Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.

Acıbadem Bakırköy Hastanesi 2000 yılında, Acıbadem Sağlık Grubu’nun Avrupa yakasındaki ilk hastanesi olarak hizmete girdi. 

18.000 m² Kapalı Alan

Hastanenin 18.000 m² kapalı alanı içerisinde; 102 yatak kapasitesi, 7 ameliyathane, 27 yoğun bakım yatağı ve acil durum transferleri için helikopter pisti bulunuyor.

Tıbbi Hizmetler

Acıbadem Bakırköy Hastanesi Yenidoğan Yoğun Bakım ünitesinde riskli ve ciddi hastalıkları olan yenidoğanlara, neonatoloji ve Pediatri uzmanlarının yanı sıra tüm yan dallarda, Çocuk Cerrahisi uzmanları ve yenidoğan hemşireleri tarafından hizmet veriliyor. 

Ayrıca çocuk ve yetişkin kalp sağlığı (Pediatrinin tüm alt dalları ile birlikte), Navigasyon ile Beyin Cerrahisi, Varis Tedavisi, Obezite, Meme Sağlığı, Kolonoskopi, Endoskopi ve EUS işlemlerinin yapıldığı Gastroenteroloji, Anjiyo ve Stend işlemleri ile birlikte tüm Kardiyolojik hizmetler, Kalp Damar Cerrahisi, Varis polikliniği, Cinsel İşlev Bozuklukları, Radyoloji ve geniş paket içeriği ile Check Up bölümleri de bulunuyor. 

 • Bakırköy Hastanesi
 • Bakırköy Hastanesi
 • Bakırköy Hastanesi
 • Bakırköy Hastanesi
 • Bakırköy Hastanesi
 • Bakırköy Hastanesi
 • Bakırköy Hastanesi
 • Bakırköy Hastanesi

Ulaşım


 • Marmaray ile Geliyorsanız

  Marmaray Bakırköy durağında indikten sonra, Carousel Alışveriş Merkezi'ne doğru 500 metre kadar yürüdükten sonra Acıbadem Bakırköy Hastanesi'ni göreceksiniz.

 • Sirkeci-Bakırköy İstikametinden Geliyorsanız

  (Sirkeci -Sultanahmet-Kumkapı -Yenikapı -Kocamustafa Paşa - Yedikule - Zeytinburnu ) Bulunduğunuz yerden sahil yoluna (Kennedy Cad.) çıkın, Ataköy -Florya istikametine doğru gelin. Bakırköy 'de yolunuzun üstünde bulunan BP benzin istasyonundan yaklaşık 200 metre ilerde 1. Ataköy çıkışından sağa sapınca trafik lambalarına geleceksiniz. Trafik lambalarından Carousel istikametine gidebilmek için önce sağa, 150 metre sonra sola, 50 metre sonra tekrar sağa sapınca İstanbul Caddesi 'ne çıkmış olacaksınız. Bu yola girince Carousel Alışveriş Merkezi 'nin önünde bulunan Acıbadem Bakırköy hastanemizi göreceksiniz.

 • Avcılar -Bakırköy İstikametinde E5'ten Geliyorsanız

  Bulunduğunuz yerden E5 'e çıkın, Bakırköy istikametine gelin. İncirli 'ye gelince sağda Bakırköy çıkışından İncirli Caddesi 'ne girin ve Bakırköy istikametini takip edin. Yaklaşık 1 km. ilerde Dikilitaş semtine gelince yol çatal şeklinde ikiye ayrılır, siz sağ tarafta bulunan yolu takip edin. Tren yolunun üstünde bulunan köprüden geçtikten sonra kavşaktan sola dönünce İstanbul Caddesi 'ne çıkmış olacaksınız. Bu yola girince girince Carousel Alışveriş Merkezi 'nin önünde bulunan Acıbadem Bakırköy hastanemizi göreceksiniz.

 • Topkapı - Bakırköy İstikametinde E5 'ten Geliyorsanız

  Bulunduğunuz yerden E5 'e çıkın, Bakırköy istikametine gelin. İncirli 'de sağda Ömür Lokantasını geçince Bakırköy ' Bahçelievler yol ayırımından Bakırköy istikametini takip edin. Yaklaşık 1km. ilerde Dikilitaş Semtine gelince yol çatal şeklinde ikiye ayrılır, siz sağ tarafta bulunan yolu takip edin. Tren yolunun üstünde bulunan köprüden geçtikten sonra kavşaktan sola dönünce İstanbul Caddesine çıkmış olacaksınız. Bu yola girince Carousel Alışveriş Merkezi 'nin önünde bulunan Acıbadem Bakırköy hastanemizi göreceksiniz.

 • Avcılar - Florya - Yeşilköy İstikametinden Geliyorsanız

  Sahil yolundan Sirkeci istikametinde gelin. Galeria Alışveriş Merkezi 'ne yaklaşınca Ataköy istikametine doğru sağa sapın, 200 metre kadar ilerledikten sonra trafik lambalarına geleceksiniz. Trafik lambalarından Carousel istikametine gidebilmek için önce sağa, 150 metre sonra sola, 50 metre sonra tekrar sağa sapınca İstanbul Caddesi 'ne çıkmış olacaksınız. Bu yola girince Carousel Alışveriş Merkezi 'nin önünde bulunan Acıbadem Bakırköy hastanemizi göreceksiniz.

 • Esenler - Güngören - Haznedar İstikametinden Geliyorsanız

  Bulunduğunuz yerden E5 'e çıkın, Bakırköy istikametine gelin. İncirli 'ye gelince sağda Bakırköy çıkışından İncirli Caddesine girin ve Bakırköy istikametini takip edin. Yaklaşık 1km. ileride Dikilitaş semtine gelince yol çatal şeklinde ikiye ayrılır, siz sağ tarafta bulunan yolu takip edin. Tren yolunun üstünde bulunan köprüden geçtikten sonra kavşaktan sola dönünce İstanbul Caddesi 'ne çıkmış olacaksınız. Bu yola girince Carousel Alışveriş Merkezi 'nin önünde bulunan Acıbadem Bakırköy hastanemizi göreceksiniz.

 • Kozyatağı, Kadıköy, Göztepe, Avrasya Tünelin'den Geçip- Bakırköy İstikametinden Geliyorsanız

  (Yenikapı -Kocamustafa Paşa - Yedikule - Zeytinburnu ) Bulunduğunuz yerden sahil yoluna (Kennedy Cad.) devam ediyor olacaksınız. Ataköy -Florya, Atatürk Havalimanı istikametine doğru gelin. Bakırköy 'de yolunuzun üstünde bulunan Petrol Ofisi benzin istasyonundan yaklaşık 200 metre ilerisinde, 1. Ataköy çıkışından sağa sapınca trafik lambalarına geleceksiniz. Trafik lambalarından Carousel istikametine gidebilmek için önce sağa, 150 metre sonra sola, 50 metre sonra tekrar sağa sapınca İstanbul Caddesi'ne çıkmış olacaksınız. Bu yola girince Capacity, Carousel Alışveriş Merkezi'nin önünde bulunan Acıbadem Bakırköy Hastanemizi göreceksiniz. Kozyatağı’ndan geliyorsanız, en geç 30 dakika içinde Acıbadem Bakırköy Hastanesi’nde olacaksınız.

Hastane Organizasyon Şeması

Hastane Organizasyon Şeması

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilmemektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir. 

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir. 

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...

Acıbadem Web ve Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır. Güncellenme Tarihi: 11 Ekim 2023 Çarşamba Yayımlanma Tarihi: 29 Ocak 2019 Salı

Odalar

 • Bakırköy Hastanesi
  STANDART ODA Acıbadem Bakırköy Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere toparlanmış 54 adet Standart Oda yer almaktadır. Odalarımızda hastalarımızın ihtiyaçlarının yanı sıra refakatçilerimiz için de yatak haline gelebilen bir adet koltuğumuz bulunmaktadır.Televizyondan internete, özel kasa hizmetinden minibara, gazete servisinden çalışma masasına  kadar birçok hizmetin sunulduğu odalarımızda hasta yatağının hemen başında hemşire çağırma butonu, tuvalet ve banyolarda düşme riskine karşı metal tutunma aparatı ve acil ipi de bulunmaktadır.

 • Bakırköy Hastanesi
  A TİPİ SUIT ODA Acıbadem Bakırköy Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere toplam 7 adet A Tipi Suit  Oda yer almaktadır. Odalarımız hastalarımızın ve refakatçilerin ihtiyaçları düşünülerek; 35 metrekarelik hasta odası ve 17 metrekarelik refakatçi odası olmak üzere 2 bölümden oluşmaktadır.Bu odalarımızın ikisinde de oturma grubu mevcuttur. Televizyondan internete, özel kasa hizmetinden minibara, gazete servisinden çalışma masasına kadar birçok hizmetin sunulduğu odalarımızda hasta yatağının hemen başında hemşire çağırma butonu, tuvalet ve banyolarda düşme riskine karşı metal tutunma aparatı ve acil ipi de bulunmaktadır.

 • Bakırköy Hastanesi
  B TİPİ SUIT ODA Acıbadem Bakırköy Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere toplam 8 adet B Tipi Suit  Oda yer almaktadır. Odalarımızın bir kısmı deniz manzaralı olmakla birlikte bir kısmında da şehir manzarası hakimdir. Hasta ve refakatçilerimizin konforunun ve rahatının amaçladığı oldalarımız iki bölümden oluşmaktadır. İki odada da oturma grubu bulunmaktadır. Televizyondan internete, özel kasa hizmetinden minibara, gazete servisinden çalışma masasına kadar birçok hizmetin sunulduğu odalarımızda hasta yatağının hemen başında hemşire çağırma butonu, tuvalet ve banyolarda düşme riskine karşı metal tutunma aparatı ve acil ipi de bulunmaktadır.

İmkanlar

 • Otopark

  Acıbadem Bakırköy Hastanesi'nde yatan hastalar, Kadın hastalıkları ve doğum gebe hastalar (gebelik takibinde olan hastalar), Endoskopi-kolonoskopi işlemleri için günü birlik yatış yapılan hastalar için gelen misafirlerimize tek araba için geçerli olmak üzere ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir. Diğer hasta ve ziyaretçilerimize verilen otopark hizmeti ise ücretlidir. Otoparkta ayrıca vale hizmeti de bulunmaktadır.

 • Kafeterya

  Acıbadem Bakırköy Hastanesi'nin girişinde Starbucks bulunmaktadır. Ayrıca yatan hastalar için Aplus tarafından hizmet verilmektedir.

 • ATM

  Acıbadem Bakırköy hastanemizin 2B katında QNB Finans Bank ATM'si bulunmaktadır.

 • İbadethane

  İbadethanelerimiz hastanemizin 2B katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

 • Heliport

  Hastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.

Tıbbi Birimler

Doktorlar

Bakırköy Hastanesi 'nde görevli doktor listemiz aşağıda yer almaktadır:

Medikal Teknolojiler

Bakırköy Hastanesi 'nde yer alan tüm medikal teknolojik cihazlarımız aşağıda yer almaktadır:

Adres ve İletişim

ADRES Halit Ziya Uşaklıgil Cad. No:1, Bakırköy / İstanbul

TELEFON +90 212 414 4444

E-POSTA bakirkoyinfo@acibadem.com.tr

acibadem-bakirkoy-hastanesi-google-maps-image.webp

KİŞİSEL VERİLERİN ELDE EDİLMESİ VE İŞLENMESİ İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME FORMU

Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. (“Acıbadem”) ve Acıbadem’in hakim ve bağlı şirketleri (hepsi birlikte “Acıbadem Grubu” olarak anılacaktır.) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, aşağıda açıklanan çerçevede ve 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu, 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Özel Hastaneler Yönetmeliği ve Sağlık Bakanlığı düzenlemeleri ve sair mevzuata uygun olarak işlenebilecektir.

1. Kişisel Verilerin elde Edilmesi, İşlenmesi ve İşleme Amaçları

Kişisel verileriniz Acıbadem Grubu tarafından sağlanmakta olan kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amaçlarıyla ve Acıbadem Grubu şirketlerinin faaliyet konularına uygun düşecek şekilde; sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, çağrı merkezi, internet sitesi, sözlü, yazılı ve benzeri kanallar aracılığıyla elde edilmektedir. Sağlık verileriniz başta olmak üzere özel nitelikli kişisel verileriniz ve genel nitelikli kişisel verileriniz, Grup tarafından aşağıda yer alanlar dâhil ve bunlarla sınırlı olmaksızın bu maddede belirtilen amaçlar ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü şekilde işlenebilmektedir:

Acıbadem Grubu tarafından elde edilen her türlü kişisel veriniz (Özel nitelikli kişisel veriler de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) aşağıdaki amaçlar ile işlenebilecektir:

İlgili mevzuat uyarınca elde edilen ve işlenen Kişisel Verileriniz, Acıbadem veya Acıbadem Grubu’na ait fiziki arşivler ve/veya bilişim sistemlerine nakledilerek, hem dijital ortamda hem de fiziki ortamda muhafaza altında tutulabilecektir.

2. Kişisel Verilerin Aktarılması

Kişisel verileriniz, Kanun ve sair mevzuat kapsamında ve yukarıda yer verilen amaçlarla Acıbadem ve Acıbadem Grubu tarafından Acıbadem Grubu’na dahil olan şirketler ile, Özel sigorta şirketleri, Sağlık bakanlığı ve bağlı alt birimleri, Sosyal Güvenlik Kurumu, Emniyet Genel Müdürlüğü ve sair kolluk kuvvetleri, Nüfus Genel Müdürlüğü, Türkiye Eczacılar Birliği, Mahkemeler ve her türlü yargı makamı, merkezi ve sair üçüncü kişiler, yetki vermiş olduğunuz temsilcileriniz, avukatlar, vergi ve finans danışmanları ve denetçiler de dâhil olmak üzere danışmanlık aldığımız üçüncü kişiler, düzenleyici ve denetleyici kurumlar, resmi merciler dâhil sağlık hizmetlerini yukarıda belirtilen amaçlarla geliştirmek veya yürütmek üzere işbirliği yaptığımız iş ortaklarımız ve diğer üçüncü kişiler ile paylaşılabilecektir.

3. Kişisel Veri Elde Etmenin Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz, her türlü sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, yukarıda yer verilen amaçlar ve Acıbadem’in faaliyet konusuna dahil her türlü işin yasal çerçevede yürütülebilmesi ve bu kapsamda Acıbadem’in akdi ve kanuni yükümlülüklerini tam ve gereği gibi ifa edebilmesi için toplanmakta ve işlenmektedir. İşbu kişiler verilerinizin toplanmasının hukuki sebebi;

Ayrıca, Kanun’un 6. maddesi 3. fıkrasında da belirtildiği üzere sağlık ve cinsel hayata ilişkin kişisel veriler ise ancak kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbı teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amacıyla, sır saklama yükümlülüğü altında bulunan kişiler veya yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından ilgilinin açık rızası aranmaksızın işlenebilir.

4. Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Haklarınız

Kanun ve ilgili mevzuatlar uyarınca;

Mezkûr haklarınızdan birini ya da birkaçını kullanmanız halinde ilgili bilgi tarafınıza, açık ve anlaşılabilir bir şekilde yazılı olarak ya da elektronik ortamda, tarafınızca sağlanan iletişim bilgileri yoluyla, bildirilir.

5. Veri Güvenliği

Acıbadem, kişisel verilerinizi bilgi güvenliği standartları ve prosedürleri gereğince alınması gereken tüm teknik ve idari güvenlik kontrollerine tam uygunlukla korumaktadır. Söz konusu güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak muhtemel riske uygun bir düzeyde sağlanmaktadır.

6. Şikayet ve İletişim

Kişisel verileriniz teknik ve idari imkânlar dâhilinde titizlikle korunmakta ve gerekli güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak olası risklere uygun bir düzeyde sağlanmaktadır. Kanun kapsamındaki taleplerinizi, “https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html” web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak;

Kanun kapsamındaki taleplerinizi, https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak ve formda belirtilen usullerle tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

YUKARI
İÇİNDEKİLER
Size nasıl yardımcı olabiliriz?