En iyi kullanım için javascript kullanımını aktifleştirin.

Diyalizsiz Nakil Daha Etkili


ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kapat

Hızlı İletişim

 

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Diyalizsiz Nakil Daha Etkili

Diyalizsiz Nakil Daha Etkili

Son 10 yılda yapılan bilimsel araştırmaların sonuçlan, diyalize girmeden yapılan böbrek nakillerinde, hem böbreğin sağlıklı çalışma süresinin hem de kişinin genel yaşam süresinin arttığını gösteriyor. Üre ve diğer zararlı maddeler diyalizde belirli aralıklarla temizlendiğinden damar sertliği ile kalp damar hastalığının daha çok görüldüğüne dikkat çekiyor. Oysa yeni bir böbrek takılınca vücutta dolaşım sistemi, organların kanlanması çok daha iyi oluyor.

Sabah'la Günaydın , 15.02.2010
Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır..
6-2019