Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.

Acıbadem Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi, İstanbul’un Anadolu yakasındaki Acıbadem semtinde 1991 yılından bu yana hizmet sunuyor.

17.000 m² Üstünde Kapalı Alan

Acıbadem Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi 1998 yılında artan hasta talebini karşılamak 5 bin metrekare olan kapalı alanı 3 kat artırılarak; 17.600 m²’ye çıkarıldı. 138 yatak kapasitesi, 23 yoğun bakım yatağı bulunan hastane, tüm hastalarına hizmet sunmaya devam ediyor.

Tıbbi Birimler

Acıbadem Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesinde başta yüksek riskli kalp ameliyatları olmak üzere yetişkin ile pediatrik el cerrahisi kapsamında diz, omuz, omurga, kalça gibi ortopedik operasyonların yanı sıra Kadın Hastalıkları ve Doğum, Yenidoğan Yoğun Bakım,  Baş Ağrısı Tedavisi, Beslenme ve Diyet, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Check Up, Cinsel İşlev Bozuklukları Tedavisi, Çocuk Hastalıkları birimi kapsamında; Çocuk Cerrahisi, Çocuk Nörolojisi, Çocuk Alerji, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Endokrinolojisi, Çocuk Gastroenterolojisi, Çocuk Ortopedisi, Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı olmak üzere tüm çocuk yan dallarıyla hizmet vermektedir. Ayrıca Crohn ve Kolit Tedavisi, Deri Hastalıkları, Diyabet Tedavisi, Endometriozis Tedavisi, Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji ve Koloproktoloji Cerrahisi, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Tedavisi, İç Hastalıkları, İdrar Kaçırma ve Mesane Sağlığı, Jinekolojik Onkoloji, Kardiyoloji, Kozmetik Dermatoloji, Kulak Burun Boğaz, Meme Sağlığı, Migren Tedavisi, Nöroloji, Obezite Cerrahisi, Omurga Sağlığı, Pankreas, Karaciğer ve Safra Yolları Hastalıkları Tedavisi, Perinatoloji ve Yüksek Riskli Gebelikler, Podoloji (Ayak Sağlığı), Prostat Hastalıkları ve Tedavisi, Psikiyatri, Psikoloji, Radyoloji, Romatoloji, Üretra Hastalıkları, Varis Tedavisi bölümlerinde tanı ve tedavi hizmeti sunuyor.

 • Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi
 • Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi
 • Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi
 • Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi
 • Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi
 • Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi
 • Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi
 • Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi

Ulaşım


 • Boğaziçi Köprüsü'nden Geliyorsanız

  Altunizade girişi ve köprüsünü geçiniz. Haydarpaşa-Harem çıkışından E-5 yoluna geçiniz. İlk üst geçitten önceki Acıbadem tabelası yönüne giriniz. 300 metre sonra solda, ışıklardan yolun karşısına geçiniz. Yol kenarlarındaki aydınlatma direklerinde bulunan Acıbadem yönlendirme tabelalarını takip edebilirsiniz. Anadolu Yakası istikameti yönünde Boğaziçi Köprüsü’nü geçtikten sonra Acıbadem sapağından giriniz ve Acıbadem Caddesi’nden aşağı doğru devam ediniz. Yolun sol tarafında Türk Telekom binasını ve sağda Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ni geçtikten sonra, ışıklardan sağa (Garanti Bankası’nın köşesindeki sokağa) dönünüz. 500 metre sonra solda, Acıbadem Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi’ni görebilirsiniz.

 • Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden Geliyorsanız

  Kozyatağı'nda Göztepe-Haydarpaşa çıkışından E-5 yoluna geçiniz. Göztepe Köprüsü’nü geçiniz. Köprüden Kadıköy’e giden yolun köprüsünden geçiniz. İlk üst geçitten önceki Acıbadem tabelası yönüne giriniz. 300 metre sonra solda, ışıklardan yolun karşısına geçiniz. Yol kenarlarındaki aydınlatma direklerinde bulunan Acıbadem yönlendirme tabelalarını takip edebilirsiniz.

 • Altunizade'den Geliyorsanız

  Çamlıca yönüne doğru Capitol'u geçtikten sonra ışıklardan sağ yola giriniz. Karşınıza gelen ışıklardan düz, Çamlıca istikametine geçiniz. Çamlıca'dan gelen yol ile kesişen ışıklardan sağa, Acıbadem istikametine dönünüz. Sol tarafta Türk Telekom’u, sağda Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar’ı geçtikten sonra ışıklardan sağdaki Garanti Bankası'nın olduğu sokağa dönünüz. 300 metre sonra solda. Yol kenarlarındaki aydınlatma direklerinde bulunan Acıbadem yönlendirme tabelalarını takip edebilirsiniz.

 • Hasanpaşa'dan Geliyorsanız

  Kadıköy Belediyesi önünden geçerek Hasanpaşa istikametine ilerleyiniz. İlk kavşaktan sola Acıbadem istikametine dönünüz. Dörtyol ışıklara gelmeden Acıbadem tabelasından sağa dönünüz. Acıbadem Köprüsünü geçtikten sonra McDonald's’ın sağından girip ilerde sola, sonra sağa dönünüz. 300 metre ilerde solda ışıklardan yolun karşısına geçiniz. Yol kenarlarındaki aydınlatma direklerinde bulunan Acıbadem yönlendirme tabelalarını takip edebilirsiniz.

Hastane Organizasyon Şeması

Hastane Organizasyon Şeması

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilememektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir. 

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir. 

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...

Acıbadem Web ve Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır. Güncellenme Tarihi: 29 Şubat 2024 Perşembe Yayımlanma Tarihi: 29 Ocak 2019 Salı

Odalar

 • Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi
  STANDART ODA Acıbadem Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış 76 adet Standart Oda yer almaktadır. Ferah bir odada, hasta ve hasta yakınlarının temel ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde cevap veren odalarımızda; minibar, televizyon, internet, özel kasa ve gazete servisi gibi hizmetlerimizde yer almaktadır.  Odalar sadece hastaya değil hasta yakınlarının da kaldıkları süre boyunca dinlenebileceği bir konfor sunmaktadır. Odalarda bir adet tek kişilik koltuk, düşme riskine karşı bilgilendirme broşürü, tuvalet ve banyolarında metal tutunma aparatı ve acil ipi de bulunmaktadır.

 • Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi
  A TİPİ SUIT ODA Acıbadem Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi’nin A Tipi Suit odaları hasta ve hasta yakınlarının birçok farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere iki bölümden oluşmaktadır. Özel olarak tasarlanan A Tipi Suit odalarımızda, misafirler için ayrı bir oda da bulunmaktadır. Televizyon’dan internete ve minibardan özel kasa hizmetine kadar birçok farklı ihtiyaca cevap verebilecek niteliktedir. Yine tüm hijyenik koşulların özenle sağlandığı ve yalnızca 3 adetle sınırlı tutulan A Tipi Suit odalarımızda hasta yakınları için dinlenebilecekleri bir de koltuk bulunmaktadır. Hasta yatağının hemen başında hemşire çağırma butonu bulunurken; tuvalet ve banyolarda düşme riskine karşı metal tutunma aparatları ve acil ipi de yer almaktadır.

 • Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi
  B TİPİ SUIT ODA Acıbadem Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi’nin A Tipi Suit odaları hasta ve hasta yakınlarının birçok farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış 3 adet B Tipi Suit Oda bulunmaktadır.  Odalarımız özel tasarımıyla dikkat çekmektedir. B Tipi Suit odalarımızda temel ihtiyaçların yanı sıra; hasta yakınlarının da dinlenebileceği bir koltuk yer almaktadır. Odamızda hasta yatağının başında hemşire çağırma butonu, tuvalet ve banyolarda düşme ihtimaline karşı bilgilendirme broşürü, tutundurma aparatı ve bir de acil ipi bulunmaktadır. Yine bu odamızda da minibardan televizyona, özel kasa hizmetinden gazete servisine kadar pek çok hizmet sunulmaktadır.

İmkanlar

 • Otopark

  Hastanemizde ilk 30 dakika için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir.

 • ATM

  Acıbadem Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanemizin -2B katında QNB Finansbank ATM'si bulunmaktadır.

 • Kafeterya

  Cafe APlus, hastanede hem kafe hem yemek hizmeti vermektedir.

 • Kuaför

  Acıbadem Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi'nde kuaförlük hizmeti de sunulmaktadır.

  Kadın ve erkeklere yönelik tüm saç ve bakım hizmetlerinin sunulduğu kuaför salonu cumartesi dahil haftanın 6 günü, 7:30 - 18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

  Kuaförlük hizmetlerimizden yararlanmak ve randevu almak için odanızdan dahili olarak 7878 'yi arayabilirsiniz.

 • İbadethane

  İbadethanelerimiz tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Tıbbi Birimler

Doktorlar

Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi 'nde görevli doktor listemiz aşağıda yer almaktadır:

Medikal Teknolojiler

Dr. Şinasi Can (Kadıköy) Hastanesi 'nde yer alan tüm medikal teknolojik cihazlarımız aşağıda yer almaktadır:

Adres ve İletişim

ADRES Tekin Sokak No: 8 Acıbadem Kadıköy / İstanbul

TELEFON +90 216 544 4444

E-POSTA kadikoyinfo@acibadem.com.tr

acibadem-dr-sinasi-can-hastanesi-google-maps-image.webp

KİŞİSEL VERİLERİN ELDE EDİLMESİ VE İŞLENMESİ İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME FORMU

Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. (“Acıbadem”) ve Acıbadem’in hakim ve bağlı şirketleri (hepsi birlikte “Acıbadem Grubu” olarak anılacaktır.) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, aşağıda açıklanan çerçevede ve 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu, 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Özel Hastaneler Yönetmeliği ve Sağlık Bakanlığı düzenlemeleri ve sair mevzuata uygun olarak işlenebilecektir.

1. Kişisel Verilerin elde Edilmesi, İşlenmesi ve İşleme Amaçları

Kişisel verileriniz Acıbadem Grubu tarafından sağlanmakta olan kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amaçlarıyla ve Acıbadem Grubu şirketlerinin faaliyet konularına uygun düşecek şekilde; sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, çağrı merkezi, internet sitesi, sözlü, yazılı ve benzeri kanallar aracılığıyla elde edilmektedir. Sağlık verileriniz başta olmak üzere özel nitelikli kişisel verileriniz ve genel nitelikli kişisel verileriniz, Grup tarafından aşağıda yer alanlar dâhil ve bunlarla sınırlı olmaksızın bu maddede belirtilen amaçlar ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü şekilde işlenebilmektedir:

Acıbadem Grubu tarafından elde edilen her türlü kişisel veriniz (Özel nitelikli kişisel veriler de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) aşağıdaki amaçlar ile işlenebilecektir:

İlgili mevzuat uyarınca elde edilen ve işlenen Kişisel Verileriniz, Acıbadem veya Acıbadem Grubu’na ait fiziki arşivler ve/veya bilişim sistemlerine nakledilerek, hem dijital ortamda hem de fiziki ortamda muhafaza altında tutulabilecektir.

2. Kişisel Verilerin Aktarılması

Kişisel verileriniz, Kanun ve sair mevzuat kapsamında ve yukarıda yer verilen amaçlarla Acıbadem ve Acıbadem Grubu tarafından Acıbadem Grubu’na dahil olan şirketler ile, Özel sigorta şirketleri, Sağlık bakanlığı ve bağlı alt birimleri, Sosyal Güvenlik Kurumu, Emniyet Genel Müdürlüğü ve sair kolluk kuvvetleri, Nüfus Genel Müdürlüğü, Türkiye Eczacılar Birliği, Mahkemeler ve her türlü yargı makamı, merkezi ve sair üçüncü kişiler, yetki vermiş olduğunuz temsilcileriniz, avukatlar, vergi ve finans danışmanları ve denetçiler de dâhil olmak üzere danışmanlık aldığımız üçüncü kişiler, düzenleyici ve denetleyici kurumlar, resmi merciler dâhil sağlık hizmetlerini yukarıda belirtilen amaçlarla geliştirmek veya yürütmek üzere işbirliği yaptığımız iş ortaklarımız ve diğer üçüncü kişiler ile paylaşılabilecektir.

3. Kişisel Veri Elde Etmenin Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz, her türlü sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, yukarıda yer verilen amaçlar ve Acıbadem’in faaliyet konusuna dahil her türlü işin yasal çerçevede yürütülebilmesi ve bu kapsamda Acıbadem’in akdi ve kanuni yükümlülüklerini tam ve gereği gibi ifa edebilmesi için toplanmakta ve işlenmektedir. İşbu kişiler verilerinizin toplanmasının hukuki sebebi;

Ayrıca, Kanun’un 6. maddesi 3. fıkrasında da belirtildiği üzere sağlık ve cinsel hayata ilişkin kişisel veriler ise ancak kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbı teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amacıyla, sır saklama yükümlülüğü altında bulunan kişiler veya yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından ilgilinin açık rızası aranmaksızın işlenebilir.

4. Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Haklarınız

Kanun ve ilgili mevzuatlar uyarınca;

Mezkûr haklarınızdan birini ya da birkaçını kullanmanız halinde ilgili bilgi tarafınıza, açık ve anlaşılabilir bir şekilde yazılı olarak ya da elektronik ortamda, tarafınızca sağlanan iletişim bilgileri yoluyla, bildirilir.

5. Veri Güvenliği

Acıbadem, kişisel verilerinizi bilgi güvenliği standartları ve prosedürleri gereğince alınması gereken tüm teknik ve idari güvenlik kontrollerine tam uygunlukla korumaktadır. Söz konusu güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak muhtemel riske uygun bir düzeyde sağlanmaktadır.

6. Şikayet ve İletişim

Kişisel verileriniz teknik ve idari imkânlar dâhilinde titizlikle korunmakta ve gerekli güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak olası risklere uygun bir düzeyde sağlanmaktadır. Kanun kapsamındaki taleplerinizi, “https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html” web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak;

Kanun kapsamındaki taleplerinizi, https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak ve formda belirtilen usullerle tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

YUKARI
İÇİNDEKİLER
Size nasıl yardımcı olabiliriz?