YENİ NORMAL SÜREÇTEKİ UYGULAMALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN
Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.
MENU
TR

Genel Tanıtım

Acıbadem Sağlık Grubu, 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk tarafından hizmete açılan tarihi hastane binasını restore ederek 2009 yılında yeniden sağlık sektörüne kazandırdı.

Göz sağlığı, Tıbbi Onkoloji, Dermatoloji, Plastik, Estetik, Rekonstruktif Cerrahi, Beslenme ve Diyet birimleri ile idari ofislerin yer aldığı tarihi bina, aynı zamanda konferans, toplantı ve sergi merkezi olarak da kullanılıyor.

Acıbadem Kayseri Hastanesi tıbbın tüm branşlarında tanı ve tedavi üniteleriyle Kayseri ve çevre illerdeki hastalara hizmet sunuyor.

Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan Acıbadem Kayseri Hastanesi, SGK kapsamında Beyin Cerahhisi’nden Onkoloji’ye birçok tıbbi branşta anlaşmalı olarak hizmet veriyor.

22.000 m² Kapalı Alan

22.000 metrekarelik kapalı alanında konumlanan Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde 104 yatak kapasitesi, 28 yoğun bakım yatağı ve 6 ameliyathane bulunuyor. Akıllı bina teknolojisine sahip hastane, tarihi ve ana bina olarak 2 ayrı yapıdan oluşuyor.

Tıbbi Birimler

Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde kanser çalışmalarına odaklanan tıbbi birimlerin ve Tüp Bebek Merkezi’nin yanı sıra, Kalp Sağlığı, Obezite ve Meme Sağlığı alanlarında tıbbi birimler, Uyku Bozuklukları Kliniği, Dermakozmetik uygulamalar, Check-Up, Crohn ve Kolit, Menopoz Kliniği ile de sağlık hizmeti veriliyor.

Kimyasal Yaralanmalara Karşı Dekontaminasyon Odası

Acil ambulans ve ayaktan hasta için ayrı girişlerin bulunduğu serviste, nükleer ve biyolojik saldırıya maruz kalınması halinde kullanılmak üzere düzenlenmiş dekontaminasyon alanı da yer alıyor.

  • Kayseri Hastanesi
  • Kayseri Hastanesi
  • Kayseri Hastanesi
  • Kayseri Hastanesi
  • Kayseri Hastanesi
  • Kayseri Hastanesi

Ulaşım


  • Havaalanı Yolu Üzerinden Geliyorsanız

    Havaalanından çıktıktan sonra Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'na doğru ilerleyiniz. Yaklaşık 1 km. ilerde bulunan Kayseri Fuarı'nı geçtikten sonra KASKİ' yi göreceksiniz. KASKİ'den yaklaşık olarak 3 km. ileride Büyükşehir Belediyesi 'ne ulaşacaksınız. Büyükşehir Belediyesi'ni geçtikten sonra aynı bulvar üzerindeki Melikgazi Beldiyesi'nide geçip yaklaşık 500 m. kadar ilerledikten sonra sağ tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Kayseri Hastanesi bulunmaktadır.

  • Üniversite Yolu Üzerinden Geliyorsanız

    Üniversite çıkışından, sağ tarafta bulunan Talas Caddesi'ne dönünüz. Yaklaşık 4 km. yolu takip edip ilk kavşaktan- Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'na dönünüz. Yaklaşık 500 m. ileride sol tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Kayseri Hastanesi bulunmaktadır.

  • Otogar Yolu Üzerinden Geliyorsanız

    Otogardan çıkınız, şehir merkezi istikametinde Osman Kavuncu Bulvarı'na dönünüz. Yaklaşık 2 km. sonra Kadir Has Stadyumu'nu göreceksiniz. 3 km. sonra sol tarafta aynı bulvar üzerinde yer alan Anatamir'i 4 km. geçtikten sonra 200 m. ileride alt geçide girmeden sol tarafta yer alan Talas Caddesi'ne (Hunat Mah.) dönünüz. 200 m. sonra alt geçite girmeden sol tarafa Nuh Naci Yazgan Caddesi'ne dönünüz. 600 m.ileriden sağ tarafa Seyyid Burhanettin Caddesi'ne döndükten yaklaşık 400 m. sonra sol tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Kayseri Hastanesi bulunmaktadır.

  • Boğazköprü Yolu Üzerinden Geliyorsanız

    Kayseri-Ankara girişindeki Boğaz köprüsünden hiç sapmadan sırasıyla Zafer Caddesi ardından Osman Kavuncu Bulvarı'na doğru ilerleyin. Yaklaşık 7 km. ilerde sağ tarafta otogarı göreceksiniz. Şehir merkezi istikametinde Osman Kavuncu Bulvarı'na dönünüz. Yaklaşık 2 km. sonra Kadir Has Stadyumunu göreceksiniz. 3 km. sonra sol tarafta aynı bulvar üzerinde yer alan Anatamir'i 4 km. geçtikten sonra 200 m. ileride alt geçide girmeden sol tarafta yer alan Talas Caddesi'ne (Hunat Mah.) dönünüz. 200 m. sonra alt geçite girmeden sol tarafa Nuh Naci Yazgan Caddesi'ne dönünüz. 600 m.ileriden sağ tarafa Seyyid Burhanettin Caddesi'ne döndükten yaklaşık 400 m. sonra sol tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Kayseri Hastanesi bulunmaktadır.

  • Sivas-Malatya Yolu Üzerinden Geliyorsanız

    Sivas- Malatya yol ayrımından şehir merkezine sağ tarafa dönünüz. Yaklaşık 4 km. hiç sapmadan yolu takip ediniz. Kayseri Ticaret Odası 'nı gördükten sonra sola Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'na dönünüz. Yaklaşık 4 km. ilerde bulunan Büyükşehir Belediyesi'ni geçip 1 km. sonra sağ tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Kayseri Hastanesi 'ne ulaşacaksınız.

  • Ücretsiz Servis ile Ulaşım

    Kırşehir

    - 07:30 – Eski Mucur Durağı Lale Camii

    - 07:45 – Mucur

    - 08:15 – Topaklı

    - 08:35 – Kalaba

    - 08:45 – Himmetdede

    - 09:30 – Kayseri Hastane

    Niğde

    - 07:00 – Eski Otogar

    - 07:05 – Gümüşler

    - 07:10 – Aktaş Kasabası

    - 07:25 – Konaklı

    - 07:50 – Yeşilhisar

    - 08:10 – İncesu

    - 08:45 – Hastane

  • Nevşehir

    Sadece Salı Günleri hizmet vermektedir. Niğde hasta servisi her Salı Nevşehir 'den saat 08:30 'da Borsa kavşağı zahire pazarı ve 09:00 'da Avanos -Kayseri kavşağından hasta alacaktır.

Hastane Organizasyon Şeması

Hastane Organizasyon Şeması

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilememektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir. 

Ziyaret Saatleri:  Değerli Misafirlerimiz, Koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında;

1- Hastanelerimize ziyaretçi kabul edilmemektedir.

2- Özel haller dışında refakatçi kabulü yapılamamaktadır.

Yalnızca 1 sabit refakatçi kalabileceği özel haller;

- Yani doğum yapan anneler

- Çocuk hastalar

- Tıbben gereklilik arz eden özel haller Anlayışınız için teşekkür ederiz.  

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir. 

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...


Odalar

  • Kayseri Hastanesi
    STANDART ODA Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış 36 adet Standart Oda yer almaktadır. Odalarda hasta yakınlarının da dinlenebileceği, bir adet tek kişilik koltuk, düşme riskine karşı bilgilendirme broşürü, tuvalet ve banyolarda metal tutunma aparatı ve acil ipi de bulunmaktadır. Misafirlerimizin temel ihtiyaçların eksiksiz bir şekilde cevap veren odalarımızda; minibar, televizyon, internet, özel kasa gibi hizmetler de yer almaktadır.

  • Kayseri Hastanesi
    SUIT ODA Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış 5 adet Standart Oda yer almaktadır. Odalarımız misafirlerimizin birçok farklı ihtiyacını karşılamak üzere iki bölümden oluşan ‘’ev konforunda oda’’ niteliğinde tasarlanmıştır.Suit odalarımızda hasta yakınları için ayrı bir banyo ve dinlenebilecekleri bir de koltuk bulunmaktadır. Ferah bir odada, hasta ve hasta yakınlarının temel ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde cevap veren odalarımızda; minibar, televizyon, internet, özel kasa ve gazete servisi gibi hizmetlerimizde yer almaktadır.  Hasta yatağının hemen başında hemşire çağırma butonu bulunurken; tuvalet ve banyolarında metal tutunma aparatı ve acil ipi de bulunmaktadır.

  • Kayseri Hastanesi
    ENGELLİ ODASI Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde engelli hastalarımızın ihtiyaçlarına uygun olarak yapılan 2 adet Engelli Odası yer almaktadır. Odalarda hasta yakınlarının da dinlenebileceği, bir adet tek kişilik koltuk, düşme riskine karşı bilgilendirme broşürü, tuvalet ve banyolarda metal tutunma aparatı ve acil ipi de bulunmaktadır. Bu odalarımızda bulunan banyo ve tuvalet engelli hastalarımıza özel olarak tasarlanmıştır.

İmkanlar

  • Odalar

    Hastanemizde 104 hasta yatağı mevcuttur.

  • Otopark

    Geniş bir otoparkı bulunan Acıbadem Kayseri Hastanesi'nde, misafirlerimiz için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir.Hastanemizde 104 hasta yatağı mevcuttur.

  • ATM

    Acıbadem Kayseri hastanemizin bahçe bölümünde Garanti Bankası ATM'si bulunmaktadır.

  • Kafeterya

    Cafe APlus, hastanede hem kafe hem yemek hizmeti vermektedir.

  • Kuaför

    Acıbadem Kayseri Hastanesi'nde kuaförlük hizmeti de sunulmaktadır.

    Kadın ve erkeklere yönelik tüm saç ve bakım hizmetlerinin sunulduğu kuaför salonunda hafta içi 08:00 - 18:00, cumartesi günü ise 08:00 - 14:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

    Kuaförlük hizmetlerimizden yararlanmak ve randevu almak için 0352 - 207 38 83 arayabilirsiniz.

  • İbadethane

    İbadethanelerimiz hastanemizin - 2B katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Tıbbi Birimler

Doktorlar

Kayseri Hastanesi 'nde görevli doktor listemiz aşağıda yer almaktadır:

Medikal Teknolojiler

Kayseri Hastanesi 'nde yer alan tüm medikal teknolojik cihazlarımız aşağıda yer almaktadır:

Adres ve İletişim

ADRES Seyitgazi Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:1/1-A, Melikgazi / Kayseri

TELEFON +90 352 207 4444

E-POSTA kayseriinfo@acibadem.com.tr

acibadem-kayseri-hastanesi-google-maps-image.png
YUKARI
ALT MENÜ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sağlığınız Sağlığımızdır
20 : 59 : 55