Günlük yaşamın koşuşturmaları yanısıra fertilite problemleri olan ve IVF tedavisi alan çiftlerde ruhsal gerilim sıklıkla gözlenen bir durumdur. Bölümümüzde görev alan her kez bu gerçeğin bilincinde olup size tedaviniz boyunca ve sonrasında gerekli destek ve bilgilendirmeye hazırdır. Eğer bu konuda daha çok zamana ve desteğe ihtiyaç duyuyorsanız psikolojik destek size tedaviniz çevresinde gelişen duygusal sorunların değerlendirilmesinde yardımcı olacaktır.

Ruhsal destek fertilite ve tedaviniz ile ilgili düşüncelerinizi, duygularınızı ve tecrübelerinizi bu konuda size vaktini daha rahat sunabilecek, uzmanlık düzeyinde bilgi, yetenek ve yaklaşım sahibi biri ile paylaşmak olanağını verir. Hissettiğiniz sıkınılar üzerinde daha kapsamlı düşünmenize ve daha etkili başetme yöntemleri ve çözümler üretmenize yardımcı olur. Tedaviniz öncesinde, devamında ve sonrasında size ihtiyaç duyduğunuz desteği verir. Fertilite sorunlarının ailenizle, dostlarınızla ve çevrenizle olan ilişkilerinize olan etkisini daha farklı ve olumlu bir bakış açısından değerlendirmenize yardımcı olur.

Psikoloğumuz ile yapacağınız görüşmelere eşinizle birlikte katılabileceğiniz gibi bireysel olarakda katılabilirsiniz. Ruhsal destek esnasında yaplan görüşme size özel ve gizlidir.

İLETİŞİM FORMU

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.
Kullanım koşullarını kabul ediyorum.