Acıbadem Omurga Sağlığı Merkezleri

Dr. Selim Ayhan

Dr. Selim Ayhan

Selim Ayhan, 1979 yılında Ankara’da doğdu.  İlk-orta ve lise öğretimini 1996 yılında Ankara Özel Yükseliş Okulları’nda tamamladı.  Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden 2002 yılında mezun olarak Tıp Doktoru ünvanı aldı.  Mezuniyet sonrası eğitimini aynı üniversitenin Nöroşirürji Anabilim Dalı’nda tamamladı ve 2010 yılında beyin ve sinir cerrahisi uzmanı oldu.  Bu süre içerisinde, 2007 yılında, Johns Hopkins Üniversitesi Tıp Fakültesi Nöroşirürji Omurga Merkezi’nde yardımcı araştırmacı ve klinik gözlemci olarak altı ay süre ile görev aldı.  Askerlik görevini Şırnak Asker Hastanesi’nde, devlet hizmet yükümlülüğünü ise Malatya Devlet Hastanesi’nde beyin ve sinir cerrahisi uzmanı olarak yerine getirdi. 

Ankara Omurga Merkezi’nde omurga ve omurilik cerrahisi konusunda aldığı üst dal eğitimi sonrasında bir yıl süre ile aynı kurumda görev yaptı.  Bilimsel çalışmaları ile; 2001 yılında Türk Kanser Araştırma ve Savaş Kurumu Adana Şubesi tarafından “IX. Onkoloji Öğrenci Kongresi En İyi Bilimsel Araştırma”, 2010 yılında Türk Nöroşirürji Derneği tarafından “Türk Nöroşirürji Derneği 24. Bilimsel Kongresi Yılın Bildirileri 3.’lük” ve 2011 yılında  “Türk Nöroşirürji Derneği Dr. Aysima Altınok Nöroşirürji Uzmanlık Tez”  ödüllerine layık görülmüştür.  Halen ARTES Omurga ve Omurilik Cerrahisi Merkezi ve Acıbadem Ankara Hastanesi’nde beyin ve sinir cerrahisi uzmanı olarak tam zamanlı görev yapmaktadır.

 

 

Site Haritası

İletişim Formu

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

YUKARI