YENİ NORMAL SÜREÇTEKİ UYGULAMALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN
Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.
MENU
TR

Genel Tanıtım

1989 yılında hastalarını kabul etmeye başlayan hastane, 2005 yılında Acıbadem Sağlık Grubu’na katıldı ve 2014 yılından bu yana Acıbadem International Hastanesi adıyla hizmet sunmayı sürdürüyor.

Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan Acıbadem International Hastanesi, SGK kapsamında; Acil,  Doku ve Organ Nakli (Böbrek Nakli), Kardiyoloji ve KVC alanlarında anlaşmalı olarak hizmet sunuyor.

19.000 M² Kapalı Alan

19.000 m²’lik kapalı alana sahip Acıbadem International Hastanesi’nde; 26’sı yoğun bakım yatağı olmak üzere toplam 112 yatak; 16 adet de hasta gözlem yatağı bulunuyor.

Tıbbi Birimler

Organ Nakli Merkezi kapsamında böbrek nakillerinin gerçekleştirildiği International Hastanesi’nde Kalp Sağlığı, Tüp Bebek ve Meme Sağlığı alanında da hizmet veriliyor.

Tıbbın birçok branşında hizmet sunmayı sürdüren hastanede Genel Cerrahi, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Göğüs Cerrahisi, Nükleer Tıp, Radyoloji, Menopoz Polikliniği birimlerinin yanı sıra Ayaktan Kemoterapi Ünitesi, Uyku Laboratuvarı ve Kateter Laboratuvarı da bulunuyor.  

Yoğun Bakım Üniteleri

Yoğun bakım üniteleri genel yoğun bakım, açık kalp cerrahisi yoğun bakım, koroner yoğun bakım ve yenidoğan yoğun bakım ünitelerinden oluşuyor. Bu ünitelerin yanı sıra acil gözlem yatakları ve koroner anjiyo sonrası gözlem üniteleri de hastanede konumlanıyor. Hastanede halen 26 yoğun bakım yatağı bulunuyor.

 • International Hastanesi
 • International Hastanesi
 • International Hastanesi
 • International Hastanesi
 • International Hastanesi
 • International Hastanesi
 • International Hastanesi
 • International Hastanesi

Ulaşım


 • Özel Aracınız İle Geliyorsanız

  TEM otoyolunu tercih ederseniz, havaalanı sapağından Yeşilköy istikametine dönmeniz gerekir. D100 (E5) otoyolunu tercih ederseniz, Şirinevler Köprüsü'ne kadar gelip Ataköy istikametine dönmeli ve sahil yoluna çıkarak Yeşilköy'e ulaşabilirsiniz. Özel aracı ile gelen hastalarımız için ücretli otoparkımız mevcuttur.

 • Marmaray ile Geliyorsanız

  Marmaray İle Geliyorsanız  Marmaray’ı kullanarak Yeşilyurt’a gelebilir, oradan da taksi, minibüs, otobüs yada dolmuşları kullanarak hastanemize ulaşabilirsiniz.

 • Otobüs İle Geliyorsanız

  Taksim’den hareket eden 72T numaralı otobüsü ya da Eminönü’nden hareket eden 81 numaralı otobüsü kullanarak hastanemize ulaşabilirsiniz.

 • Deniz Otobüsü İle Geliyorsanız

  Bostancı, Kadıköy ve Yenikapı'dan hareket eden deniz otobüslerini kullanarak Bakırköy'e gelebilir, oradan da taksi, tren, minibüs, otobüs yada dolmuşları kullanarak hastanemize ulaşabilirsiniz.

Hastane Organizasyon Şeması

Hastane Organizasyon Şeması

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilememektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir. 

Ziyaret Saatleri:  Değerli Misafirlerimiz, Koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında;

1- Hastanelerimize ziyaretçi kabul edilmemektedir.

2- Özel haller dışında refakatçi kabulü yapılamamaktadır.

Yalnızca 1 sabit refakatçi kalabileceği özel haller;

- Yani doğum yapan anneler

- Çocuk hastalar

- Tıbben gereklilik arz eden özel haller Anlayışınız için teşekkür ederiz.  

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir. 

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...

Odalar

 • International Hastanesi
  STANDART ODA Hastanemizde hasta ve hasta yakınlarının temel ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde cevap veren odalarımızda mini buzdolabı, televizyon, internet, özel kasa, gazete servisi gibi hizmetlerimiz yer alıyor. Odalarımızda hasta yakınlarının da dinlenebileceği bir adet koltuk da bulunuyor.

 • International Hastanesi
  SUIT ODA Acıbadem International Hastanesi’nde  yer alan suit odalarımızda hasta yakınlarının ayrı bir bölümde dinlenebileceği, ziyaretçileri karşılayacağı bir oturma grubu bulunuyor. Yine bu odamızda mini buzdolabından televizyona, özel kasa hizmetlerinden gazete servisine kadar pek çok hizmet sunuluyor.

İmkanlar

 • Otopark

  Acıbadem International Hastanesi'nde, yatan hastalar tek araba için geçerli olmak üzere otopark hizmetinden ücretsiz yararlanabilirler. Diğer hasta ve ziyaretçilerimize verilen otopark hizmeti ise ücretlidir.

  Otoparkta ayrıca vale hizmeti de bulunmaktadır.

 • ATM

  International Hastanesi'nin otopark alanında Garanti Bankası’na ait ATM bulunmaktadır.

 • Kafeterya

  Cafe APlus, hastanede hem kafe hem yemek hizmeti vermektedir. Aplus menüsü için tıklayınız.

 • Kuaför

  Acıbadem İnternational Hastanesi'nde kuaförlük hizmeti de sunulmaktadır. Hastalarımız kuaför bakım hizmetlerini odalarında veya 3B katında bulunan kuaför salonunda alabilmektedir.

  Kuaförlük hizmetlerimizden yararlanmak ve randevu almak için 212 468 40 31 - 212 468 46 71'i ya da 4031 ve 4671'i odanızdan dahili olarak arayabilirsiniz.

 • İbadethane

  İbadethanelerimiz hastanemizin - 2B katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

 • Heliport

  Hastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.

Tıbbi Birimler

Doktorlar

International Hastanesi 'nde görevli doktor listemiz aşağıda yer almaktadır:

Medikal Teknolojiler

International Hastanesi 'nde yer alan tüm medikal teknolojik cihazlarımız aşağıda yer almaktadır:

Adres ve İletişim

ADRES İstanbul Cad. No:82, Yeşilköy / İstanbul

TELEFON +90 212 468 4444

E-POSTA internationalinfo@acibadem.com.tr

acibadem-international-hastanesi-google-maps-image.png
YUKARI
ALT MENÜ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sağlığınız Sağlığımızdır
20 : 59 : 55