Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.
TR

Genel Tanıtım

Acıbadem Sağlık Grubu’nun 6. hastanesi olarak 2006 yılından bu yana hizmet veren Acıbadem Kocaeli Hastanesi, kurulduğu alanın şehirlerarası yollara yakın olması nedeniyle, çevre illerdeki hastalara da hizmet sunuyor.

Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan Acıbadem Kocaeli; SGK kapsamında hastane içinde bulunan tüm tıbbi birimler ile hizmet sunuyor.

6.500 m² Kapalı Alan

Hastane 6.500 m²’lik kapalı alanıyla, İstanbul’a çok yakın bir bölgede konumlandığı için İstanbul’daki Acıbadem Sağlık Grubu’na bağlı diğer hastaneler ile entegre çalışabiliyor. Hastane içerisinde 32 hasta odası  61 hasta yatağı bulunuyor.

Tıbbi Birimler

Acıbadem Kocaeli Hastanesi’nde hizmet verilen birimler arasında Kadın Hastalıkları ve Doğum bölümü, Uyku Bozuklukları Kliniği, Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi ve Tıbbı Onkoloji bulunuyor. Öte yandan Plastik, Estetik ve Rekonstruktif Cerrahi bölümünde mikrocerrahi yöntemi kullanıyor.

İş Kazalarına Karşı Sağlık Söyleşileri

Bir sanayi bölgesi olan Kocaeli’nde konumlanan Acıbadem Kocaeli Hastanesi’nde, iş kazaları ve her türlü travma vakalarına 24 saat müdahale edebiliyor. Ayrıca, iş kazalarına yönelik düzenlediği sağlık söyleşileri ile bilinçlendirme çalışmaları yürütülüyor.

 • Kocaeli Hastanesi
 • Kocaeli Hastanesi
 • Kocaeli Hastanesi
 • Kocaeli Hastanesi
 • Kocaeli Hastanesi
 • Kocaeli Hastanesi

Ulaşım

Özel Aracınızla Karayolu İle Geliyorsanız

 • Bolu ve Düzce'den Geliniyorsa

  İzmit - İstanbul yönünü takip ediniz. İstanbul gişelere gelmeden yolun sağ tarafında Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz.

 • Adapazarı'ndan Geliniyorsa

  TEM otoyolundan İstanbul yönünü takip ediniz. TEM Kandıra sapağı çıkışından D-100 yolunun İstanbul yönünü takip ediniz. İstanbul gişelere gelmeden yolun sağ tarafında Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz.

 • Kandıra'dan Geliniyorsa

  İzmit - İstanbul yönünü takip ediniz. İstanbul gişelere gelmeden yolun sağ tarafında Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz.

 • Karamürsel - Değirmendere - Gölcük'ten Geliniyorsa

  Başiskele ilçesi geçildikten sonra İzmit Sahil yönünü takip ediniz. Sahil yolunun bitiminde Carrefour'u geçtikten sonra İstanbul yönüne dönünüz. İstanbul gişelere gelmeden yolun sağ tarafında Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz.

 • Gebze - Dilovası - Körfez - Derince'den Geliniyorsa

  TEM otoyolundan İzmit Batı çıkışını takip ediniz. İzmit Batı gişelerinden geçtikten 500 metre sonra, benzin istasyonu yol ayrımından sağa dönerek yolu takip ediniz. Yolun sağ tarafından köprü üzerine çıkıp sağa devam ediniz. Yolun sonunda bulunan eski cezaevinden sola dönünüz. 100 metre ilerledikten sonra sol tarafta Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz.

 • Kartepe'den Geliniyorsa

  İzmit - İstanbul yönünü takip ediniz. İstanbul gişelere gelmeden yolun sağ tarafında Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz.

Otobüs veya Servis İle Karayolundan Geliyorsanız

 • Karayolu ile ulaşım (Minibüs)

  Adapazarı yönünden geliniyorsa Derince ve Kuruçeşme yazan minibüslere binerek Kuruçeşme'ye gelmeden hastane önünde inebilirsiniz. İstanbul yönünden gelenler ise Cezaevi durağında inip üst geçidi kullanarak karşıya geçebilir ve Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz.

 • Otogar Yolu Üzerinden Geliyorsanız

  Otobüs şirketlerinin servis araçlarıyla hastanemize ulaşabilir ya da Derince ve Kuruçeşme yazan minibüslere binerek Kuruçeşme'ye gelmeden hastane önünde inebilirsiniz. Hastanemizin ücretsiz hasta servis bilgileri aşağıdaki gibidir.

  Adapazarı'ndan Hastaneye

  - Hafta içi (Pazartesi ve Çarşamba) 12:30

  - Cumartesi 12:30

  Karamürsel'den Hastaneye

  - Salı 09:30

  - Perşembe 09:30

  - Cumartesi 09:30

  Gebze'den Hastane'ye

  - Çarşamba 09:30

  - Cumartesi 09:30

  Yuvam Akarca'dan Hastaneye

  - Hafta içi 10:00 - 13:30

  - Cumartesi 10:00

  Hastane'den Adapazarı'na

  - Hafta içi (Pazartesi ve Çarşamba) 12:00

  - Cumartesi 12:00

  Hastaneden Karamürsel'e

  - Salı 12:30

  - Perşembe 12:30

  - Cumartesi 12:30

  Hastane'den Gebze'ye

  - Çarşamba 12:30

  - Cumartesi 12:30

  Hastane'den Yuvam Akarca'ya

  - Hafta içi 11:00 -15:30

  - Cumartesi 11:00

 • Havayolu İle Geliyorsanız

  Sabiha Gökçen Havaalanı'ndan- Atatürk Havaalanından araç ile gelinirse; TEM otoyolundan Ankara ve sonrasında İzmit Batı çıkışını takip ediniz. İzmit Batı gişelerinden geçtikten 500 metre sonra, Petrol istasyonu yol ayrımından sağa dönerek yolu takip ediniz. Yolun sağ tarafından köprü üzerine çıkıp sağa devam ediniz. Yolun sonunda bulunan Nuh Çimento Eğitim Kampüsü'nden sola dönünüz. 100 metre ilerledikten sonra Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz. Hastanemizin ücretsiz hasta servis bilgileri için tıklayınız.Atatürk Havaalanı'ndan otobüs ile gelinirse; Esenler otogarına ulaşarak İzmit otobüslerine binebilir, Kuruçeşme Cezaevi mevkiinde inerek otobüs şirketinin servis araçlarıyla Acıbadem Kocaeli Hastanemize ulaşabilirsiniz.

Hastane Organizasyon Şeması

Hastane Organizasyon Şeması

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilememektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir. 

Ziyaret Saatleri:  Değerli Misafirlerimiz, Koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında;

1- Hastanelerimize ziyaretçi kabul edilmemektedir.

2- Özel haller dışında refakatçi kabulü yapılamamaktadır.

Yalnızca 1 sabit refakatçi kalabileceği özel haller;

- Yeni doğum yapan anneler

- Çocuk hastalar

- Tıbben gereklilik arz eden özel haller Anlayışınız için teşekkür ederiz.  

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir. 

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın... 

Acıbadem Web ve Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır. Güncellenme Tarihi: 26 Mayıs 2022 Perşembe Yayımlanma Tarihi: 30 Ocak 2019 Çarşamba

Odalar

 • Kocaeli Hastanesi
  STANDART ODA Hastanemizde 32 adet Standart Oda bulunuyor. Hasta ve hasta yakınlarının temel ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde cevap veren odalarımızda mini buzdolabı, televizyon, internet, özel kasa, gazete servisi gibi hizmetlerimiz yer alıyor. Odalarımızda hasta yakınlarının da dinlenebileceği bir adet çift kişilik koltuk da bulunuyor.

 • Kocaeli Hastanesi
  A TİPİ SUIT ODA Acıbadem Kocaeli'ndeki A tipi Suit odalarımızda hasta yakınlarının ayrı bir bölümde dinlenebileceği, ziyaretçileri karşılayacağı bir oturma grubu bulunuyor. Yine bu odamızda mini buzdolabından televizyona, özel kasa hizmetlerinden gazete servisine kadar pek çok hizmet sunuluyor.

 • Kocaeli Hastanesi
  B TİPİ SUIT ODA Acıbadem Kocaeli'nde hasta ve hasta yakınlarının farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış 4 adet B Tipi Suit oda bulunuyor. Odaların ön cephesi boydan boya cam ve deniz manzaralıdır. Odalarımızda hasta yakınları için bir adet koltuk, sandalye ve bir de çalışma masası bulunuyor. Yine bu odamızda televizyon, internet, özel kasa, mini buzdolabı, çalışma masası ve gazete servisi gibi hizmetler sunuluyor.

İmkanlar

 • Otopark

  Geniş bir otoparkı bulunan Acıbadem Kocaeli Hastanesi'nde, misafirlerimiz için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir.

 • ATM

  Acıbadem Kocaeli Hastanemizin bahçe bölümünde QNB Finans ATM'si bulunmaktadır.

 • Kafeterya

  Cafe APlus, hastanede hem kafe hem yemek hizmeti vermektedir.

 • Kuaför

  Hastanemizde kuaför salonu bulunmamaktadır. Hastalarımızdan talep geldiği takdirde bu hizmet dışarıdan sağlanmaktadır.

 • İbadethane

  İbadethanelerimiz hastanemizin -1. katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Tıbbi Birimler

Doktorlar

Kocaeli Hastanesi 'nde görevli doktor listemiz aşağıda yer almaktadır:

Medikal Teknolojiler

Kocaeli Hastanesi 'nde yer alan tüm medikal teknolojik cihazlarımız aşağıda yer almaktadır:

Adres ve İletişim

ADRES Yenimahalle İnkilap Cad. No:9, Kocaeli

TELEFON +90 262 317 4444

E-POSTA kocaeliinfo@acibadem.com.tr

acibadem-kocaeli-hastanesi-google-maps-image.png

KİŞİSEL VERİLERİN ELDE EDİLMESİ VE İŞLENMESİ İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME FORMU

Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. (“Acıbadem”) ve Acıbadem’in hakim ve bağlı şirketleri (hepsi birlikte “Acıbadem Grubu” olarak anılacaktır.) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, aşağıda açıklanan çerçevede ve 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu, 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Özel Hastaneler Yönetmeliği ve Sağlık Bakanlığı düzenlemeleri ve sair mevzuata uygun olarak işlenebilecektir.

1. Kişisel Verilerin elde Edilmesi, İşlenmesi ve İşleme Amaçları

Kişisel verileriniz Acıbadem Grubu tarafından sağlanmakta olan kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amaçlarıyla ve Acıbadem Grubu şirketlerinin faaliyet konularına uygun düşecek şekilde; sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, çağrı merkezi, internet sitesi, sözlü, yazılı ve benzeri kanallar aracılığıyla elde edilmektedir. Sağlık verileriniz başta olmak üzere özel nitelikli kişisel verileriniz ve genel nitelikli kişisel verileriniz, Grup tarafından aşağıda yer alanlar dâhil ve bunlarla sınırlı olmaksızın bu maddede belirtilen amaçlar ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü şekilde işlenebilmektedir:

Acıbadem Grubu tarafından elde edilen her türlü kişisel veriniz (Özel nitelikli kişisel veriler de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) aşağıdaki amaçlar ile işlenebilecektir:

İlgili mevzuat uyarınca elde edilen ve işlenen Kişisel Verileriniz, Acıbadem veya Acıbadem Grubu’na ait fiziki arşivler ve/veya bilişim sistemlerine nakledilerek, hem dijital ortamda hem de fiziki ortamda muhafaza altında tutulabilecektir.

2. Kişisel Verilerin Aktarılması

Kişisel verileriniz, Kanun ve sair mevzuat kapsamında ve yukarıda yer verilen amaçlarla Acıbadem ve Acıbadem Grubu tarafından Acıbadem Grubu’na dahil olan şirketler ile, Özel sigorta şirketleri, Sağlık bakanlığı ve bağlı alt birimleri, Sosyal Güvenlik Kurumu, Emniyet Genel Müdürlüğü ve sair kolluk kuvvetleri, Nüfus Genel Müdürlüğü, Türkiye Eczacılar Birliği, Mahkemeler ve her türlü yargı makamı, merkezi ve sair üçüncü kişiler, yetki vermiş olduğunuz temsilcileriniz, avukatlar, vergi ve finans danışmanları ve denetçiler de dâhil olmak üzere danışmanlık aldığımız üçüncü kişiler, düzenleyici ve denetleyici kurumlar, resmi merciler dâhil sağlık hizmetlerini yukarıda belirtilen amaçlarla geliştirmek veya yürütmek üzere işbirliği yaptığımız iş ortaklarımız ve diğer üçüncü kişiler ile paylaşılabilecektir.

3. Kişisel Veri Elde Etmenin Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz, her türlü sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, yukarıda yer verilen amaçlar ve Acıbadem’in faaliyet konusuna dahil her türlü işin yasal çerçevede yürütülebilmesi ve bu kapsamda Acıbadem’in akdi ve kanuni yükümlülüklerini tam ve gereği gibi ifa edebilmesi için toplanmakta ve işlenmektedir. İşbu kişiler verilerinizin toplanmasının hukuki sebebi;

Ayrıca, Kanun’un 6. maddesi 3. fıkrasında da belirtildiği üzere sağlık ve cinsel hayata ilişkin kişisel veriler ise ancak kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbı teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amacıyla, sır saklama yükümlülüğü altında bulunan kişiler veya yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından ilgilinin açık rızası aranmaksızın işlenebilir.

4. Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Haklarınız

Kanun ve ilgili mevzuatlar uyarınca;

Mezkûr haklarınızdan birini ya da birkaçını kullanmanız halinde ilgili bilgi tarafınıza, açık ve anlaşılabilir bir şekilde yazılı olarak ya da elektronik ortamda, tarafınızca sağlanan iletişim bilgileri yoluyla, bildirilir.

5. Veri Güvenliği

Acıbadem, kişisel verilerinizi bilgi güvenliği standartları ve prosedürleri gereğince alınması gereken tüm teknik ve idari güvenlik kontrollerine tam uygunlukla korumaktadır. Söz konusu güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak muhtemel riske uygun bir düzeyde sağlanmaktadır.

6. Şikayet ve İletişim

Kişisel verileriniz teknik ve idari imkânlar dâhilinde titizlikle korunmakta ve gerekli güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak olası risklere uygun bir düzeyde sağlanmaktadır. Kanun kapsamındaki taleplerinizi, “https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html” web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak;

Kanun kapsamındaki taleplerinizi, https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak ve formda belirtilen usullerle tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

YUKARI
İÇİNDEKİLER
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sağlığınız Sağlığımızdır
20 : 59 : 55