YENİ NORMAL SÜREÇTEKİ UYGULAMALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN
Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.
MENU
TR

Genel Tanıtım

Acıbadem Sağlık Grubu’nun 6. hastanesi olarak 2006 yılından bu yana hizmet veren Acıbadem Kocaeli Hastanesi, kurulduğu alanın şehirlerarası yollara yakın olması nedeniyle, çevre illerdeki hastalara da hizmet sunuyor. Hastane, tıbbın tüm branşlarına yer veriyor.

Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan Acıbadem Kocaeli; SGK kapsamında Acil, Kardiyoloji, KVC ve Tıbbi Onkoloji alanlarında anlaşmalı olarak hizmet sunuyor.

6.500 m² Kapalı Alan

Hastane 6.500 m²’lik kapalı alanıyla, İstanbul’a çok yakın bir bölgede konumlandığı için İstanbul’daki Acıbadem Sağlık Grubu’na bağlı diğer hastaneler ile entegre çalışabiliyor. Hastane içerisinde 32 hasta odası  61 hasta yatağı bulunuyor.

Tıbbi Birimler

Tıbbın tüm branşlarına yer veren Acıbadem Kocaeli Hastanesi’nde hizmet verilen birimler arasında Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümü, Uyku Bozuklukları Kliniği, Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi ve Tıbbı Onkoloji bulunuyor. Öte yandan Plastik, Estetik ve Rekonstruktif Cerrahi bölümünde mikrocerrahi yöntemi kullanıyor.

İş Kazalarına Karşı Sağlık Söyleşileri

Bir sanayi bölgesi olan Kocaeli’nde konumlanan Acıbadem Kocaeli Hastanesi’nde, iş kazaları ve her türlü travma vakalarına 24 saat müdahale edebiliyor. Ayrıca, iş kazalarına yönelik düzenlediği sağlık söyleşileri ile bilinçlendirme çalışmaları yürütülüyor.

 • Kocaeli Hastanesi
 • Kocaeli Hastanesi
 • Kocaeli Hastanesi
 • Kocaeli Hastanesi
 • Kocaeli Hastanesi
 • Kocaeli Hastanesi

Ulaşım

Özel Aracınızla Karayolu İle Geliyorsanız

 • Bolu ve Düzce'den Geliniyorsa

  İzmit - İstanbul yönünü takip ediniz. İstanbul gişelere gelmeden yolun sağ tarafında Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz.

 • Adapazarı'ndan Geliniyorsa

  TEM otoyolundan İstanbul yönünü takip ediniz. TEM Kandıra sapağı çıkışından D-100 yolunun İstanbul yönünü takip ediniz. İstanbul gişelere gelmeden yolun sağ tarafında Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz.

 • Kandıra'dan Geliniyorsa

  İzmit - İstanbul yönünü takip ediniz. İstanbul gişelere gelmeden yolun sağ tarafında Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz.

 • Karamürsel - Değirmendere - Gölcük'ten Geliniyorsa

  Başiskele ilçesi geçildikten sonra İzmit Sahil yönünü takip ediniz. Sahil yolunun bitiminde Carrefour'u geçtikten sonra İstanbul yönüne dönünüz. İstanbul gişelere gelmeden yolun sağ tarafında Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz.

 • Gebze - Dilovası - Körfez - Derince'den Geliniyorsa

  TEM otoyolundan İzmit Batı çıkışını takip ediniz. İzmit Batı gişelerinden geçtikten 500 metre sonra, benzin istasyonu yol ayrımından sağa dönerek yolu takip ediniz. Yolun sağ tarafından köprü üzerine çıkıp sağa devam ediniz. Yolun sonunda bulunan eski cezaevinden sola dönünüz. 100 metre ilerledikten sonra sol tarafta Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz.

 • Kartepe'den Geliniyorsa

  İzmit - İstanbul yönünü takip ediniz. İstanbul gişelere gelmeden yolun sağ tarafında Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz.

Otobüs veya Servis İle Karayolundan Geliyorsanız

 • Karayolu ile ulaşım (Minibüs)

  Adapazarı yönünden geliniyorsa Derince ve Kuruçeşme yazan minibüslere binerek Kuruçeşme'ye gelmeden hastane önünde inebilirsiniz. İstanbul yönünden gelenler ise Cezaevi durağında inip üst geçidi kullanarak karşıya geçebilir ve Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz.

 • Otogar Yolu Üzerinden Geliyorsanız

  Otobüs şirketlerinin servis araçlarıyla hastanemize ulaşabilir ya da Derince ve Kuruçeşme yazan minibüslere binerek Kuruçeşme'ye gelmeden hastane önünde inebilirsiniz. Hastanemizin ücretsiz hasta servis bilgileri aşağıdaki gibidir.

  Adapazarı'ndan Hastaneye

  - Hafta içi (Pazartesi ve Çarşamba) 09:30

  - Cumartesi 09:30

  Karamürsel'den Hastaneye

  - Salı 09:30

  - Perşembe 09:30

  - Cumartesi 09:30

  Gebze'den Hastane'ye

  - Çarşamba 09:30

  - Cumartesi 09:30

  Yuvam Akarca'dan Hastaneye

  - Hafta içi 09:00 - 13:30

  - Cumartesi 09:00

  Hastane'den Adapazarı'na

  - Hafta içi (Pazartesi ve Çarşamba) 13:30

  - Cumartesi 13:30

  Hastaneden Karamürsel'e

  - Salı 12:30

  - Perşembe 12:30

  - Cumartesi 12:30

  Hastane'den Gebze'ye

  - Çarşamba 12:30

  - Cumartesi 12:30

  Hastane'den Yuvam Akarca'ya

  - Hafta içi 11:00 -15:30

  - Cumartesi 11:00

 • Havayolu İle Geliyorsanız

  Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan- Atatürk Havaalanından araç ile gelinirse; TEM otoyolundan Ankara ve sonrasında İzmit Batı çıkışını takip ediniz. İzmit Batı gişelerinden geçtikten 500 metre sonra, Petrol istasyonu yol ayrımından sağa dönerek yolu takip ediniz. Yolun sağ tarafından köprü üzerine çıkıp sağa devam ediniz. Yolun sonunda bulunan Nuh Çimento Eğitim Kampüsü'nden sola dönünüz. 100 metre ilerledikten sonra Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz. Hastanemizin ücretsiz hasta servis bilgileri için tıklayınız.Atatürk Havaalanı'ndan otobüs ile gelinirse; Esenler otogarına ulaşarak İzmit otobüslerine binebilir, Kuruçeşme Cezaevi mevkiinde inerek otobüs şirketinin servis araçlarıyla Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz.

Hastane Organizasyon Şeması

Hastane Organizasyon Şeması

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilememektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir. 

Ziyaret Saatleri:  Değerli Misafirlerimiz, Koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında;

1- Hastanelerimize ziyaretçi kabul edilmemektedir.

2- Özel haller dışında refakatçi kabulü yapılamamaktadır.

Yalnızca 1 sabit refakatçi kalabileceği özel haller;

- Yani doğum yapan anneler

- Çocuk hastalar

- Tıbben gereklilik arz eden özel haller Anlayışınız için teşekkür ederiz.  

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir. 

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...


Odalar

 • Kocaeli Hastanesi
  STANDART ODA Hastanemizde 32 adet Standart Oda bulunuyor. Hasta ve hasta yakınlarının temel ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde cevap veren odalarımızda mini buzdolabı, televizyon, internet, özel kasa, gazete servisi gibi hizmetlerimiz yer alıyor. Odalarımızda hasta yakınlarının da dinlenebileceği bir adet çift kişilik koltuk da bulunuyor.

 • Kocaeli Hastanesi
  A TİPİ SUIT ODA Acıbadem Kocaeli'ndeki A tipi Suit odalarımızda hasta yakınlarının ayrı bir bölümde dinlenebileceği, ziyaretçileri karşılayacağı bir oturma grubu bulunuyor. Yine bu odamızda mini buzdolabından televizyona, özel kasa hizmetlerinden gazete servisine kadar pek çok hizmet sunuluyor.

 • Kocaeli Hastanesi
  B TİPİ SUIT ODA Acıbadem Kocaeli'nde hasta ve hasta yakınlarının farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış 4 adet B Tipi Suit oda bulunuyor. Odaların ön cephesi boydan boya cam ve deniz manzaralıdır. Odalarımızda hasta yakınları için bir adet koltuk, sandalye ve bir de çalışma masası bulunuyor. Yine bu odamızda televizyon, internet, özel kasa, mini buzdolabı, çalışma masası ve gazete servisi gibi hizmetler sunuluyor.

İmkanlar

 • Otopark

  Geniş bir otoparkı bulunan Acıbadem Kocaeli Hastanesi'nde, misafirlerimiz için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir.

 • ATM

  Acıbadem Kocaeli Hastanemizin bahçe bölümünde Garanti Bankası ATM'si bulunmaktadır.

 • Kafeterya

  Cafe APlus, hastanede hem kafe hem yemek hizmeti vermektedir.

 • Kuaför

  Hastanemizde kuaför salonu bulunmamaktadır. Hastalarımızdan talep geldiği takdirde bu hizmet dışarıdan sağlanmaktadır.

 • İbadethane

  İbadethanelerimiz hastanemizin -1. katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Tıbbi Birimler

Doktorlar

Kocaeli Hastanesi 'nde görevli doktor listemiz aşağıda yer almaktadır:

Medikal Teknolojiler

Kocaeli Hastanesi 'nde yer alan tüm medikal teknolojik cihazlarımız aşağıda yer almaktadır:

Adres ve İletişim

ADRES Yenimahalle İnkilap Cad. No:9, Kocaeli

TELEFON +90 262 317 4444

E-POSTA kocaeliinfo@acibadem.com.tr

acibadem-kocaeli-hastanesi-google-maps-image.png
YUKARI
ALT MENÜ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sağlığınız Sağlığımızdır
20 : 59 : 55