Acıbadem Omurga Sağlığı Merkezleri

Prof. Dr. M. Özcan Erdemli

Prof. Dr. M. Özcan Erdemli

1982 yılında İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Prof. Dr. Mehmet Özcan Erdemli, 1985 -1990 yılları arasında Türkiye Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde uzmanlığını tamamlamıştır. 1992-1993 yılları arasında Tulane Üniversitesi, Pulmoner Araştırma Laboratuarı, New Orleans, ABD'de “Research Fellow’’ olarak görev almıştır. 1993-1998 Türkiye Yüksek İhtisas Hastanesi, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Kliniği Şef Yardımcılığı, 1994 Anesteziyoloji ve Reanimasyon Doçenti, 2012 ye kadar devam eden süre içerisinde yine aynı hastanede Anesteziyoloji ve Reanimasyon Klinik Direktörü, Yoğun Bakımlar Koordinatörü, Anesteziyoloji ve Reanimasyon Klinik İdari sorumlusu gibi önemli görevler ile yarı zamanlı olarak Özel Güven ve Özel Çankaya Hastanelerinde çalışmıştır.

2012 yılı itibariye Acıbadem Ankara Hastanesi'nde görev başlayan Erdemli, Anestezi ve Reaminasyon bölüm sorumluluğu ile birlikte başhekimlik süreçlerini de üstlenmiştir. Türk Anestezi ve Reanimasyon Derneği, Göğüs Kalp Damar Anestezi ve Yoğun Bakım Derneği, Türk Yoğun Bakım Derneği, Anestezi ve Reanimasyon Uzmanları Derneği, European Association of Cardiothorasic Anaesthesiologists – EACTA (Avrupa Kardiotorasik Anestezistler Birliği) gibi önemli kuruluşların yönetiminde ve üyeliğinde yer almış ve almaktadır. Çok sayıda yurt içi ve yurt dışı yayını vardır.

 

 

Site Haritası

İletişim Formu

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

YUKARI