YENİ NORMAL SÜREÇTEKİ UYGULAMALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN
Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.
MENU
TR

Genel Tanıtım

Hastane, İstanbul’un Anadolu yakasındaki Acıbadem semtinde 1991 yılından bu yana hizmet sunuyor.

Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan hastane, SGK kapsamında; Acil, Çocuk Kardiyolojisi, Kardiyoloji, KVC ve Tıbbi Onkoloji alanlarında anlaşmalı olarak hizmet sunuyor.

17.000 m² Üstünde Kapalı Alan

Acıbadem Kadıköy Hastanesi 1998 yılında artan hasta talebini karşılamak 5 bin metrekare olan kapalı alanı 3 kat artırılarak; 17.600 m²’ye çıkarıldı. 138 yatak kapasitesi, 23 yoğun bakım yatağı bulunan hastane, 6 bin 500 noktadan kontrollü akıllı bina sistemi ile hastalarına hizmet sunmaya devam ediyor.

Tıbbi Birimler

Acıbadem Kadıköy Hastanesi’nde yüksek riskli kalp ameliyatları ile yetişkin ve pediatrik el cerrahisi kapsamında diz, omuz, omurga, kalça gibi ortopedik operasyonlar yapılıyor.

 • Kadıköy Hastanesi
 • Kadıköy Hastanesi
 • Kadıköy Hastanesi
 • Kadıköy Hastanesi
 • Kadıköy Hastanesi
 • Kadıköy Hastanesi
 • Kadıköy Hastanesi
 • Kadıköy Hastanesi

Ulaşım


 • Boğaziçi Köprüsü'nden Geliyorsanız

  Altunizade girişi ve köprüsünü geçiniz. Haydarpaşa-Harem çıkışından E-5 yoluna geçiniz. İlk üst geçitten önceki Acıbadem tabelası yönüne giriniz. 300 metre sonra solda, ışıklardan yolun karşısına geçiniz. Yol kenarlarındaki aydınlatma direklerinde bulunan Acıbadem yönlendirme tabelalarını takip edebilirsiniz. Anadolu Yakası istikameti yönünde Boğaziçi Köprüsü’nü geçtikten sonra Acıbadem sapağından giriniz ve Acıbadem Caddesi’nden aşağı doğru devam ediniz. Yolun sol tarafında Türk Telekom binasını ve sağda Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni geçtikten sonra, ışıklardan sağa (Garanti Bankası’nın köşesindeki sokağa) dönünüz. 500 metre sonra solda, Acıbadem Kadıköy Hastanesi’ni görebilirsiniz.

 • Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden Geliyorsanız

  Kozyatağı'nda Göztepe-Haydarpaşa çıkışından E-5 yoluna geçiniz. Göztepe Köprüsü’nü geçiniz. Köprüden Kadıköy’e giden yolun köprüsünden geçiniz. İlk üst geçitten önceki Acıbadem tabelası yönüne giriniz. 300 metre sonra solda, ışıklardan yolun karşısına geçiniz. Yol kenarlarındaki aydınlatma direklerinde bulunan Acıbadem yönlendirme tabelalarını takip edebilirsiniz.

 • Altunizade'den Geliyorsanız

  Çamlıca yönüne doğru Capitol'u geçtikten sonra ışıklardan sağ yola giriniz. Karşınıza gelen ışıklardan düz, Çamlıca istikametine geçiniz. Çamlıca'dan gelen yol ile kesişen ışıklardan sağa, Acıbadem istikametine dönünüz. Sol tarafta Türk Telekom’u, sağda Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar’ı geçtikten sonra ışıklardan sağdaki Garanti Bankası'nın olduğu sokağa dönünüz. 300 metre sonra solda. Yol kenarlarındaki aydınlatma direklerinde bulunan Acıbadem yönlendirme tabelalarını takip edebilirsiniz.

 • Hasanpaşa'dan Geliyorsanız

  Kadıköy Belediyesi önünden geçerek Hasanpaşa istikametine ilerleyiniz. İlk kavşaktan sola Acıbadem istikametine dönünüz. Dörtyol ışıklara gelmeden Acıbadem tabelasından sağa dönünüz. Acıbadem Köprüsünü geçtikten sonra McDonald's’ın sağından girip ilerde sola, sonra sağa dönünüz. 300 metre ilerde solda ışıklardan yolun karşısına geçiniz. Yol kenarlarındaki aydınlatma direklerinde bulunan Acıbadem yönlendirme tabelalarını takip edebilirsiniz.

Hastane Organizasyon Şeması

Hastane Organizasyon Şeması

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilememektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir. 

Ziyaret Saatleri:  Değerli Misafirlerimiz, Koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında;

1- Hastanelerimize ziyaretçi kabul edilmemektedir.

2- Özel haller dışında refakatçi kabulü yapılamamaktadır.

Yalnızca 1 sabit refakatçi kalabileceği özel haller;

- Yani doğum yapan anneler

- Çocuk hastalar

- Tıbben gereklilik arz eden özel haller Anlayışınız için teşekkür ederiz.  

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir. 

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...

Odalar

 • Kadıköy Hastanesi
  STANDART ODA Acıbadem Kadıköy Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış 76 adet Standart Oda yer almaktadır. Ferah bir odada, hasta ve hasta yakınlarının temel ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde cevap veren odalarımızda; minibar, televizyon, internet, özel kasa ve gazete servisi gibi hizmetlerimizde yer almaktadır.  Odalar sadece hastaya değil hasta yakınlarının da kaldıkları süre boyunca dinlenebileceği bir konfor sunmaktadır. Odalarda bir adet tek kişilik koltuk, düşme riskine karşı bilgilendirme broşürü, tuvalet ve banyolarında metal tutunma aparatı ve acil ipi de bulunmaktadır.

 • Kadıköy Hastanesi
  A TİPİ SUIT ODA Acıbadem Kadıköy Hastanesi’nin A Tipi Suit odaları hasta ve hasta yakınlarının birçok farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Özel olarak tasarlanan A Tipi Suit odalarımızda, misafirler için ayrı bir oda da bulunmaktadır. Televizyon’dan internete ve minibardan özel kasa hizmetine kadar birçok farklı ihtiyaca cevap verebilecek niteliktedir. Yine tüm hijyenik koşulların özenle sağlandığı ve yalnızca 3 adetle sınırlı tutulan A Tipi Suit odalarımızda hasta yakınları için dinlenebilecekleri bir de koltuk bulunmaktadır. Hasta yatağının hemen başında hemşire çağırma butonu bulunurken; tuvalet ve banyolarda düşme riskine karşı metal tutunma aparatları ve acil ipi de yer almaktadır.

 • Kadıköy Hastanesi
  B TİPİ SUIT ODA Acıbadem Kadıköy Hastanesi’nin A Tipi Suit odaları hasta ve hasta yakınlarının birçok farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış 3 adet B Tipi Suit Oda bulunmaktadır.  Odalarımız özel tasarımıyla dikkat çekmektedir. B Tipi Suit odalarımızda temel ihtiyaçların yanı sıra; hasta yakınlarının da dinlenebileceği bir koltuk yer almaktadır. Odamızda hasta yatağının başında hemşire çağırma butonu, tuvalet ve banyolarda düşme ihtimaline karşı bilgilendirme broşürü, tutundurma aparatı ve bir de acil ipi bulunmaktadır. Yine bu odamızda da minibardan televizyona, özel kasa hizmetinden gazete servisine kadar pek çok hizmet sunulmaktadır.

İmkanlar

 • Otopark

  Hastanemizde ilk 30 dakika için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir.

 • ATM

  Acıbadem Kadköy hastanemizin -2B katında Garanti Bankası ATM'si bulunmaktadır.

 • Kafeterya

  Cafe APlus, hastanede hem kafe hem yemek hizmeti vermektedir.

 • Kuaför

  Acıbadem Kadıköy Hastanesi'nde kuaförlük hizmeti de sunulmaktadır.

  Kadın ve erkeklere yönelik tüm saç ve bakım hizmetlerinin sunulduğu kuaför salonu cumartesi dahil haftanın 6 günü, 7:30 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Kuaförlük hizmetlerimizden yararlanmak ve randevu almak için odanızdan dahili olarak 7878 'yi arayabilirsiniz.

 • İbadethane

  İbadethanelerimiz tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Tıbbi Birimler

Doktorlar

Kadıköy Hastanesi 'nde görevli doktor listemiz aşağıda yer almaktadır:

Medikal Teknolojiler

Kadıköy Hastanesi 'nde yer alan tüm medikal teknolojik cihazlarımız aşağıda yer almaktadır:

Adres ve İletişim

ADRES Tekin Sokak No: 8 Acıbadem Kadıköy / İstanbul

TELEFON +90 216 544 4444

E-POSTA kadikoyinfo@acibadem.com.tr

acibadem-kadikoy-hastanesi-google-maps-image.png
YUKARI
ALT MENÜ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sağlığınız Sağlığımızdır
20 : 59 : 55