Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
ÖZGEÇMİŞ
ÜYELİKLER
BİLİMSEL YAYINLAR
EĞİTİM
 • 2014 Ord. Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi
 • 2007 İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi
İŞ DENEYİMİ
 • 2020 Acıbadem Sağlık Grubu
 • 2018 - 2019 Afşin Devlet Hastanesi
 • 2017 - 2018 Barrow Neurological Institute, Phoenix, Arizona, USA / Research Fellowship
 • 2014 - 2017 University of Minnesota, Department of Neurosurgery, Minneapolis, Minnesota, USA / Research Fellowship
 • 2009 - 2014 Bakırköy Prof.Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları, Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahisi
 • 2007 - 2009 Darıca Farabi Devlet Hastanesi
ÜYELİKLER
 • Türk Nöroşirurji Derneği
 • Kafa Tabanı Derneği
BİLİMSEL YAYINLAR
 • Beyin Sapı Lezyonlarına Yaklaşım. Türk Nöroşir Derg 29(1):105-109, 2019 Bozkurt B, Elmacı İ.
 • Contralateral anterior interhemispheric-transcallosal-transrostral approach to the subcallosal region: a novel surgical technique. Spetzler RF, Preul MC. J Neurosurg. 2018 Aug;129(2):508-514. Chaddad-Neto F, Devanir Silva da Costa M, Bozkurt B, Leonardo Doria-Netto H, de Araujo Paz D, da Silva Centeno R, Grande AW, Cavalheiro S, Yağmurlu K,
 • Anterior temporal artery to posterior cerebral artery bypass for revascularization of the posterior circulation: An anatomical study. J Clin Neurosci. 2018 Jan;47:337-340. doi: 10.1016/j.jocn.2017.10.047. Epub 2017 Oct 27. Yağmurlu K, Kalani MYS, Chaddad-Neto F, Cevik OM, Bozkurt B, Belykh E, Doria-Netto HL, Grande AW, Preul MC, Spetzler RF.
 • Optical Characterization of Neurosurgical Operating Microscopes: Quantitative Fluorescence and Assessment of PpIX Photobleaching. Sci Rep. 2018 Aug 22;8(1):12543. Belykh E, Miller EJ, Patel AA, Bozkurt B, Yağmurlu K, Robinson TR, Nakaji P, Spetzler RF, Lawton MT, Nelson LY, Seibel EJ, Preul MC.
 • The oculomotor-tentorial triangle. Part 1: microsurgical anatomy and techniques to enhance exposure. J Neurosurg. 2018 Jun 1:1-9. Tayebi Meybodi A, Gandhi S, Mascitelli J, Bozkurt B, Bot G, Preul MC, Lawton MT.
 • Quantitative Anatomic Analysis of the Transcallosal-Transchoroidal Approach and the Transcallosal-Subchoroidal Approach to the Floor of the Third Ventricle: An Anatomic Study World Neurosurg. 2018 Oct;118:219-229. Bozkurt B, Yağmurlu K, Belykh E, Tayebi Meybodi A, Staren MS, Aklinski JL, Preul MC, Grande AW, Nakaji P, Lawton MT.
 • Microvascular anastomosis under 3D exoscope or endoscope magnification: A proof-of-concept study. Surg Neurol Int. 2018 Jun 4;9:115 Belykh E, George L, Zhao X, Carotenuto A, Moreira LB, Yağmurlu K, Bozkurt B, Byvaltsev VA, Nakaji P, Preul MC
 • Probe-based three-dimensional confocal laser endomicroscopy of brain tumors: technical note. Cancer Manag Res. 2018 Aug 30;10:3109-3123 Belykh E, Patel AA, Miller EJ, Bozkurt B, Yağmurlu K, Woolf EC, Scheck AC, Eschbacher JM, Nakaji P, Preul MC
 • An Alternative Endoscopic Anterolateral Route to Meckel''s Cave: An Anatomic Feasibility Study Using a Sublabial Transmaxillary Approach. World Neurosurg. 2018 Jun;114:134-141. Yağmurlu K, Mooney MA, Almefty KK, Bozkurt B, Tanrıöver N, Little AS, Preul MC.
 • A morphometric and analytical cadaver dissection study of a tumor-simulation balloon model. J Clin Neurosci. 2018 Mar;49:76-82. Bozkurt B, Belykh E, Yağmurlu K, Agrawal A, Chang SW, Staren MS, Spetzler RF, Zabramski JM, Preul MC.
 • Low Retrosigmoid Infratonsillar Approach to Lateral Medullary Lesions. World Neurosurg. 2018 Mar;111:311-316. Bozkurt B, Kalani MYS, Yağmurlu K, Belykh E, Preul MC, Nakaji P, Spetzler RF.
 • Diagnostic Accuracy of a Confocal Laser Endomicroscope for In Vivo Differentiation Between Normal Injured And Tumor Tissue During Fluorescein- Guided Glioma Resection: Laboratory Investigation. World Neurosurg. 2018 Jul;115:e337-e348 Belykh E, Miller EJ, Patel AA, Yazdanabadi MI, Martirosyan NL, Yağmurlu K, Bozkurt B, Byvaltsev VA, Eschbacher JM, Nakaji P, Preul MC.
 • A Rare History: an Intracranial Nail Present for Over a Half-Century. Acta Medica (Hradec Kralove). 2017;60(3):124-126. Durmaz O, Karadag A, Ozer FD, Camlar M, Middlebrooks EH, Bozkurt B, Senoglu M.
 • C1 lateral mass screw insertion from the caudal-dorsal to the cranial-ventral direction as an alternate method for C1 fixation: A quantitative anatomical and morphometric evaluation. J Clin Neurosci. 2017 Aug;42:176-181. doi: 10.1016/j.jocn.2017.04.041. Senoglu M, Karadag A, Kinali B, Bozkurt B, Icke C, Halacoglu Savran D, Middlebrooks EH.
 • Cortical Bone Trajectory Screw for Lumbar Fixation: A Quantitative Anatomic and Morphometric Evaluation. World Neurosurg. 2017 Jul;103:694-701. doi: 10.1016/j.wneu.2017.03.137. Epub 2017 May 3 Senoglu M, Karadag A, Kinali B, Bozkurt B, Middlebrooks EH, Grande AW
 • Quantitative Comparison of Three Endoscopic Approaches to the Parasellar Region: Laboratory Investigation. World Neurosurg. 2017 Dec;108:383-392. Belykh E, Yağmurlu K, Hong Y, Mooney MA, Bozkurt B, Byvaltsev VA, Nakaji P, Preul MC.
 • A contemporary framework of language processing in the human brain in the context of preoperative and intraoperative language mapping. Neuroradiology. 2017 Jan;59(1):69-87. iddlebrooks EH, Yagmurlu K, Szaflarski JP, Rahman M, Bozkurt B.
 • Fiber Connections of the Supplementary Motor Area Revisited: Methodology of Fiber Dissection, DTI, and Three Dimensional Documentation. J Vis Exp. 2017 May 23;(123) Bozkurt B, Yagmurlu K, Middlebrooks EH, Cayci Z, Cevik OM, Karadag A, Moen S, Tanriover N, Grande AW
 • Microsurgical and Tractographic Anatomy of the Supplementary Motor Area Complex in Humans. World Neurosurg. 2016 Nov;95:99-107. Bozkurt B, Yagmurlu K, Middlebrooks EH, Karadag A, Ovalioglu TC, Jagadeesan B, Sandhu G, Tanriover N, Grande AW.
 • Transcortical selective amygdalohippocampectomy technique through the middle temporal gyrus revisited: An anatomical study laboratory investigation J Clin Neurosci. 2016 Dec;34:237-245. Bozkurt B, da Silva Centeno R, Chaddad-Neto F, da Costa MD, Goiri MA, Karadag A, Tugcu B, Ovalioglu TC, Tanriover N, Kaya S, Yagmurlu K, Grande A.

Bize Ulaşın

Bilgi talepleriniz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.

Acıbadem Sağlık Grubu olarak size daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunabilmemiz için istek, öneri, teşekkür ve şikayetlerinizi aşağıdaki formu doldurarak ya da 444 55 44 numaralı telefondan tarafımıza ulaşarak bildirebilirsiniz.

Devamı
Devamı
Güvenlik Kodu

KİŞİSEL VERİLERİN ELDE EDİLMESİ VE İŞLENMESİ İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME FORMU

Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. (“Acıbadem”) ve Acıbadem’in hakim ve bağlı şirketleri (hepsi birlikte “Acıbadem Grubu” olarak anılacaktır.) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, aşağıda açıklanan çerçevede ve 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu, 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Özel Hastaneler Yönetmeliği ve Sağlık Bakanlığı düzenlemeleri ve sair mevzuata uygun olarak işlenebilecektir.

1. Kişisel Verilerin elde Edilmesi, İşlenmesi ve İşleme Amaçları

Kişisel verileriniz Acıbadem Grubu tarafından sağlanmakta olan kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amaçlarıyla ve Acıbadem Grubu şirketlerinin faaliyet konularına uygun düşecek şekilde; sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, çağrı merkezi, internet sitesi, sözlü, yazılı ve benzeri kanallar aracılığıyla elde edilmektedir. Sağlık verileriniz başta olmak üzere özel nitelikli kişisel verileriniz ve genel nitelikli kişisel verileriniz, Grup tarafından aşağıda yer alanlar dâhil ve bunlarla sınırlı olmaksızın bu maddede belirtilen amaçlar ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü şekilde işlenebilmektedir:

Acıbadem Grubu tarafından elde edilen her türlü kişisel veriniz (Özel nitelikli kişisel veriler de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) aşağıdaki amaçlar ile işlenebilecektir:

İlgili mevzuat uyarınca elde edilen ve işlenen Kişisel Verileriniz, Acıbadem veya Acıbadem Grubu’na ait fiziki arşivler ve/veya bilişim sistemlerine nakledilerek, hem dijital ortamda hem de fiziki ortamda muhafaza altında tutulabilecektir.

2. Kişisel Verilerin Aktarılması

Kişisel verileriniz, Kanun ve sair mevzuat kapsamında ve yukarıda yer verilen amaçlarla Acıbadem ve Acıbadem Grubu tarafından Acıbadem Grubu’na dahil olan şirketler ile, Özel sigorta şirketleri, Sağlık bakanlığı ve bağlı alt birimleri, Sosyal Güvenlik Kurumu, Emniyet Genel Müdürlüğü ve sair kolluk kuvvetleri, Nüfus Genel Müdürlüğü, Türkiye Eczacılar Birliği, Mahkemeler ve her türlü yargı makamı, merkezi ve sair üçüncü kişiler, yetki vermiş olduğunuz temsilcileriniz, avukatlar, vergi ve finans danışmanları ve denetçiler de dâhil olmak üzere danışmanlık aldığımız üçüncü kişiler, düzenleyici ve denetleyici kurumlar, resmi merciler dâhil sağlık hizmetlerini yukarıda belirtilen amaçlarla geliştirmek veya yürütmek üzere işbirliği yaptığımız iş ortaklarımız ve diğer üçüncü kişiler ile paylaşılabilecektir.

3. Kişisel Veri Elde Etmenin Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz, her türlü sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, yukarıda yer verilen amaçlar ve Acıbadem’in faaliyet konusuna dahil her türlü işin yasal çerçevede yürütülebilmesi ve bu kapsamda Acıbadem’in akdi ve kanuni yükümlülüklerini tam ve gereği gibi ifa edebilmesi için toplanmakta ve işlenmektedir. İşbu kişiler verilerinizin toplanmasının hukuki sebebi;

Ayrıca, Kanun’un 6. maddesi 3. fıkrasında da belirtildiği üzere sağlık ve cinsel hayata ilişkin kişisel veriler ise ancak kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbı teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amacıyla, sır saklama yükümlülüğü altında bulunan kişiler veya yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından ilgilinin açık rızası aranmaksızın işlenebilir.

4. Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Haklarınız

Kanun ve ilgili mevzuatlar uyarınca;

Mezkûr haklarınızdan birini ya da birkaçını kullanmanız halinde ilgili bilgi tarafınıza, açık ve anlaşılabilir bir şekilde yazılı olarak ya da elektronik ortamda, tarafınızca sağlanan iletişim bilgileri yoluyla, bildirilir.

5. Veri Güvenliği

Acıbadem, kişisel verilerinizi bilgi güvenliği standartları ve prosedürleri gereğince alınması gereken tüm teknik ve idari güvenlik kontrollerine tam uygunlukla korumaktadır. Söz konusu güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak muhtemel riske uygun bir düzeyde sağlanmaktadır.

6. Şikayet ve İletişim

Kişisel verileriniz teknik ve idari imkânlar dâhilinde titizlikle korunmakta ve gerekli güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak olası risklere uygun bir düzeyde sağlanmaktadır. Kanun kapsamındaki taleplerinizi, “https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html” web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak;

Kanun kapsamındaki taleplerinizi, https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak ve formda belirtilen usullerle tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

YUKARI