YENİ NORMAL SÜREÇTEKİ UYGULAMALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN
Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.
MENU
TR

Genel Tanıtım

Sofya'da yer alan ve JCI akreditasyonuna sahip Acıbadem City Clinic Cardiovascular Center 2012 yılında hizmete başladı.

Acıbadem City Clinic Cardioascular Center aynı zamanda, Sofya Üniversitesi "St.Kliment Ohridksi" ve Varna'daki Tıp Üniversitesi'ne ait bir eğitim hastanesi olarak hizmet veriyor.

2016 yılında City Clinic Group ve Tokuda Group’un Acıbadem Sağlık Grubu tarafından satın alınmasıyla birlikte, Acıbadem City Clinic Cardiovascular Center 5 ülkedeki Acıbadem Hastanelerinin tüm departmanlarıyla işbirliği içerisinde çalışmaya başladı. 

4000 m² Kapalı Alan

Sofya çevre yolunun güney bölümünde konumlanmış 4000 metrekarelik bir binada hizmet veren hastane 64 yatak ve ikisi kalp ameliyatları için ayrılmış olmak üzere 5 ameliyathaneden oluşan kapasiteye sahip. Diğer iki ameliyathane ise genel amaçla ve vasküler cerrahi için kullanılıyor.

Yoğun bakım ünitesinde 14'ü KVC ve 6'sı koroner bakım için olmak üzere toplam 20 yoğun bakım yatağı yer alıyor.

Acıbadem City Clinic Cardiovascular Center’da iki katerizasyon laboratuvarı bulunuyor. Hastanede girişimsel (minimal invazif) prosedürler uygulanıyor. 

Medikal Cihazlar

Acıbadem City Clinic Cardiovascular Center’ın medikal cihazları arasında 3 Tesla MR, EUS (Endoskopik ultrasonografi),     Dijital Anjiyografi (DSA) ve Tüm Vücut MR yer alıyor.

Tıbbi Birimler

Acıbadem City Clinic Cardiovascular Center, kardiyoloji ve vasküler tıp (Klinik Kardiyoloji, Vasküler Tıp, Girişimsel Kardiyoloji, Elektrofizyoloji ve Kalp Pili), Damar Hastalıkları, Kalp Cerrahisi, Damar Cerrahisi, Tıbbi Görüntüleme, Nöroloji, Aneztezi ve Yoğun Bakım branşlarında tanı ve tedavi hizmeti sunuyor.

Acıbadem City Clinic Cardiovascular Center, 120'si hekim olmak üzere 350'den fazla çalışan ile hizmet veriyor.  

Hastanede, tıbbi uzmanlıklar arasında multidisipliner işbirliği yapılıyor. Hastanenin kardiyak ve vasküler ekipleri endovasküler uzmanlar, invazif kardiyologlar, elektrofizyologlar, anjiyologlar, kardiyotorasik cerrahlar, kardiyovasküler cerrahlar, pratisyen hemşire, kardiyak hemşire ve eczacılardan oluşuyor ve multidisipliner yaklaşım ile çalışıyor.

Hastane aynı zamanda Dermatoloji, Gastroenteroloji, Nöroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Göz Hastalıkları, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göğüs Hastalıkları ve Üroloji branşlarında ayaktan tedavi hizmetleri sunuyor.

İmkanlar

 • Otopark

  Acıbadem City Clinic Cardiovascular Center'ın hastane ziyaretçilerinin ücretsiz kullanacağı otoparkı bulunuyor.

 • ATM

  Hastanede ATM bulunuyor.

 • Kafeterya

  Hastanede kafeterya ve restoran yer alıyor.

 • Heliport

  Acıbadem City Clinic Cardiovascular Center'da akut kardiyovasküler durumlar için heliport pisti bulunuyor.

Adres ve İletişim

ADRES 127 Okolovrasten pat Street, Sofya 1407, Bulgaristan

TELEFON +3598941389

E-POSTA registration@acibademcityclinic.bg

acibadem-city-clinic-cardiovascular-center-google-maps-image.png
YUKARI
ALT MENÜ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sağlığınız Sağlığımızdır
20 : 59 : 55