TR
Acıbadem’in ‘Online Doktor Görüşmesi’ ile hastaneye gidemediğiniz durumlarda, bulunduğunuz yerden randevu alarak doktorunuza online ulaşabilir; görüntülü görüşmenizi, kontrolünüzü ya da gerekli hallerde tanı ve tetkik işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

‘Online Doktor Görüşmesi’, doktor muayenesi ya da tedavisine ihtiyaç duyan ancak hastaneye gidemeyen / gitmeyi tercih etmeyen hastalarımız için geliştirilmiştir. Evinizden ya da iş yerinizden, randevu alarak doktorunuzla görüntülü görüşebilir, muayene, tanı ve tetkik hizmeti alabilirsiniz.

‘Online Doktor Görüşmesi’nde tüm tıbbi süreç; hastanın durumuna göre doktorun tıbbi görüşü ve denetimi altında yürütülür. Oluşan tüm raporlar hastanın tıbbi kayıtları içinde yer alır.

Görüşme sonrasında doktorunuzun tetkik istemesi durumunda, örnek alım işleminizi isterseniz evinizden yaptırabilirsiniz.

Doktorunuzun reçete yazması durumunda, reçetenizi eczacınıza Acıbadem Online uygulaması üzerinden gösterebilir, yine uygulama üzerinden kendisi ile de paylaşabilirsiniz.

Online randevu sırasında doktor fiziksel muayenenin zorunlu olduğuna karar verirse, poliklinik muayenesi organize edilir.

"Online Doktor Görüşmesi" için; acibadem.com web sitemizden, Çağrı Merkezimizden (444 55 44) ya da Acıbadem Online uygulamamızdan başvuru yapabilirsiniz.

"Online Doktor Görüşmesi" İçin Başvuru Nasıl Yapılır?

Bu hizmetten faydalanmak için aşağıdaki kanallarımızdan birini kullanarak basit adımları tamamlamanız yeterlidir.

Bilmeniz Gerekenler

Özel sağlık sigortanız varsa ve bu hizmeti karşılıyor ise Bu hizmet sigortanız tarafından karşılanıyorsa provizyon onayınız tarafımızca alınır. Özel sağlık sigortanız yoksa ya da sigortanız karşılamıyorsa

Adım Adım Online Görüntülü Doktor Görüşmesi Süreci

EVDE ULTRASONLU KADIN DOĞUM MUAYENE

Kadın Doğum Uzmanları tarafından evde muayene edilebilir, ultrason görüntüleme, NST testi, tahlil, takip yaptırabilirsiniz.

EVDE BEBEK-ÇOCUK MUAYENE VE AŞI

Çocuk Sağlığı Uzmanlarımızın ziyaretiyle evde bebek ve çocuklarınızın muayenesini yaptırabilir, tanı, tahlil ve aşı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

EVDE DOKTOR MUAYENE (Tüm Branşlar)

Sağlık sorununuza göre Branş Uzmanlarımızın ziyaretiyle evde muayene yaptırabilir, tanı ve tahlil hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

EVDE HEMŞİRELİK VE GİRİŞİMSEL HİZMETLER

Evinizde, ihtiyacınız olan tahlil, aşı, serum gibi girişimsel uygulama hizmetlerini alabilirsiniz.

* Evde sunduğumuz hizmetlerimiz İstanbul Belediyesi il sınırları ve Acıbadem Hastanelerimizin olduğu iller içerisinde sunulmaktadır.

* Evde Ultrasonlu Kadın Doğum muayene sadece İstanbul Belediyesi İl sınırlarında sunulmaktadır.

Hızlı Başvuru

Başvuru yapmak istediğiniz hizmet türünü seçiniz
Lütfen Bekleyiniz

Aşağıdaki formu doldurarak randevu talebi oluşturabilirsiniz:

Online Doktor Görüşmesi Uygulaması Esasları

Değerli hastamız “Online Doktor Görüşmesi” hizmeti ülkemizin ve dünyamızın içinde bulunduğu olağanüstü şartlarda siz hastalarımızın ev dışına çıkamadığınız ve hastanelerimize gelemediğiniz durumlarda temel sağlık ihtiyaçlarınızı karşılamak için geliştirilmiş bir hizmettir. Hekiminiz şikâyetlerinizi dinleyecek, tarafınızca kendisine bildirilen şikâyetlere göre gerekli olursa tetkik talep edebilecek ya da fiziki muayene yapılmasının zorunlu olduğuna kanaat getirirse “online doktor görüşmesi” sürecini sonlandırmayı ve fiziksel muayene için randevu planlamasını önerebilecektir. Bu hizmetteki amacımız, ertelenen teşhis ve tedavilerin ilerleyen haftalarda yol açabileceği daha büyük rahatsızlıkları mümkün olduğu kadar engellemeye çalışmak ve kronik hastalığı olan ve tarafımızca takip edilen hastalarımızda gelişen şikâyetlere yönelik öneriler sunmaktır. Hiçbir zaman hastanede yapılan ve fiziki muayeneyi de kapsayan bir süreçle eş tutulmamalı ve beklentiniz de bu doğrultuda olmamalıdır. Ayrıca, tarafımıza ilettiğiniz kimlik verileri, şikâyetleriniz, varsa tıbbi dokümanınız, şahsınıza ait olduğu kabul edilerek tarafımızca KVKK kuralları doğrultusunda işlenecektir. Yapılacak görüntülü görüşme doktor hasta mahremiyeti kapsamında olup hiçbir şekilde kayıt altına alınmayacak, hastalarımızın da görüşmeyi kayıt altına alması doktor hasta görüşmesi mahremiyetinin ihlali olacaktır. Başvurunuzu onayladıktan sonra teyit etmek ve işleminizi tamamlamak üzere, en kısa zamanda Çağrı Merkezimiz tarafından aranacaksınız.