Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Türkiye ile birlikte Bulgaristan, Makedonya, Sırbistan ve Hollanda olmak üzere 5 ülkede hizmet sunan Acıbadem Sağlık Grubu, sağlık hizmetlerinde fark yaratacak yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor.

Grubun en yeni yatırımı olan Acıbadem Ataşehir Hastanesi, Acıbadem’in Türkiye’de 17. dünya genelinde 23. hastanesi olarak yapılandı. Acıbadem Ataşehir Hastanesi; alanında uzmanlaşmış hekim kadrosu, tanı ve tedavideki güncel teknolojileri, yapay zeka teknolojisi ile hastanenin dijital altyapıyla yönetilmesini sağlayan yeni Command Center ve Leed Gold sertifikalı ‘Çevre Dostu’ hastane yapısı özellikleriyle öne çıkıyor.

65.000 m Kapalı Alan

Acıbadem Holding binası ile aynı alanda konumlanan Acıbadem Ataşehir Hastanesi 298 yatak kapasitesi ile 9 Eylül'de misafirlerine kapılarını açtı. Ataşehir bölgesinin siluetine farklı bir soluk katacak şekilde tasarlanan hastane kompleksi; 65.000 m2 kapalı alanda hizmet veriyor.

Muayene Tanı ve Tedavi

Acıbadem Ataşehir, her branşta sunduğu özellikli hizmetleriyle genel amaçlı hastane olarak konumlandı. Çocuk Sağlığı ve Onkoloji bölümleri, hastane binasının yanında ayrı girişleri olan özellikli birer klinik olanak yapılandırıldı. Hastanede; Kadın Doğum, IVF, Perinatoloji, Kardiyoloji ve KVC, 34 box’lu Kemoterapi alanına sahip Tıbbi Onkoloji Bölümü, medikal teknolojik cihazlarla donatılmış Radyasyon Onkolojisi, Nükleer Tıp Ünitesi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, İç Hastalıkları, Gastroenteroloji, Enfeksiyon Hastalıkları, Ortopedi, Nörooftalmoloji, Girişimsel Radyoloji bölümleri yer alıyor. Ayrıca Genel Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Üroloji, Nöroloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Dermatoloji, Kulak, Burun, Boğaz (KBB), Romatoloji, Nefroloji, Endokrinoloji, Hematoloji, Göz Hastalıkları, Kardiyoloji, Check-Up, Ağız ve Diş Sağlığı, Psikiyatri, Psikoloji, Beslenme ve Diyet, Acil Servis, Laboratuvar bölümleri ile hizmet veriyor.

Radyoloji bölümümüzde iki adet 3 Tesla özellikte MR cihazları, iki adet gelişmiş, düşük doz özellikte BT cihazı, 3D tomosentez özellikli dijital mamografi cihazı, tomosentez özellikli çok amaçlı dijital radyografi cihazı, son model doppler ultrasonografi cihazları, iki planlı dijital anjiografi, panoramik röntgen cihazı ile sunulan ileri tanısal işlemler yanında her türlü girişimsel radyolojik işlemlerle de hizmet verilmektedir.

 • Hastanenin yanında ayrı bir binada hizmet sunacak olan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği, çocuk dünyasına özel mimarisi ve çocuklara özel aktivite alanları, 1’i Suit olmak üzere 10 yatan hasta odası ile 24 saat kapsamlı hizmet verecek şekilde konumlandı. Klinikte Çocuk Cerrahisi, Çocuk Gastroenterolojisi, Alerji, Nöroloji, Kardiyoloji, Nefroloji, Çocuk Romatolojisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Göğüs Hastalıkları, Çocuk Enfeksiyon, Çocuk Ergen ve Ruh Sağlığı, Klinik Psikoloji olmak üzere tüm çocuk yan dalları aynı klinikte multidisipliner şekilde hizmet sunuyor. 
 • Yoğun Bakım Bölümü’nde 5 KVC, 14 Erişkin, 11 Koroner ve 15 Yenidoğan olmak üzere 45 Yoğun Bakım yatağı bulunuyor.
 • Hastanede 12 Acil Gözlem Ünitesi, 13 Endoskopi-Anjiyo gözlem yatağı, 6 Çocuk Gözlem Ünitesi, 5 IVF ve 15 Multidisipliner gözlem yatağı olmak üzere 53 gözlem yatağı yer alıyor.
 • Onkoloji hizmetleri kapsamında 30 ayakta tedavi ve 4 yatarak tedavi için toplam 34 Kemoterapi Tedavi Ünitesi ile hizmet veriliyor. Radyasyon Onkolojisinde güncel teknolojiler arasında Ethos ve Trubeam cihazları öne çıkıyor.
 • Tanı yöntemlerinde  MR, Pet CT, Force CT, Tüm Vücut MR, 4 D Meme Ultrasonografisi, Prostat Biyopsisi için 3D Görüntüleme ve Navigasyon Sistemi, DSA Dijital Mamografi, EUS (Endoultrasonografi), EBUS, Fibroscan ve Ultrasonografi,   Çok Amaçlı Görüntüleme ve Panoramik Röntgen bulunuyor.
 • Cerrahi girişimler için 10 Ameliyathane, 1 IVF Ameliyathane, 1 Minör Cerrahi,   3 Endoskopi / Kolonoskopi, 2 Anjiyo girişim odası yer alıyor. 
 • Pandemi koşulları gözetilerek tasarlanan primer enfeksiyon yoğun bakım kabinleri, ihtiyaç halinde herhangi üç hasta katının, negatif basınçlı yoğun bakım ünitelerine dönüştürülmesi için gerekli havalandırma ve medikal gaz altyapısına sahip.
 • Kadın Doğum katında LDRP yataklı (doğum ünitesi) ve masajlı duş sistemli 4 hasta odası bulunuyor.

Öne Çıkanlar

Acıbadem Ataşehir, aydınlatmadan enerjiye, hasta transferinden sistem altyapısına, tüm alanlarda akıllı bina teknolojisi ile donatıldı.

 • 2’si King Suit toplamda 6 Suit oda olmak üzere tüm hasta odalarında; yüksek kalitede wi-fi hizmeti, platformlara (kişisel bilgilerle) erişim imkânı olan TV’ler ile hastanede kalış sürecinde misafirlere, maksimum düzeyde medya / eğlence ve sanal ortam seçeneği sunuluyor. 
 • Antibakteriyel kapı ve kapı kolları ile hijyen üst düzeyde sağlanıyor. 
 • Hastane içinde zemin katta yer alan hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarına yönelik malzeme ve hediyelik eşya seçenekleri bulunan  Simple dükkan yer alıyor.
 • Hastanede; geniş lobilerden kafeteryaya, bekleme alanlarından otopark hizmetlerine hasta güvenliği ve rahatı ön planda tutuluyor.

Çevre Dostu ve Akıllı Bina Teknolojisi

 • Acıbadem Ataşehir, Leed Gold sertifikalı çevre dostu bina olarak öne çıkıyor. 
 • Bina içerisinde gün ışığına entegre aydınlatma otomasyonu enerji tasarrufu sağlanıyor. 
 • Çevre drenaj ve yağmur sularının depolanıp arıtıldıktan sonra rezervuar hattında kullanılması ile önemli ölçüde su tasarrufu yapılıyor.
 • Hasta odalarında wi-fi hizmetinin yüksek kalitede kullanılabilmesi için her odada access point altyapısı bulunuyor.
 • Elektrik ve ısı enerjisi üretimi, özel olarak yapılandırılan Kojenerasyon Sistemi ile gerçekleşiyor. 
 • “RFID Takip-İzleme Sistemi” ile medikal sistemlerden bebek-çocuk takibine kadar tüm süreçler kontrol edilebiliyor. 
 • Ataşehir Hastanesi
 • Ataşehir Hastanesi
 • Ataşehir Hastanesi
 • Ataşehir Hastanesi
 • Ataşehir Hastanesi
 • Ataşehir Hastanesi
 • Ataşehir Hastanesi
 • Ataşehir Hastanesi
 • Ataşehir Hastanesi
 • Ataşehir Hastanesi

GÖZÜMÜZ YÜKSEKLERDE! 

Aklın, bilimin ve teknolojinin yeni adresinde… Gözünü yükseklere dikenlerin yazdığı hikayeye, Acıbadem Ataşehir ile yeni bir sayfa daha ekleniyor. Sağlık Grubumuzun 24'üncü hastanesi Acıbadem Ataşehir hizmetinizde!

ACIBADEM ATAŞEHİR'E NASIL ULAŞIRIM?

 • 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'den geliyorsanız

  Köprüyü geçtikten sonra Ankara Ataşehir tabelalarını takip ederek Ataşehir / Erenköy /K. Bakkalköy çıkışına girin.

  Yaklaşık 5 km ilerledikten sonra Ataşehir / Erenköy/Bostancı tabelası yönünde çatalın sağından devam edin. Sağınızda Mimar Sinan Camisini göreceksiniz.

  Buradan Turgut Özal bulvarına gidebilmek için çatalın solundan devam edin.  Bu istikamette devam ettikten sonra sağ tarafınızda Fenerbahçe Üniversitesini göreceksiniz. 

  Fenerbahçe Üniversitesini geçince sağ şeritte kalarak Turgut Özal Bulvarı yönünde sağa dönün. Yaklaşık 200 metre ilerledikten sonra trafik ışıklarından soldan yukarı doğru çıkın. 100 metre ileride sağda hastanemizi görebilirsiniz.. 

 • Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden Geliyorsanız

  Köprüyü geçtikten yaklaşık 15 km sonra 1. Çevreyolu / Çamlıca çıkışına girin. Sağ tarafınızda finans şehir /  finans merkezi şantiyesini göreceksiniz. 

  Çamlıca yönünde ayrıldıktan sonra sağ şeritte kalarak sağ şeritteki ilk çıkıştan ayrılınız ve yine sağdan devam ederek köprünün üzerinden karşıya geçiniz.

  Karşıya geçtikten sonra Begonya Sokak üzerinde ilerleyiniz ve ilk sola dönüş olan Karanfil Sokağı yönünde sola dönünüz.

  Daha sonra Mor Menekşe Sokak yönünde tekrar sola dönünüz. Daha sonra çevreyolu istikametinde sağa dönerek devam ediniz.

  Daha sonra Ataşehir / Erenköy / Bostancı tabelası yönünde çatalın sağından devam edin. Sağınızda Mimar Sinan Camisini göreceksiniz.

  Buradan Turgut Özal bulvarına gidebilmek için çatalın solundan devam edin. Bu istikamette devam ettikten sonra sağ tarafınızda Fenerbahçe Üniversitesini göreceksiniz. 

  Fenerbahçe Üniversitesini geçince sağ şeritte kalarak Turgut Özal Bulvarı yönünde sağa dönün. Yaklaşık 200 metre ilerledikten sonra trafik ışıklarından soldan yukarı doğru çıkın. 100 metre ileride sağda hastanemizi görebilirsiniz.

 • Kadıköy'den Geliyorsanız

  Rıhtım Caddesi üzerinden devam ederken Tepe Nautilius AVM’yi geçtikten sonra D100 istikametinde devam ediniz.

  D100 e bağlandıktan sonra sağ şeritten devam ederek ÇEVREYOLU istikametinde devam ediniz. Yaklaşık 1, 5 km sonra FSM Köprüsü / Sabiha Gökçen çıkışından ayrılınız.

  Daha sonra Ataşehir / Erenköy / Bostancı tabelası yönünde çatalın sağından devam edin. Sağınızda Mimar Sinan Camisini göreceksiniz.

  Buradan Turgut Özal bulvarına gidebilmek için çatalın solundan devam edin.  Bu istikamette devam ettikten sonra sağ tarafınızda Fenerbahçe Üniversitesini göreceksiniz. 

  Fenerbahçe Üniversitesini geçince sağ şeritte kalarak Turgut Özal Bulvarı yönünde sağa dönün. Yaklaşık 200 metre ilerledikten sonra trafik ışıklarından soldan yukarı doğru çıkın. 100 metre ileride sağda hastanemizi görebilirsiniz.

 • Kartal-Kozyatağı İstikametinden Geliyorsanız

  Pendik Kartal bölgesinden geliyorsanız E5 Kadıköy istikametini kullanarak ilerleyiniz. FSM Köprüsü / Edirne çıkışından ayrılınız.

  Yaklaşık 2 KM sonra Sabiha Gökçen / Ankara istikametine doğru sağdan çıkınız. 2km sonra Turgut Özal bulvarına gidebilmek için çatalın sağından devam edin. Bu istikamette devam ettikten sonra sağ tarafınızda Fenerbahçe Üniversitesini göreceksiniz.

  Fenerbahçe Üniversitesini geçince sağ şeritte kalarak Turgut Özal Bulvarı yönünde sağa dönün. Yaklaşık 200 metre ilerledikten sonra trafik ışıklarından soldan yukarı doğru çıkın. 100 metre ileride sağda hastanemizi görebilirsiniz.

 • Üsküdar İstikametinden Geliyorsanız

  Üsküdar meydandan Harem istikametine doğru devam ederek D100 karayoluna bağlanınız.

  D100 e bağlandıktan sonra sağ şeritten devam ederek ÇEVREYOLU istikametinde devam ediniz. Yaklaşık 1, 5 km sonra FSM Köprüsü/ Sabiha Gökçen çıkışından ayrılınız.

  Daha sonra Ataşehir / Erenköy/Bostancı tabelası yönünde çatalın sağından devam edin. Sağınızda Mimar Sinan Camisini göreceksiniz.

  Buradan Turgut Özal bulvarına gidebilmek için çatalın solundan devam edin.  Bu istikamette devam ettikten sonra sağ tarafınızda Fenerbahçe Üniversitesini göreceksiniz.

  Fenerbahçe Üniversitesini geçince sağ şeritte kalarak Turgut Özal Bulvarı yönünde sağa dönün. Yaklaşık 200 metre ilerledikten sonra trafik ışıklarından soldan yukarı doğru çıkın. 100 metre ileride sağda hastanemizi görebilirsiniz.

Toplu Taşıma ile

 • Üsküdar İstikametinden Geliyorsanız

  16M numaralı otobüse binerek Ataşehir durağında indiğinizde hastanemizi görebilirsiniz. Ataşehir - Ferhatpaşa veya Üsküdar - Ataşehir minibüslerine binerek Ataşehir durağında inin. İndikten sonra sol tarafta hastanemizi göreceksiniz.

 • Kadıköy İstikametinden Geliyorsanız

  13, 14ŞB, 19EK, 19M numaralı otobüslere binerek Ataşehir durağında indiğinizde hastanemizi görebilirsiniz. Kadıköy Ataşehir minibüslerine binip Ataşehir durağında inerek hastanemizi görebilirsiniz..

 • Metrobüsle Geliyorsanız

  Metrobüsten Altunizade durağında inerek 13 numaralı otobüse binebilirsiniz. Ataşehir durağında indiğinizde hastanemizi görebilirsiniz. Metrobüsten Söğütlüçeşme durağında indikten sonra 14ŞB numaralı otobüse binin. Ataşehir durağında indiğinizde hastanemizi görebilirsiniz.

 • Metro ile Geliyorsanız

  M4 Kadıköy - Kartal Metrosuyla Kozyatağı durağında indikten sonra 19E numaralı otobüse binin. Ataşehir durağında indikten sonra hastanemizi görebilirsiniz.

 • Marmarayla Geliyorsanız

  Marmaraydan Söğütlüçeşme durağında indikten sonra 14ŞB numaralı otobüse binin. Ataşehir durağında indiğinizde hastanemizi görebilirsiniz.

  Hastane Organizasyon Şeması

Altunizade Hastanesi

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilmemektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir.

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir. 

Sigara Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...

Acıbadem Web ve Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır. Güncellenme Tarihi: 30 Nisan 2024 Salı Yayımlanma Tarihi: 9 Eylül 2022 Cuma

Odalar

 • Ataşehir Hastanesi
  STANDART ODA Hastanemizde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış 142 adet Standart oda bulunuyor. Hasta ve hasta yakınlarının temel ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde cevap veren odalarımızda minibar, televizyon, internet ve özel kasa hizmetlerimiz yer alıyor. Odalarımızda hasta yakınlarının da dinlenebileceği bir adet çift kişilik koltuk da bulunuyor.
 • Ataşehir Hastanesi
  KING SUIT ODA Acıbadem Ataşehir Hastanesi'nde, hasta ve hasta yakınlarının farklı ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış 2 adet King Suit oda yer alıyor. Hasta odası, hasta yakınları için; Amerikan mutfak, mikrodalga fırın, buzdolabı ve misafir de dahil olmak üzere 2 adet banyo bulunuyor.
 • Ataşehir Hastanesi
  DELUXE ODA Acıbadem Ataşehir'deki 3 adet Suit odada iki ayrı bölüm yer alıyor. Suit odalarımızda temel ihtiyaçların yanı sıra hasta yakınlarının da dinlenebileceği bekleme odası yer alıyor. Odalarımızda hasta ve refakatçiye özel iki adet banyo bulunuyor. Yine bu odamızda minibardan televizyona, özel kasa hizmetlerine kadar pek çok hizmet sunuluyor.
 • Ataşehir Hastanesi
  LUXURY ODA
  Acıbadem Ataşehir Hastanesi'nde, hasta ve hasta yakınlarının farklı ihtiyaçları için 2 ayrı bölümden oluşan özel olarak tasarlanmış 1 adet Luxury oda yer alıyor. Luxury odada; Amerikan mutfak, mikrodalga fırın, buzdolabı gibi ihtiyaç duyulabilecek her türlü temel eşya ile iki banyo da yer alıyor.

İmkanlar

 • Otopark

  350 araçlık otopark kapasitesine sahip hastanemizde vale hizmeti de bulunuyor.

 • Kafeterya

  Cafe A Plus, hastanede hem kafe hem yemek hizmeti veriyor.

 • Kuaför

  Tüm hastalarımıza odalarında hizmet veren kuaför, sorumlu hemşirenin istekte bulunması halinde doğum hastalarına hizmeti veriyor.

 • ATM

  Acıbadem Ataşehir Hastanemizde 3-B otopark (ana giriş lobisinde) Garanti Bankası ve QNB Finansbank ATM'leri bulunmaktadır..

 • İbadethane

  Hastanemizde tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmış 2 adet ibadethane bulunuyor. 

 • Mağaza

  Zemin katta bulunuyor.

Tıbbi Birimler

Doktorlar

Ataşehir Hastanesi 'nde görevli doktor listemiz aşağıda yer almaktadır:

Medikal Teknolojiler

Adres ve İletişim

ADRES Atatürk Mah. Turgut Özal Bulvarı A Blok, No:11 Ataşehir / İstanbul

TELEFON +90 216 512 44 44

E-POSTA atasehirhastaneinfo@acibadem.com

acibadem-atasehir-hastanesi-google-maps-image.webp

KİŞİSEL VERİLERİN ELDE EDİLMESİ VE İŞLENMESİ İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME FORMU

Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. (“Acıbadem”) ve Acıbadem’in hakim ve bağlı şirketleri (hepsi birlikte “Acıbadem Grubu” olarak anılacaktır.) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, aşağıda açıklanan çerçevede ve 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu, 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Özel Hastaneler Yönetmeliği ve Sağlık Bakanlığı düzenlemeleri ve sair mevzuata uygun olarak işlenebilecektir.

1. Kişisel Verilerin elde Edilmesi, İşlenmesi ve İşleme Amaçları

Kişisel verileriniz Acıbadem Grubu tarafından sağlanmakta olan kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amaçlarıyla ve Acıbadem Grubu şirketlerinin faaliyet konularına uygun düşecek şekilde; sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, çağrı merkezi, internet sitesi, sözlü, yazılı ve benzeri kanallar aracılığıyla elde edilmektedir. Sağlık verileriniz başta olmak üzere özel nitelikli kişisel verileriniz ve genel nitelikli kişisel verileriniz, Grup tarafından aşağıda yer alanlar dâhil ve bunlarla sınırlı olmaksızın bu maddede belirtilen amaçlar ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü şekilde işlenebilmektedir:

Acıbadem Grubu tarafından elde edilen her türlü kişisel veriniz (Özel nitelikli kişisel veriler de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) aşağıdaki amaçlar ile işlenebilecektir:

İlgili mevzuat uyarınca elde edilen ve işlenen Kişisel Verileriniz, Acıbadem veya Acıbadem Grubu’na ait fiziki arşivler ve/veya bilişim sistemlerine nakledilerek, hem dijital ortamda hem de fiziki ortamda muhafaza altında tutulabilecektir.

2. Kişisel Verilerin Aktarılması

Kişisel verileriniz, Kanun ve sair mevzuat kapsamında ve yukarıda yer verilen amaçlarla Acıbadem ve Acıbadem Grubu tarafından Acıbadem Grubu’na dahil olan şirketler ile, Özel sigorta şirketleri, Sağlık bakanlığı ve bağlı alt birimleri, Sosyal Güvenlik Kurumu, Emniyet Genel Müdürlüğü ve sair kolluk kuvvetleri, Nüfus Genel Müdürlüğü, Türkiye Eczacılar Birliği, Mahkemeler ve her türlü yargı makamı, merkezi ve sair üçüncü kişiler, yetki vermiş olduğunuz temsilcileriniz, avukatlar, vergi ve finans danışmanları ve denetçiler de dâhil olmak üzere danışmanlık aldığımız üçüncü kişiler, düzenleyici ve denetleyici kurumlar, resmi merciler dâhil sağlık hizmetlerini yukarıda belirtilen amaçlarla geliştirmek veya yürütmek üzere işbirliği yaptığımız iş ortaklarımız ve diğer üçüncü kişiler ile paylaşılabilecektir.

3. Kişisel Veri Elde Etmenin Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz, her türlü sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, yukarıda yer verilen amaçlar ve Acıbadem’in faaliyet konusuna dahil her türlü işin yasal çerçevede yürütülebilmesi ve bu kapsamda Acıbadem’in akdi ve kanuni yükümlülüklerini tam ve gereği gibi ifa edebilmesi için toplanmakta ve işlenmektedir. İşbu kişiler verilerinizin toplanmasının hukuki sebebi;

Ayrıca, Kanun’un 6. maddesi 3. fıkrasında da belirtildiği üzere sağlık ve cinsel hayata ilişkin kişisel veriler ise ancak kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbı teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amacıyla, sır saklama yükümlülüğü altında bulunan kişiler veya yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından ilgilinin açık rızası aranmaksızın işlenebilir.

4. Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Haklarınız

Kanun ve ilgili mevzuatlar uyarınca;

Mezkûr haklarınızdan birini ya da birkaçını kullanmanız halinde ilgili bilgi tarafınıza, açık ve anlaşılabilir bir şekilde yazılı olarak ya da elektronik ortamda, tarafınızca sağlanan iletişim bilgileri yoluyla, bildirilir.

5. Veri Güvenliği

Acıbadem, kişisel verilerinizi bilgi güvenliği standartları ve prosedürleri gereğince alınması gereken tüm teknik ve idari güvenlik kontrollerine tam uygunlukla korumaktadır. Söz konusu güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak muhtemel riske uygun bir düzeyde sağlanmaktadır.

6. Şikayet ve İletişim

Kişisel verileriniz teknik ve idari imkânlar dâhilinde titizlikle korunmakta ve gerekli güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak olası risklere uygun bir düzeyde sağlanmaktadır. Kanun kapsamındaki taleplerinizi, “https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html” web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak;

Kanun kapsamındaki taleplerinizi, https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak ve formda belirtilen usullerle tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

YUKARI
İÇİNDEKİLER