En iyi kullanım için javascript kullanımını aktifleştirin.

İlk Organ Nakli Hastamızdan Anlamlı Ziyaret


ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kapat

Hızlı İletişim

 

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.

İlk Organ Nakli Hastamızdan Anlamlı Ziyaret

Kardeşinden aldığı böbrek ile 11 Ekim 2010 yılında Acıbadem International Hastanesi'nde gerçekleşen böbrek nakli ameliyatıyla hem Acıbadem International Hastanesi Organ Nakli Merkezi, hem de Acıbadem Sağlık Grubu'nun ilk nakil hastası olan Mehmet Özen, International Hastanesi'ni ziyaret etti.

Hastane Başhekimi ve Direktörü Op. Dr. Tahir Aslan ve Organ Nakli Bölüm Başkanı Prof. Dr. İbrahim Berber ve Nefroloji bölüm sorumlusu Prof. Dr. Ülkem Çakır ile bir araya gelen Mehmet Özen,"Kronik böbrek hastalığı teşhisiyle geldiğim hastanede sağlığıma kavuştum. Nakil olduğum ilk günden bugüne her geçen gün kendimi daha dinç ve sağlıklı hissediyorum. Acıbadem International Hastanesi Organ Nakli Merkezi’ndeki kıymetli hocalarıma ve sağlık personeline şükran borçluyum "dedi.

Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır..
5-2019