En iyi kullanım için javascript kullanımını aktifleştirin.

Acıbadem Altunizade Hastanesi İletişim Bilgileri


İletişim Formu

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.


Bilgi almak için Organ Nakli Koordinatörümüz Hem. Güzide Özdemir ile iletişime geçebilirsiniz.

Acıbadem Altunizade Hastanesi Organ Nakli Koordinatörü

0 216 649 5770

0 216 649 4444

0 216 649 4840

Faks: 0 216 649 5539

Ayrıca Organ Nakli Merkezi'mize (216) 649 57 70 başvurabilir ya da çağrı merkezimizle (444 55 44) iletişime geçebilirsiniz.

Acıbadem Sağlık Grubu'nun diğer hastaneleri hakkında bilgi ve hizmet almak için; Alo Acıbadem 444 55 44 www.acibadem.com.tr

Nasıl Randevu Alacaksınız?

Organ Nakli Merkezimizle 0 216 649 44 44, 0 216 649 48 40 ya da 444 55 44 (ALO ACIBADEM) numaraları aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Organ Nakli Koordinatörümüz tarafından nakil olabilmeniz için mevcut 2 seçenek ve şartları konusunda bilgilendirilirsiniz.

Ailenizde ya da çevrenizde kan grubunuzla uyumlu canlı verici adayı var ise siz ve verici adayınız ön tetkik (kan grubu, LCM testi, nefroloji ve genel cerrahi fiziki muayeneleri) sonuçlarına göre değerlendirilirsiniz. Sonuçlar uygunsa nakil hazırlıkları (ayrıntılı tıbbi tetkikler) için siz ve verici adayınız hastaneye yatırılırsınız. Yatarak tamamlanan hazırlıklar sonucunda organ nakli olmanıza engel bir durum saptanmaz ve verici adayının bundan sonraki sağlığını riske atacak tıbbi bir engel çıkmaz ise canlı verici adayından böbrek nakli ameliyatınız gerçekleştirilir.

Canlı verici adayınız 4. derecenin dışı akrabanız ise ya da aranızda akrabalık bağı yok ise sizin ve verici adayınızın ön tetkikleri değerlendirilir. Sonuçlar uygunsa İl Sağlık Müdürlüğünde 2 haftada 1 toplanan Etik Kurul' a yönlendirilir. Etik Kurul onay verirse siz ve verici adayınız nakil hazırlıkları (ayrıntılı tıbbi tetkikler) için hastaneye yatırılırsınız. Organ nakli olmanıza engel bir durum saptanmaz ve verici adayının bundan sonraki sağlığını riske atacak tıbbi bir engel çıkmaz ise canlı verici adayından böbrek nakliniz gerçekleştirilir.

Ulaşım Bilgileri

Acıbadem Altunizade Hastanesi Google Haritaları

Acıbadem Altunizade Hastanesi

Altunizade Mah. Yurtcan Sok. No: 1 Üsküdar / İstanbul 34662
Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır..
6-2019