YENİ NORMAL SÜREÇTEKİ UYGULAMALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN
Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.
MENU
TR

Genel Tanıtım

Acıbadem Eskişehir Hastanesi, sadece Eskişehir’deki değil; Afyon, Kütahya ve Bilecik gibi çevre illerdeki hastalara da hizmet vermek amacıyla 2010 yılında hizmete açıldı. Hastane, tıbbın tüm branşlarında hizmet vermeye devam ediyor.

Acıbadem Eskişehir, tüm branşlarda SGK anlaşmalı olarak hizmet veriyor. Hastanede yer alan uzmanlık dalları arasında Beyin Cerrahisi, Kalp, Kardiyovasküler Cerrahi (Kalp ve Damar Cerrahisi), Kadın Doğum, Nöroloji, Tıbbi Onkoloji ve Radyasyon Onkolojisi yer alıyor.

21.137 m² Kapalı Alan

21.137 m²’lik kapalı alana kurulu Acıbadem Eskişehir Hastanesi’nde; 5 ameliyathane, yenidoğan yoğun bakım ünitesi dahil 34 yoğun bakım yatağı, 2 doğumhane ve 1 bebek bakım odası yer alıyor. 107 yatak kapasiteli hastanenin binası, 1.000 noktadan kontrol edilen akıllı bina sistemini barındırıyor.

Hastanede dekontaminasyon odası, her biri birbirinden bağımsız acil gözlem odaları, tek kişilik kabinleme sistemi ile oluşturulan izole yoğun bakım odaları da bulunuyor.

Tıbbi Birimler

Tıbbın tüm branşlarına yer veren Acıbadem Eskişehir Hastanesi'nde, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Onkoloji, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Ortopedi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları hizmet verilen branşlar arasında. Hastanede Tüp Bebek Merkezi ile Obezite ve Kalp Sağlığı birimlerinin yanı sıra; Meme, Menopoz, Diyabet, Sigarasız Yaşam klinikleri yer alıyor.

Hastanede dekontaminasyon odası, her biri birbirinden bağımsız acil gözlem odaları, tek kişilik kabinleme sistemi ile oluşturulan izole yoğun bakım odaları da bulunuyor.

 • Eskişehir Hastanesi
 • Eskişehir Hastanesi
 • Eskişehir Hastanesi
 • Eskişehir Hastanesi
 • Eskişehir Hastanesi
 • Eskişehir Hastanesi
 • Eskişehir Hastanesi
 • Eskişehir Hastanesi

Ulaşım


 • Havaalanından Geliyorsanız

  Şehir merkezine giden yolu takip ediniz ve çevre yolu kavşağına gelince sağa dönünüz. Anadolu Üniversitesi'ni geçtikten 200 metre sonra kavşaktan sağa dönünüz ve ilk ışıklardan 'u' dönüş yaparak köprü yolunu takip ediniz. Yolun sonundaki ışıklardan sağa döndüğünüzde hastanemizi göreceksiniz.

 • Karayolu İle Geliyorsanız

  Ankara Eskişehir çevre yolu üzerinde Anadolu Üniversitesini geçtikten 200 metre sonra kavşaktan sağa dönünüz ve ilk ışıklardan 'u' dönüş yaparak köprü yolunu takip ediniz. Yolun sonundaki ışıklardan sağa döndüğünüzde hastanemizi göreceksiniz. Bursa ve İstanbul yönünden çevre yolunu takip ediniz. Yolun sağ tarafında Koçtaş mağazasını göreceksiniz. 500 metre ileride sağ tarafta Acıbadem Eskişehir Hastanesi yer almaktadır. Afyon ve İzmir istikametinden Kütahya yönüne devam ediniz. Eskişehir il merkezine girmeden Ankara yönlendirmesinden sağa dönerek çevre yoluna giriniz. Yolun sağ tarafında Koçtaş mağazasını göreceksiniz. 500 metre ileride sağ tarafta Acıbadem Eskişehir Hastanesi yer almaktadır.

 • Demir Yolu İle Geliyorsanız

  Gardan çıkınız ve sola dönerek yolun sonuna kadar devam ediniz. Yolun sonundaki caddede bulunan Espark tramvay durağından SSK yönündeki tramvaya bininiz ve Havacılık Müzesi durağında ininiz. Acıbadem Eskişehir Hastanesi tramvay durağının sol tarafında yer almaktadır. Eskişehir Garı önünde taksi durağı yer almaktadır.

 • Otogardan Geliyorsanız

  Tramvayı kullanınız. "Havacılık Müzesi" durağında ininiz. Acıbadem Eskişehir Hastanesi tramvay durağının sol tarafında yer almaktadır.

Hastane Organizasyon Şeması

Hastane Organizasyon Şeması

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilmez. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir. 

Ziyaret Saatleri:  Değerli Misafirlerimiz, Koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında;

1- Hastanelerimize ziyaretçi kabul edilmemektedir.

2- Özel haller dışında refakatçi kabulü yapılamamaktadır.

Yalnızca 1 sabit refakatçi kalabileceği özel haller;

- Yani doğum yapan anneler

- Çocuk hastalar

- Tıbben gereklilik arz eden özel haller Anlayışınız için teşekkür ederiz.  

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir. 

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...

Odalar

 • Eskişehir Hastanesi
  STANDART ODA Acıbadem Eskişehir Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış standart odalar yer almaktadır. Standart odalarımız ahşap tonlarıyla dikkat çekmektedir. Ferah bir odada, hasta ve hasta yakınlarının temel ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde cevap veren odalarımızda; minibar, televizyon, internet, özel kasa ve gazete servisi gibi hizmetlerimizde yer almaktadır. Odalarda hasta yakınlarının da dinlenebileceği, bir adet tek kişilik koltuk, düşme riskine karşı bilgilendirme broşürü, tuvalet ve banyolarında metal tutunma aparatı ve acil ipi de bulunmaktadır.

 • Eskişehir Hastanesi
  SUIT ODA Acıbadem Eskişehir Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış 2 ayrı bölümden oluşan 6 adet Suit odamız bulunmaktadır. Suit odalarımızda temel ihtiyaçların yanı sıra; hasta yakınlarının da dinlenebileceği bekleme odası yer almaktadır. Odamızda hasta ve refakatçiye özel iki adet banyo, hem hasta yatağının başında, hem de misafir alanında hemşire çağırma butonu, tuvalet ve banyolarda düşme riskine karşı metal tutunma aparatı ve acil ipi de bulunmaktadır. Yine bu odamızda minibardan televizyona, özel kasa hizmetinden gazete servisine kadar pek çok hizmet sunulmaktadır.

İmkanlar

 • Otopark

  Hastenemizde tüm hastalarımız için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir.

 • ATM

  Acıbadem Eskişehir Hastanemizin Acil girişinde Garanti Bankası ATM'si bulunmaktadır.

 • Kafeterya

  Cafe APlus, hastanede hem kafe hem yemek hizmeti vermektedir.

 • Kuaför

  Acıbadem Eskişehir Hastanesi'nde kuaförlük hizmeti sunulmaktadır.

 • İbadethane

  İbadethanelerimiz hastanemizin 2B katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

 • Heliport

  Hastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.

Tıbbi Birimler

Doktorlar

Eskişehir Hastanesi 'nde görevli doktor listemiz aşağıda yer almaktadır:

Medikal Teknolojiler

Eskişehir Hastanesi 'nde yer alan tüm medikal teknolojik cihazlarımız aşağıda yer almaktadır:

Adres ve İletişim

ADRES Hoşnudiye Mah. Acıbadem Sok. No:19, Eskibağlar Tepebaşı / Eskişehir

TELEFON +90 222 214 4444

E-POSTA eskisehirinfo@acibadem.com.tr

acibadem-eskisehir-hastanesi-google-maps-image.png
YUKARI
ALT MENÜ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sağlığınız Sağlığımızdır
20 : 59 : 55