YENİ NORMAL SÜREÇTEKİ UYGULAMALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN
Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.
MENU
TR

Genel Tanıtım

Acıbadem Sağlık Grubu’nun 1 Mayıs 2017 tarihi itibariyle en yeni üyesi Acıbadem International Medical Center, Hollanda’nın başkenti Amsterdam’da 13 tıbbi branş, 24 poliklinik odası, 4 yatak, 2 ameliyathane ve görüntüleme sistemleri ile hizmet vermeye başladı.

5000 m2  Kapalı Alan

5000 metrekarelik kapalı alan içerisinde hizmet veren Acıbadem International Medical Center, poliklinik hizmetlerinin yanı sıra günübirlik cerrahi tedavi hizmetleri de sunuyor.

Tüm branşların tanı ve tedavi sürecinde birlikte çalıştığı multidisipliner yapıda hizmet veren Acıbadem International Medical Center’da hastalar, 48 saat içerisinde randevu alabiliyor.

Acıbadem International Medical Center özel sigortalar ile anlaşmalı olarak hizmet veriyor.

Tıbbi Birimler

Anestezi ve Ağrı Tedavisi, Ağız ve Diş Sağlığı, Fizik Tedavi, Genel Cerrahi, Jinekoloji, Kardiyoloji, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Nöroloji, Ortopedi, Plastik Cerrahi, Radyoloji ve Üroloji olmak üzere 13 tıbbi branşta hizmet veriyor.

Acıbadem International Medical Center, yakın zamanda Çocuk Hastalıkları, Dermotoloji ve Gastroenteroloji’nin de eklenmesiyle 16 branş ile hizmet veriyor olacak. Acıbadem International Medical Center’da tıbbi branşların yanı sıra laboratuvar hizmetleri ve fizyoterapi hizmetleri veriliyor.

Medikal Cihazlar

Acıbadem International Medical Center’da 1, 5 Tesla MR, CT, X-Ray ve ileri USG gibi görüntüleme teknolojilerinin yanı sıra ECG (Elektrokardiyograf), Efor Testi, Odyometrik İncelemeler, Panoromik Diş Röntgeni uygulamaları sunuluyor.

Adres ve İletişim

ADRES Arlandaweg 100 1043HP Amsterdam

TELEFON +3102023888

E-POSTA info@acibademimc.com

acibadem-international-medical-center-google-maps-image.png
YUKARI
ALT MENÜ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sağlığınız Sağlığımızdır
20 : 59 : 55