Acıbadem Tüp Bebek Merkezleri

Acıbadem Tüp Bebek Merkezleri, 1998 yılından bu yana çocuk sahibi olmak isteyen çiftlere hizmet veriyor.

Tüp Bebek Merkezleri, Acıbadem Sağlık Grubu’nun 10 hastanesinde, üreme sağlığı alanında Acıbadem Genetik Tanı ve Hücre Tedavileri Merkezi’nin ortak çalışmasıyla hizmet sunuyor. Bu ortaklık sayesinde üreme tıbbındaki güncel uygulamalar tek çatı altında yürütülebiliyor.

Acıbadem Tüp Bebek Merkezleri Acıbadem’in Maslak, International, Fulya, Atakent, Altunizade, Bursa, Adana, Kayseri, Eskişehir Hastanelerinde hizmet veriyor.

Acıbadem Tüp Bebek Merkezleri’nde; ovülasyon indüksiyonu (yumurtlama tedavisi), suni döllenme, klasik tüp bebek (IVF), mikroenjeksiyon (intrasitoplazmik sperm enjeksiyonu / ICSI) ve diğer mikro manipülasyon yöntemleri (assisted hatching, defragmantasyon, blastomere biyopsisi) ile testis biyopsisi gibi tanı ve tedavi yöntemleri, laparoskopik ve histeroskopik cerrahi girişimler uygulanıyor. Merkezlerde, ayrı ameliyathane, androloji ve embriyoloji laboratuvarı bulunuyor.

Devamı...

Ekibimiz

Acıbadem Maslak
Tüp Bebek Merkezi

Acıbadem Fulya
Tüp Bebek Merkezi

Acıbadem International
Tüp Bebek Merkezi

Acıbadem Bursa
Tüp Bebek Merkezi

Acıbadem Adana
Tüp Bebek Merkezi

Acıbadem Kayseri
Tüp Bebek Merkezi

Acıbadem Eskişehir
Tüp Bebek Merkezi

Acıbadem Üniversitesi Atakent
Tüp Bebek Merkezi

Acıbadem Altunizade
Tüp Bebek Merkezi

İletişim Formu

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.
Kullanım koşullarını kabul ediyorum.