En iyi kullanım için javascript kullanımını aktifleştirin.

Bu kez fedakarlığı annesi değil, kızı yaptı!


ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kapat

Hızlı İletişim

 

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

Hediyelerin en güzeli

Diyaliz tedavisi gören Sabriye Demir'e Anneler Günü için en anlamlı hediyeyi oğlu Selçuk Demir verdi. Annesine üzülen Selçuk Demir, böbreğini annesine vereerk sağlığına kavuşturdu.

Bursa'da iki yıldır böbrek yetmezliği nedeniyle diyaliz tedavisi gören 68 yaşındaki Sabriye Demir'e, oğlu Selçuk Demir (46), böbreklerinden birini vererek, hayata tutunmasını sağladı. Oğlundan aldığı böbrekle sağlığına kavuşan Sabriye Demir, "Oğlum ilk söylediğinde böbreğini almayı reddettim. Ona zarar gelmesinden korktum. Ancak gelinimle birlikte çok ısrar edince kabul ettim. Oğlum Anneler Günü'nde bana en anlamlı hediyeyi verdi. Yeni bir hayat verdi. Yeni doğmuş gibiyim" dedi. Annesinin sağlığına kavuşmasından dolayı çok mutlu olduğunu belirten Selçuk Demir, "İnternetten Dr. Salih Gülten'e ulaştım. Kendisiyle görüştük ve beni detaylı şekilde bilgilendirdi. Annemin kadavrayı bekleyecek kadar zamanı bile kalmadığından hiç tereddüt etmeden bir böbreğimi vermeye ve annemi yaşatmaya karar verdim" diye konuştum.

Hediyelerin en güzeli

Hürriyet Bursa - 10.05.2015
Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır..
6-2019