Check Up süresince sizi neler bekliyor? Öğrenmek için tıklayın
HIZLI RANDEVU & BİLGİ TALEBİ

Check Up Merkezi Hakkında

Check up; sağlık sorunu olmayan bir kişinin olası hastalıklarının erken dönemde tespit edilmesini ve önlem alınmasını amaçlayan sağlık taramasıdır. Check up yaptırmak, ileri evrelerde tedavisi zorlaşan hastalıkların erken teşhisini sağlar, böylece en kısa zamanda tedaviye başlanabilir. Check Up Merkezlerinde yaş, genetik yapı ve çevresel faktörler dikkate alınarak bir check up programı belirlenir. Böylece check up yaptırmak isteyen kişinin taşıdığı sağlık riskleri dikkate alınarak, ayrıntılı bir check up taraması yapılabilir.

Acıbadem Sağlık Grubu Check Up Merkezleri’nde yaş ve cinsiyete göre oluşturulmuş, olası hastalık ve risklerin tanı ve tedavisi için kişiye özel Check Up Programları uygulanıyor. “Sağlık Riski Değerlendirme” adı verilen bu yöntemle elde edilen sonuçlar doğrultusunda kısa sürede gerekli yönlendirmeleriniz ve kontrolleriniz gerçekleştiriliyor.

Check Up Merkezleri; İstanbul ve diğer illerdeki Acıbadem hastaneleri ve tıp merkezlerinde yürütülüyor. İstanbul dışındaki merkezlerimizde check up yaptırmak isteyen kişiler için; Acıbadem’in Adana, Ankara, Bodrum, Bursa, Eskişehir Kayseri ve Kocaeli hastanelerinde check up tarama programları yer alıyor.

Hastane ve tıp merkezlerindeki Check Up birimlerinde ziyaretçilere eşlik eden Check Up danışmanları, hasta dolaşımını en aza indiren sistemle süreci takip ediyor. Check up taraması dahilindeki laboratuvar hizmetleri, Acıbadem Sağlık Grubu’nun TS EN ISO 15189 standartlarına sahip laboratuvarlarında gerçekleştiriliyor.

Check up taraması sonrasında hekim, check up yaptıran kişinin taşıdığı riskleri göz önünde bulundurarak daha detaylı tetkikler isteyebiliyor.Check-Up programı sonrasında sağlığınızla ilgili tüm kayıtlar saklanır ve aile hekiminizle sağlık durumunuzun takibi için iletişim halinde olabilirsiniz.

Check Up Programları

SİZE HANGİ CHECK UP PROGRAMI UYGUN?

DEVAM Yeniden çözmek istiyorum

CHECK UP MERKEZLERİMİZ

Check Up Merkezlerimiz

Size yardımcı olabildik mi?

EVET HAYIR