı, Hastalıkları ve Cerrahisi Merkezi
Omurga Sağlığı Merkezi Omurga Sağlığı Merkezi
Acıbadem Ankara Hastanesi Omurga ve Omurilik Sağlığı, Hastalıkları ve Cerrahisi Merkezi

Acıbadem Ankara Hastanesi
Omurga ve Omurilik Sağlığı, Hastalıkları ve Cerrahisi Merkezi

Omurga sağlığı, yaşam kalitesini doğrudan etkileyen unsurların başında geliyor. Duruş, oturuş ve hareket kabiliyeti insan yaşamının olmazsa olmazı… Dolayısıyla omurga sağlığında meydana gelen herhangi bir sorun, gündelik yaşama olumsuz yansırken geleceğe dair negatif algıları da beraberinde getirebiliyor.        

Günümüzde ömrün uzaması, hareketsiz yaşamın, kaza sonucu ortaya çıkan travmaların ve kanserin görülme oranın artmasının yanı sıra doğuştan oluşan omurga sorunları da dahil olmak üzere omurgaya bağlı hastalıklar konusunda tıbbın yeni tanı ve tedavi yöntemleri geliştirmesi, bu alanda uzmanlaşma ve spesifik hizmet sunma ihtiyacını oluşturdu. Tıptaki gelişmeleri yakından takip eden Acıbadem Sağlık Grubu, Acıbadem Ankara Hastanesi bünyesinde omurga sağlığı alanında özellikli hizmet sunan yeni bir merkez oluşturdu. 

Acıbadem Ankara Hastanesi Omurga ve Omurilik Sağlığı, Hastalıkları ve Cerrahisi Merkezi, omurga sağlığı alanında kurduğu bu özellikli merkezle, omurga sorunu olan hastalara,  tıbbın tüm olanaklarını sunuyor. Merkez, hasta odaklı tedavi ilkesi ve multidisipliner yaklaşımla hizmet veriyor. Omurga ve omurilik cerrahilerinin yanı sıra Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Radyoloji, Nöroloji, Fizyoterapi, Psikoloji gibi ilgili tıbbi branşlarla birlikte tanı ve tedavi hizmetlerini gerçekleştiriyor.

Uzmanlaşmış kadrosu, tanı ve tedavi sürecindeki kesintisiz hizmeti, multidisipliner ve etik yaklaşımıyla Acıbadem Ankara Hastanesi Omurga ve Omurilik Sağlığı, Hastalıkları ve Cerrahisi Merkezi'nin omurga sağlığı alanında geniş bir hizmet yelpazesi bulunuyor.
Acıbadem Ankara Hastanesi Omurga ve Omurilik Sağlığı, Hastalıkları ve Cerrahisi Merkezi

Ekibimiz

Acıbadem Ankara Hastanesi Omurga ve Omurilik Sağlığı, Hastalıkları ve Cerrahisi Merkezi Acıbadem Ankara Hastanesi Omurga ve Omurilik Sağlığı, Hastalıkları ve Cerrahisi Merkezi

Site Haritası

İletişim Formu

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

YUKARI