Check Up Merkezlerimiz

HASTANELER

Acıbadem Sağlık Grubu hastaneleri ve tıp merkezlerinde sunulan Check Up türleri arasında kadın check-up, erkek check-up, çocuk check-up, 60 yaş üstü geriarti check up, erken teşhis check up, genetik check-up, dönemsel check-up (Anneler GÜnü, Babalar Günü, Yeni Yıl), yönetici check-up, özel check-up ve exlusive programları bulunuyor. Size uygun olan check-up türlerinden birini seçip, hastane ve tıp merkezlerimize başvurabilir, ya da sitemiz üzerinden hızlıca randevu alabilirsiniz.

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.Kapat
Acıbadem Check Up
Acıbadem Check Up Check up ile birçok kanser türü, henüz belirtileri ortaya çıkmadan doğru bir tarama ile erken safhada teşhis edilebiliyor.

Check Up PaketlerimizWebsitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Güncelleme Tarihi 07.04.2017

HIZLI RANDEVU TALEBİ

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.