YENİ NORMAL SÜREÇTEKİ UYGULAMALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN
Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.
MENU
TR

Genel Tanıtım

Acıbadem Sağlık Grubu'na Ekim 2011’de katılan Acıbadem Sistina Hastanesi, 134’ü uzman hekim, 15'i profesör, 304’i hemşire ve sağlık personeli olmak üzere yaklaşık 921 kişilik kadrosu ile hizmet veriyor. Acıbadem Sistina Hastanesi'nde Kanser, Meme Sağlığı, Omurga Sağlığı, Tüp Bebek ve Üreme Sağlığı ile Kalp ve Damar Cerrahisi yer alıyor. Tıbbi branşlarda tanı ve tedavi hizmeti veren hastane uluslararası JCI akreditasyonuna da sahip.

22.000 m² Kapalı Alan

22 bin metrekarelik kapalı alan üzerine kurulu 193 yataklı hastanede 7 ameliyathane ve 40 yoğun bakım ünitesi (genel, kardiovasküler, koroner ve yenidoğan) bulunuyor.

Acıbadem Sistina Hastanesi, Neonatoloji Bölümünün emzirme konusundaki standartlara uyumu ile, UNICEF'in Bebek Dostu Hastane sertifikasına sahip. Çevre dostu hastaneler listesinde de yer alan Acıbadem Sistina'da atıklar geri dönüştürülüyor, temiz ve sağlıklı bir çevreye katkı sunuluyor.

Medikal Cihazlar

Hastanede kanser hastalıkları başta olmak üzere çeşitli hastalıkların tanı ve tedavisinde Trilogy ve Pet CT cihazları ile hastalara hizmet veriliyor.

Tıbbi Birimler

Acıbadem Sistina Hastanesi kanserin tanı ve tedavisin kapsamında nükleer tıp ve radyoterapi hizmeti de veriliyor. Hastanede ayrıca Kanser, Meme Sağlığı, Omurga Sağlığı, Tüp Bebek ve Üreme Sağlığı ile Kalp ve Damar Cerrahisinde multidisipliner yaklaşımla hastalara hizmet sunuluyor.

İmkanlar

 • Odalar

  Hastanemizde 193 hasta yatağı mevcuttur.

 • Otopark

  Acıbadem Sistina Hastanesi'nde, misafirlerimiz için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir.

 • ATM

  Acıbadem Sistina Hastanemizde Stopanska Banka Bitola ATM'si bulunmaktadır.

 • Kafeterya

  Hastanemizin 7. katında misafirlerimiz için hizmet veren bir kafeteryamız mevcuttur.

 • Kuaför

  Hastanemizde kuaför salonu bulunmamaktadır. Hastalarımızdan talep geldiği takdirde bu hizmet dışarıdan sağlanmaktadır.

 • İbadethane

  Biri hastane içerisinde diğeri ise hastanemizin bahçesinde bulunmak üzere, kapalı ibadet alanı ve bahçede bir şapel olmak üzere 2 adet ibadethane mevcuttur.

Adres ve İletişim

ADRES Skupi 5A, Skopje / 1000 Makedonija

TELEFON +38923099500

E-POSTA callcenter@acibademsistina.mk

acibadem-sistina-hastanesi-google-maps-image.png
YUKARI
ALT MENÜ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sağlığınız Sağlığımızdır
20 : 59 : 55