Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.

Acıbadem Sağlık Grubu, 1924 yılında Mustafa Kemal Atatürk tarafından hizmete açılan tarihi hastane binasını restore ederek 2009 yılında yeniden sağlık sektörüne kazandırdı.

Göz sağlığı, Tıbbi Onkoloji, Dermatoloji, Plastik, Estetik, Rekonstruktif Cerrahi, Beslenme ve Diyet birimleri ile idari ofislerin yer aldığı tarihi bina, aynı zamanda konferans, toplantı ve sergi merkezi olarak da kullanılıyor.

Acıbadem Kayseri Hastanesi tıbbın tüm branşlarında tanı ve tedavi üniteleriyle Kayseri ve çevre illerdeki hastalara hizmet sunuyor.

Birçok sağlık sigortası ile anlaşması bulunan Acıbadem Kayseri Hastanesi, SGK kapsamında Beyin Cerrahisi’nden Onkoloji’ye birçok tıbbi branşta anlaşmalı olarak hizmet veriyor.

22.000 m² Kapalı Alan

22.000 metrekarelik kapalı alanında konumlanan Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde 104 yatak kapasitesi, 28 yoğun bakım yatağı ve 6 ameliyathane bulunuyor. Akıllı bina teknolojisine sahip hastane, tarihi ve ana bina olarak 2 ayrı yapıdan oluşuyor.

Tıbbi Birimler

Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde kanser çalışmalarına odaklanan tıbbi birimlerin ve Tüp Bebek Merkezi’nin yanı sıra, Kalp Sağlığı, Obezite ve Meme Sağlığı alanlarında tıbbi birimler, Uyku Bozuklukları Kliniği, Dermakozmetik uygulamalar, Check-Up, Crohn ve Kolit, Menopoz Kliniği ile de sağlık hizmeti veriliyor.

Kimyasal Yaralanmalara Karşı Dekontaminasyon Odası

Acil ambulans ve ayaktan hasta için ayrı girişlerin bulunduğu serviste, nükleer ve biyolojik saldırıya maruz kalınması halinde kullanılmak üzere düzenlenmiş dekontaminasyon alanı da yer alıyor.

 • Kayseri Hastanesi
 • Kayseri Hastanesi
 • Kayseri Hastanesi
 • Kayseri Hastanesi
 • Kayseri Hastanesi
 • Kayseri Hastanesi

Ulaşım


 • Havaalanı Yolu Üzerinden Geliyorsanız

  Havaalanından çıktıktan sonra Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'na doğru ilerleyiniz. Yaklaşık 1 km. ilerde bulunan Kayseri Fuarı'nı geçtikten sonra KASKİ' yi göreceksiniz. KASKİ'den yaklaşık olarak 3 km. ileride Büyükşehir Belediyesi 'ne ulaşacaksınız. Büyükşehir Belediyesi'ni geçtikten sonra aynı bulvar üzerindeki Melikgazi Beldiyesi'nide geçip yaklaşık 500 m. kadar ilerledikten sonra sağ tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Kayseri Hastanesi bulunmaktadır.

 • Üniversite Yolu Üzerinden Geliyorsanız

  Üniversite çıkışından, sağ tarafta bulunan Talas Caddesi'ne dönünüz. Yaklaşık 4 km. yolu takip edip ilk kavşaktan- Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'na dönünüz. Yaklaşık 500 m. ileride sol tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Kayseri Hastanesi bulunmaktadır.

 • Otogar Yolu Üzerinden Geliyorsanız

  Otogardan çıkınız, şehir merkezi istikametinde Osman Kavuncu Bulvarı'na dönünüz. Yaklaşık 2 km. sonra Kadir Has Stadyumu'nu göreceksiniz. 3 km. sonra sol tarafta aynı bulvar üzerinde yer alan Anatamir'i 4 km. geçtikten sonra 200 m. ileride alt geçide girmeden sol tarafta yer alan Talas Caddesi'ne (Hunat Mah.) dönünüz. 200 m. sonra alt geçite girmeden sol tarafa Nuh Naci Yazgan Caddesi'ne dönünüz. 600 m.ileriden sağ tarafa Seyyid Burhanettin Caddesi'ne döndükten yaklaşık 400 m. sonra sol tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Kayseri Hastanesi bulunmaktadır.

 • Boğazköprü Yolu Üzerinden Geliyorsanız

  Kayseri-Ankara girişindeki Boğaz köprüsünden hiç sapmadan sırasıyla Zafer Caddesi ardından Osman Kavuncu Bulvarı'na doğru ilerleyin. Yaklaşık 7 km. ilerde sağ tarafta otogarı göreceksiniz. Şehir merkezi istikametinde Osman Kavuncu Bulvarı'na dönünüz. Yaklaşık 2 km. sonra Kadir Has Stadyumunu göreceksiniz. 3 km. sonra sol tarafta aynı bulvar üzerinde yer alan Anatamir'i 4 km. geçtikten sonra 200 m. ileride alt geçide girmeden sol tarafta yer alan Talas Caddesi'ne (Hunat Mah.) dönünüz. 200 m. sonra alt geçite girmeden sol tarafa Nuh Naci Yazgan Caddesi'ne dönünüz. 600 m.ileriden sağ tarafa Seyyid Burhanettin Caddesi'ne döndükten yaklaşık 400 m. sonra sol tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Kayseri Hastanesi bulunmaktadır.

 • Sivas-Malatya Yolu Üzerinden Geliyorsanız

  Sivas- Malatya yol ayrımından şehir merkezine sağ tarafa dönünüz. Yaklaşık 4 km. hiç sapmadan yolu takip ediniz. Kayseri Ticaret Odası 'nı gördükten sonra sola Mustafa Kemal Paşa Bulvarı'na dönünüz. Yaklaşık 4 km. ilerde bulunan Büyükşehir Belediyesi'ni geçip 1 km. sonra sağ tarafta Seyyid Burhanettin Türbesi karşısında Acıbadem Kayseri Hastanesi 'ne ulaşacaksınız.

 • Ücretsiz Servis ile Ulaşım

  Kırşehir

  - 07:30 – Eski Mucur Durağı Lale Camii

  - 07:45 – Mucur

  - 08:15 – Topaklı

  - 08:35 – Kalaba

  - 08:45 – Himmetdede

  - 09:30 – Kayseri Hastane

  Niğde

  - 07:00 – Eski Otogar

  - 07:05 – Gümüşler

  - 07:10 – Aktaş Kasabası

  - 07:25 – Konaklı

  - 07:50 – Yeşilhisar

  - 08:10 – İncesu

  - 08:45 – Hastane

 • Nevşehir

  Sadece Salı Günleri hizmet vermektedir. Niğde hasta servisi her Salı Nevşehir 'den saat 08:30 'da Borsa kavşağı zahire pazarı ve 09:00 'da Avanos -Kayseri kavşağından hasta alacaktır.

Hastane Organizasyon Şeması

Hastane Organizasyon Şeması

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilememektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir. 

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir. 

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...


Acıbadem Web ve Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır. Güncellenme Tarihi: 17 Mayıs 2023 Çarşamba Yayımlanma Tarihi: 30 Ocak 2019 Çarşamba

Odalar

 • Kayseri Hastanesi
  STANDART ODA Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış 36 adet Standart Oda yer almaktadır. Odalarda hasta yakınlarının da dinlenebileceği, bir adet tek kişilik koltuk, düşme riskine karşı bilgilendirme broşürü, tuvalet ve banyolarda metal tutunma aparatı ve acil ipi de bulunmaktadır. Misafirlerimizin temel ihtiyaçların eksiksiz bir şekilde cevap veren odalarımızda; minibar, televizyon, internet, özel kasa gibi hizmetler de yer almaktadır.

 • Kayseri Hastanesi
  SUIT ODA Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış 5 adet Suit Oda yer almaktadır. Odalarımız misafirlerimizin birçok farklı ihtiyacını karşılamak üzere iki bölümden oluşan ‘’ev konforunda oda’’ niteliğinde tasarlanmıştır. Suit odalarımızda hasta yakınları için ayrı bir banyo ve dinlenebilecekleri bir de koltuk bulunmaktadır. Ferah bir odada, hasta ve hasta yakınlarının temel ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde cevap veren odalarımızda; minibar, televizyon, internet, özel kasa ve gazete servisi gibi hizmetlerimizde yer almaktadır.  Hasta yatağının hemen başında hemşire çağırma butonu bulunurken; tuvalet ve banyolarında metal tutunma aparatı ve acil ipi de bulunmaktadır.

 • Kayseri Hastanesi
  ENGELLİ ODASI Acıbadem Kayseri Hastanesi’nde engelli hastalarımızın ihtiyaçlarına uygun olarak yapılan 2 adet Engelli Odası yer almaktadır. Odalarda hasta yakınlarının da dinlenebileceği, bir adet tek kişilik koltuk, düşme riskine karşı bilgilendirme broşürü, tuvalet ve banyolarda metal tutunma aparatı ve acil ipi de bulunmaktadır. Bu odalarımızda bulunan banyo ve tuvalet engelli hastalarımıza özel olarak tasarlanmıştır.

İmkanlar

 • Odalar

  Hastanemizde 104 hasta yatağı mevcuttur.

 • Otopark

  Geniş bir otoparkı bulunan Acıbadem Kayseri Hastanesi'nde, misafirlerimiz için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir.Hastanemizde 104 hasta yatağı mevcuttur.

 • ATM

  Acıbadem Kayseri hastanemizin bahçe bölümünde Garanti Bankası ATM'si bulunmaktadır.

 • Kafeterya

  Cafe APlus, hastanede hem kafe hem yemek hizmeti vermektedir.

 • Kuaför

  Acıbadem Kayseri Hastanesi'nde kuaförlük hizmeti de sunulmaktadır.

  Kadın ve erkeklere yönelik tüm saç ve bakım hizmetlerinin sunulduğu kuaför salonunda hafta içi 08:00 - 18:00, cumartesi günü ise 08:00 - 14:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.

  Kuaförlük hizmetlerimizden yararlanmak ve randevu almak için 0352 - 207 38 83 arayabilirsiniz.

 • İbadethane

  İbadethanelerimiz hastanemizin - 2B katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Tıbbi Birimler

Doktorlar

Kayseri Hastanesi 'nde görevli doktor listemiz aşağıda yer almaktadır:

Medikal Teknolojiler

Kayseri Hastanesi 'nde yer alan tüm medikal teknolojik cihazlarımız aşağıda yer almaktadır:

Adres ve İletişim

ADRES Seyitgazi Mah. Mustafa Kemal Paşa Bulvarı No:1/1-A, Melikgazi / Kayseri

TELEFON +90 352 207 4444

E-POSTA kayseriinfo@acibadem.com.tr

acibadem-kayseri-hastanesi-google-maps-image.webp

KİŞİSEL VERİLERİN ELDE EDİLMESİ VE İŞLENMESİ İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME FORMU

Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. (“Acıbadem”) ve Acıbadem’in hakim ve bağlı şirketleri (hepsi birlikte “Acıbadem Grubu” olarak anılacaktır.) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, aşağıda açıklanan çerçevede ve 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu, 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Özel Hastaneler Yönetmeliği ve Sağlık Bakanlığı düzenlemeleri ve sair mevzuata uygun olarak işlenebilecektir.

1. Kişisel Verilerin elde Edilmesi, İşlenmesi ve İşleme Amaçları

Kişisel verileriniz Acıbadem Grubu tarafından sağlanmakta olan kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amaçlarıyla ve Acıbadem Grubu şirketlerinin faaliyet konularına uygun düşecek şekilde; sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, çağrı merkezi, internet sitesi, sözlü, yazılı ve benzeri kanallar aracılığıyla elde edilmektedir. Sağlık verileriniz başta olmak üzere özel nitelikli kişisel verileriniz ve genel nitelikli kişisel verileriniz, Grup tarafından aşağıda yer alanlar dâhil ve bunlarla sınırlı olmaksızın bu maddede belirtilen amaçlar ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü şekilde işlenebilmektedir:

Acıbadem Grubu tarafından elde edilen her türlü kişisel veriniz (Özel nitelikli kişisel veriler de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) aşağıdaki amaçlar ile işlenebilecektir:

İlgili mevzuat uyarınca elde edilen ve işlenen Kişisel Verileriniz, Acıbadem veya Acıbadem Grubu’na ait fiziki arşivler ve/veya bilişim sistemlerine nakledilerek, hem dijital ortamda hem de fiziki ortamda muhafaza altında tutulabilecektir.

2. Kişisel Verilerin Aktarılması

Kişisel verileriniz, Kanun ve sair mevzuat kapsamında ve yukarıda yer verilen amaçlarla Acıbadem ve Acıbadem Grubu tarafından Acıbadem Grubu’na dahil olan şirketler ile, Özel sigorta şirketleri, Sağlık bakanlığı ve bağlı alt birimleri, Sosyal Güvenlik Kurumu, Emniyet Genel Müdürlüğü ve sair kolluk kuvvetleri, Nüfus Genel Müdürlüğü, Türkiye Eczacılar Birliği, Mahkemeler ve her türlü yargı makamı, merkezi ve sair üçüncü kişiler, yetki vermiş olduğunuz temsilcileriniz, avukatlar, vergi ve finans danışmanları ve denetçiler de dâhil olmak üzere danışmanlık aldığımız üçüncü kişiler, düzenleyici ve denetleyici kurumlar, resmi merciler dâhil sağlık hizmetlerini yukarıda belirtilen amaçlarla geliştirmek veya yürütmek üzere işbirliği yaptığımız iş ortaklarımız ve diğer üçüncü kişiler ile paylaşılabilecektir.

3. Kişisel Veri Elde Etmenin Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz, her türlü sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, yukarıda yer verilen amaçlar ve Acıbadem’in faaliyet konusuna dahil her türlü işin yasal çerçevede yürütülebilmesi ve bu kapsamda Acıbadem’in akdi ve kanuni yükümlülüklerini tam ve gereği gibi ifa edebilmesi için toplanmakta ve işlenmektedir. İşbu kişiler verilerinizin toplanmasının hukuki sebebi;

Ayrıca, Kanun’un 6. maddesi 3. fıkrasında da belirtildiği üzere sağlık ve cinsel hayata ilişkin kişisel veriler ise ancak kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbı teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amacıyla, sır saklama yükümlülüğü altında bulunan kişiler veya yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından ilgilinin açık rızası aranmaksızın işlenebilir.

4. Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Haklarınız

Kanun ve ilgili mevzuatlar uyarınca;

Mezkûr haklarınızdan birini ya da birkaçını kullanmanız halinde ilgili bilgi tarafınıza, açık ve anlaşılabilir bir şekilde yazılı olarak ya da elektronik ortamda, tarafınızca sağlanan iletişim bilgileri yoluyla, bildirilir.

5. Veri Güvenliği

Acıbadem, kişisel verilerinizi bilgi güvenliği standartları ve prosedürleri gereğince alınması gereken tüm teknik ve idari güvenlik kontrollerine tam uygunlukla korumaktadır. Söz konusu güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak muhtemel riske uygun bir düzeyde sağlanmaktadır.

6. Şikayet ve İletişim

Kişisel verileriniz teknik ve idari imkânlar dâhilinde titizlikle korunmakta ve gerekli güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak olası risklere uygun bir düzeyde sağlanmaktadır. Kanun kapsamındaki taleplerinizi, “https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html” web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak;

Kanun kapsamındaki taleplerinizi, https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak ve formda belirtilen usullerle tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

YUKARI
İÇİNDEKİLER
Size nasıl yardımcı olabiliriz?