Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Acıbadem Sağlık Grubu bünyesine 14 Şubat 2023 tarihinde katılan Kent Hastanesi, güncel teknolojiye sahip görüntüleme üniteleri, laboratuvarları, medikal teknolojiye sahip ameliyathane ve yoğun bakımları ile hizmet vermektedir.

40 Bin Metrekare Kapalı Alan

Kent Hastanesi, sağlık hizmeti yolculuğuna İzmir’in Çiğli ilçesinde 2004 yılında başlamıştır. Medikal teknolojiye ve uluslararası sağlık standartlarına sahip, JCI Akreditasyonlu Ege’nin ilk özel hastanesidir. Hastane, 40 bin metrekare kapalı alanda, aort cerrahisinden beyin cerrahisine, organ naklinden onkolojik cerrahiye dek pek çok özellikli tedaviyi güncel teknoloji ile hastalarına sunmaktadır.

Onkoloji Merkezi Hizmeti

Kent Hastanesi, 2019 yılında Kent Onkoloji Merkezi ile kanser alanında tüm sağlık hizmetlerini de tek bir çatı altında toplamıştır. 18 bin metrekarelik kapalı alanda projelendirilen Merkezde tıbbi onkoloji, radyasyon onkolojisi, nükleer tıp ve onkoloji cerrahisi hizmetleri verilmektedir. 

Gelişmiş kanser hedefli tedavi protokolleri ve hasta merkezli yaklaşım uygulayan Kent Onkoloji Merkezi ekibi, multidisipliner yaklaşımla hastaların mümkün olan en doğru tanıya sahip olmasını sağlamakta ve her hastanın tedavi planını tümörün ayrıntılarına göre kişiselleştirmektedir. Böylece hastaların tedavi imkanı ve yaşam kalitesi üzerinde olumlu etkiler yaratılmaktadır. 

Ulaşım


 • Menemen Güzergahı Anadolu Caddesi Ulaşım

  Anadolu Caddesinden Evka-5 (1.alt geçit ) ayrımındaki alt geçitten geçerek, 2.alt geçite geldiklerinde geçidin üzerinden devam ediniz. Alt geçitten çıktıktan sonra, döner kavşaktan sağa doğru devam ediniz. Kavşaktan sağa devam ettikten sonra ilk sokaktan sola girdiğinizde hastanemizi görebilirsiniz. 

 • Menemen Güzergahı Çevre Yolu Ulaşım

  Atatürk organize sanayi bölgesi çıkışından sonra 2. ışıklardan sağa devam ediniz.

 • Gaziemir, Buca, Bornova Çevre Yolu Ulaşım

  Mavişehir ayrımından çıkarak, 200 metre sonra sağ taraftaki İstasyon altı ayrımından devam ediniz. Döner kavşaktan sağa döndüğünüzde Kent Hastanesi levhaları görebilirsiniz.

 • Karşıyaka ve Bostanlı Sahil Yolundan Ulaşım

  Mavibahçe ve Koçtaş avm’nin önünden geçerek, köprüden devam ediniz. Kent Hastanesi levhalarını görebilirsiniz.

 • Bostanlı İskele Belediye Otobüsü ile Ulaşım

  Bostanlı iskele otobüs duraklarından 227 numaralı belediye otobüsü ile hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

 • İzmir Şehirlerarası Otobüs Terminali (Otogar) Ulaşım

  Otogar şehiriçi dolmuş duraklarından "Menemen - İzmir Otogar" isimli dolmuş ile Çiğli'de inerek hastanemize ulaşım sağlayabilirsiniz.

 • İZBAN Banliyö ile Ulaşım

  İzbanla Çiğli durağında inerek hastanemize ulaşabilirsiniz.

Acıbadem Web ve Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır. Güncellenme Tarihi: 10 Ocak 2024 Çarşamba Yayımlanma Tarihi: 20 Şubat 2023 Pazartesi

Odalar

 • İzmir Kent Hastanesi
  STANDART ODA Hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik hazırlanmış 119 standart oda bulunmaktadır. Odalarda minibar, telefon, televizyon, internet bağlantısı, elbise dolabı, yemek masası, merkezi klima ve hemşire çağrı sistemi hizmetleri verilmektedir. Odalarda hasta yakınlarının dinlenebileceği refakatçi koltuğu (yatak) da bulunmaktadır.

 • İzmir Kent Hastanesi
  SUIT ODA Hastanemizde 41 adet süit oda bulunmaktadır. Süit odalar iki ayrı bölümden oluşmaktadır. Hastaların temel ihtiyaçlarına cevap vermesi dışında refakatçilerinin dinlenebileceği, ziyaretçilerini ağırlayabileceği bekleme alanı da bulunmaktadır. Süit odalarda hasta ve refakatçisi için iki adet banyo bulunmaktadır ve standart odalarda sunulan hizmetlerin tümü verilmektedir.

 • İzmir Kent Hastanesi
  DELUXE SUIT Deluxe süit odalar iki ayrı bölümden oluşmaktadır ve hastanemizde 4 adet bulunmaktadır. Deluxe odalarda standart özelliklerin dışında hastaların refakatçilerin dinlenebileceği, ziyaretçilerini ağırlayabileceği ayrı bir alan da bulunmaktadır. Deluxe odalarda hasta ve refakatçisi için iki adet WC/banyo bulunmaktadır. Ayrıca diğer standart hizmetlerin yanında hastaya atanmış hemşire desteği verilmektedir.

 • İzmir Kent Hastanesi
  KING SUIT Hastalarımızın ve yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak için hazırlanmış 1 adet King Süit oda bulunmaktadır. King süit oda, hasta odası, hasta yakınları için çift kişilik yatak odası ve salondan oluşan bir daire niteliğindedir. Odada televizyon, elbise dolabı, buzdolabı gibi temel eşyaların yanı sıra mutfak ve iki banyo yer almaktadır. Ayrıca hastaya atanmış hemşire desteği sağlanmaktadır.

İmkanlar

 • Otopark

  Araçla gelen hasta ve misafirler hastane bahçesindeki park alanları ve vale hizmeti bulunmaktadır.

 • Kafeterya

  Hastane bünyesinde A Blok, B Blok ve C Blok’ta olmak üzere 3 adet kafeterya bulunmaktadır ve hasta odalarına kafeteryadan servis yapılabilmektedir. A Blok’taki kafeterya 24 saat açıktır. 

 • İbadethane

  İbadethanelerimiz hastanemizin - 1. katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Tıbbi Birimler

Doktorlar

İzmir Kent Hastanesi 'nde görevli doktor listemiz aşağıda yer almaktadır:

Medikal Teknolojiler

İzmir Kent Hastanesi 'nde yer alan tüm medikal teknolojik cihazlarımız aşağıda yer almaktadır:

Adres ve İletişim

ADRES Ataşehir, 8229/1 Sokak No: 56 35630 Çiğli / İzmir

TELEFON +90 232 491 44 44

E-POSTA info.kent@acibadem.com

acibadem-kent-hastanesi-google-maps-image.webp

KİŞİSEL VERİLERİN ELDE EDİLMESİ VE İŞLENMESİ İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME FORMU

Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. (“Acıbadem”) ve Acıbadem’in hakim ve bağlı şirketleri (hepsi birlikte “Acıbadem Grubu” olarak anılacaktır.) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, aşağıda açıklanan çerçevede ve 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu, 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Özel Hastaneler Yönetmeliği ve Sağlık Bakanlığı düzenlemeleri ve sair mevzuata uygun olarak işlenebilecektir.

1. Kişisel Verilerin elde Edilmesi, İşlenmesi ve İşleme Amaçları

Kişisel verileriniz Acıbadem Grubu tarafından sağlanmakta olan kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amaçlarıyla ve Acıbadem Grubu şirketlerinin faaliyet konularına uygun düşecek şekilde; sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, çağrı merkezi, internet sitesi, sözlü, yazılı ve benzeri kanallar aracılığıyla elde edilmektedir. Sağlık verileriniz başta olmak üzere özel nitelikli kişisel verileriniz ve genel nitelikli kişisel verileriniz, Grup tarafından aşağıda yer alanlar dâhil ve bunlarla sınırlı olmaksızın bu maddede belirtilen amaçlar ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü şekilde işlenebilmektedir:

Acıbadem Grubu tarafından elde edilen her türlü kişisel veriniz (Özel nitelikli kişisel veriler de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) aşağıdaki amaçlar ile işlenebilecektir:

İlgili mevzuat uyarınca elde edilen ve işlenen Kişisel Verileriniz, Acıbadem veya Acıbadem Grubu’na ait fiziki arşivler ve/veya bilişim sistemlerine nakledilerek, hem dijital ortamda hem de fiziki ortamda muhafaza altında tutulabilecektir.

2. Kişisel Verilerin Aktarılması

Kişisel verileriniz, Kanun ve sair mevzuat kapsamında ve yukarıda yer verilen amaçlarla Acıbadem ve Acıbadem Grubu tarafından Acıbadem Grubu’na dahil olan şirketler ile, Özel sigorta şirketleri, Sağlık bakanlığı ve bağlı alt birimleri, Sosyal Güvenlik Kurumu, Emniyet Genel Müdürlüğü ve sair kolluk kuvvetleri, Nüfus Genel Müdürlüğü, Türkiye Eczacılar Birliği, Mahkemeler ve her türlü yargı makamı, merkezi ve sair üçüncü kişiler, yetki vermiş olduğunuz temsilcileriniz, avukatlar, vergi ve finans danışmanları ve denetçiler de dâhil olmak üzere danışmanlık aldığımız üçüncü kişiler, düzenleyici ve denetleyici kurumlar, resmi merciler dâhil sağlık hizmetlerini yukarıda belirtilen amaçlarla geliştirmek veya yürütmek üzere işbirliği yaptığımız iş ortaklarımız ve diğer üçüncü kişiler ile paylaşılabilecektir.

3. Kişisel Veri Elde Etmenin Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz, her türlü sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, yukarıda yer verilen amaçlar ve Acıbadem’in faaliyet konusuna dahil her türlü işin yasal çerçevede yürütülebilmesi ve bu kapsamda Acıbadem’in akdi ve kanuni yükümlülüklerini tam ve gereği gibi ifa edebilmesi için toplanmakta ve işlenmektedir. İşbu kişiler verilerinizin toplanmasının hukuki sebebi;

Ayrıca, Kanun’un 6. maddesi 3. fıkrasında da belirtildiği üzere sağlık ve cinsel hayata ilişkin kişisel veriler ise ancak kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbı teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amacıyla, sır saklama yükümlülüğü altında bulunan kişiler veya yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından ilgilinin açık rızası aranmaksızın işlenebilir.

4. Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Haklarınız

Kanun ve ilgili mevzuatlar uyarınca;

Mezkûr haklarınızdan birini ya da birkaçını kullanmanız halinde ilgili bilgi tarafınıza, açık ve anlaşılabilir bir şekilde yazılı olarak ya da elektronik ortamda, tarafınızca sağlanan iletişim bilgileri yoluyla, bildirilir.

5. Veri Güvenliği

Acıbadem, kişisel verilerinizi bilgi güvenliği standartları ve prosedürleri gereğince alınması gereken tüm teknik ve idari güvenlik kontrollerine tam uygunlukla korumaktadır. Söz konusu güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak muhtemel riske uygun bir düzeyde sağlanmaktadır.

6. Şikayet ve İletişim

Kişisel verileriniz teknik ve idari imkânlar dâhilinde titizlikle korunmakta ve gerekli güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak olası risklere uygun bir düzeyde sağlanmaktadır. Kanun kapsamındaki taleplerinizi, “https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html” web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak;

Kanun kapsamındaki taleplerinizi, https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak ve formda belirtilen usullerle tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

YUKARI
İÇİNDEKİLER