Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.

Acıbadem Sağlık Grubu'nun üçüncü hastanesi olan Acıbadem Kozyatağı Hastanesi 2004 yılında beri tıbbın birçok dalında hizmet sunmaya devam ediyor. 

13.700 m² Kapalı Alan

13.700 m² kapalı alana sahip olan Acıbadem Kozyatağı Hastanesi’nde 75 yatak kapasitesi, 4 ameliyathane, 7 genel yoğun bakım ve 6 yenidoğan yoğun bakım yatak kapasitesi yer almaktadır.

Genel yoğun bakım ve yenidoğan yoğun bakımda, izolasyın yatağı da bulunuyor. Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi'nde, riskli hastalıkları olan yenidoğanlara, pediyatri uzmanlarının yanı sıra Neonatoloji tüm yan dallar ve çocuk cerrahisi uzmanları ve yenidoğan hemşireleri hizmet veriyor.

Tıbbi Birimler

Hastanede Tüp Bebek merkezi olmak üzere, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Perinatoloji ve Yüksek Riskli Gebelikler, Yenidoğan Yoğun Bakım, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Kardiyolojisi, Çocuk Cerrahisi, Yoğun Bakım, Genel Cerrahi, Ortopedi ve Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Beyin ve Sinir Cerrahisi, Üroloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Gastroentoloji, Ağız ve Diş Sağlığı, Ağız ve Çene Cerrahisi, Anesteziyoloji, Deri Hastalıkları, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Nefroloji, Beslenme ve Diyet, Check-Up, Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Endokrinoloji, Kardiyoloji, Kalp ve Damar Cerrahisi, Radyoloji bölümlerinde tanı ve tedavi hizmetleri sunuluyor. 

 • Kozyatağı Hastanesi
 • Kozyatağı Hastanesi
 • Kozyatağı Hastanesi
 • Kozyatağı Hastanesi
 • Kozyatağı Hastanesi
 • Kozyatağı Hastanesi
 • Kozyatağı Hastanesi
 • Kozyatağı Hastanesi
 • Kozyatağı Hastanesi
 • Kozyatağı Hastanesi
 • Kozyatağı Hastanesi

Ulaşım


 • Boğaziçi Köprüsü'nden Geliyorsanız

  Boğaziçi Köprüsü'nü geçtikten sonra Altunizade girişi ve Acıbadem sapağını geçiniz. Ankara-Haydarpaşa çıkışından girip tekrar soldan, Ankara çıkışından E-5 yoluna geçiniz. Sağ tarafınızda Hilton, sol tarafınızda Optimum AVM'yi geçerek Kozyatağı yan yol tabelasından giriniz. Aytemiz'e gelince ışıklardan sağa; daha sonra da yaklaşık 100 metre ilerleyip ışıklardan sola dönünüz. Hastaneyi karşınızda göreceksiniz.

 • Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden Geliyorsanız

  FSM Köprüsü'nden geçtikten sonra Kavacık, Ümraniye ve K.Bakkalköy sapağını da geçiniz. Kozyatağı'na kadar geliniz, Ankara çıkışından E-5 yoluna geçiniz. Alt köprüyü geçer geçmez sağda Kozyatağı yan yol tabelasından giriniz. Aytemiz'e gelince ışıklardan sağa dönünüz. Yaklaşık 100 metre sonra ilk ışıklardan da sola dönünce hastane karşınıza çıkacak.

 • Kadıköy E-5 İstikametinden Geliyorsanız

  E-5 istikametinde ilerleyip; sağ tarafınızda Hilton, sol tarafınızda Optimum AVM'yi geçerek Kozyatağı yan yol tabelasından giriniz. Aytemiz'e gelince ışıklardan sağa dönünüz. Yaklaşık 100 metre sonra ilk ışıklardan sola dönünce hastane karşınıza çıkacak.

 • Minibüs Yolu Kadıköy İstikametinden Geliyorsanız

  Minübüs yolu üzerinde Göztepe geçildikten bir süre sonra solda çevre yolu tabelasından sola dönünüz. Yolun sağ tarafından devam ederek İnönü Caddesi'ne çıkınız. 5. ışıklara gelindiğinde sağa giriniz, solda hastaneyi göreceksiniz.

 • Minibüs Yolu Kadıköy İstikametinden Geliyorsanız

  Minübüs yolu üzerinde Göztepe geçildikten bir süre sonra solda çevre yolu tabelasından sola dönünüz. Yolun sağ tarafından devam ederek İnönü Caddesi'ne çıkınız. 5. ışıklara gelindiğinde sağa giriniz, solda hastaneyi göreceksiniz.

 • Minibüs Yolu Kartal İstikametinden Geliyorsanız

  Minübüs yolu üzerinde Tüccarbaşı geçildikten bir süre sonra sağda çevre yolu tabelasını göreceksiniz, tabeladan sağa dönünüz. Yolun sağ tarafından devam ederek İnönü Caddesi'ne çıkınız. 5. ışıklara gelindiğinde sağa giriniz, solda hastaneyi göreceksiniz.

 • Pendik-Kartal-Maltepe- Bostancı E-5 Yönünden Geliyorsanız

  E-5'ten Kadiköy istikametinde giderken solda Honda bayisini geçiniz, sağda Kozyatağı City's görünce yolun karşı tarafına geçilebilmesi için Erenköy çıkışından çıkılıp üst yola geçiniz. Ankara çıkışından tekrar E-5 yoluna geçiniz. Alt köprüyü geçer geçmez sağda Kozyatağı yan yol tabelasından giriniz. Aytemiz'e gelince ışıklardan sağa dönünüz. Yaklaşık 100 metre sonra ilk ışıklardan sola dönünce hastaneyi göreceksiniz.

Hastane Organizasyon Şeması

Hastane Organizasyon Şeması

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilememektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir. 

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir. 
Sigara: Hastanemizin iç ve dış alanlarında sigara içmek yasaktır.

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...

Acıbadem Web ve Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır. Güncellenme Tarihi: 24 Ekim 2023 Salı Yayımlanma Tarihi: 30 Ocak 2019 Çarşamba

Odalar

 • Kozyatağı Hastanesi
  STANDART ODA Acıbadem Kozyatağı Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış 44 adet Standart Oda yer almaktadır. Standart odalarımızda ahşap tonları ve buz mavisi renk hakimdir. Hasta ve refakatçilerin temel ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde cevap veren odalarımızda; minibar, televizyon, internet, özel kasa, gazete servisi gibi hizmetler de sunulmaktadır. Odalarda hasta yakınlarının da dinlenebileceği, bir adet tek kişilik koltuğun yanı sıra, düşme riskine karşı bilgilendirme broşürü, tuvalet ve banyolarda metal tutunma aparatı ve acil ipi de bulunmaktadır.
 • Kozyatağı Hastanesi
  SUIT ODA Acıbadem Kozyatağı Hastanesi'ndeki 3 adet Suit odada iki ayrı bölüm yer alıyor. Suit odalarımızda temel ihtiyaçların yanı sıra hasta yakınlarının da dinlenebileceği bekleme odası yer alıyor. Odalarımızda hasta ve refakatçiye özel iki adet banyo bulunuyor. Yine bu odamızda minibardan televizyona, özel kasa hizmetlerinden gazete servisine kadar pek çok hizmet sunuluyor.

İmkanlar

 • ATM

  Acıbadem Kozyatağı Hastanemizin B girişinde ATM bulunmaktadır.

 • Kafeterya

  Cafe APlus, hastanede hem kafe hem yemek hizmeti vermektedir.

 • Kuaför

  Hastanemizde kuaför hizmeti verilmektedir.

 • İbadethane

  İbadethanelerimiz hastanemizin -4 katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Tıbbi Birimler

Doktorlar

Kozyatağı Hastanesi 'nde görevli doktor listemiz aşağıda yer almaktadır:

Medikal Teknolojiler

Kozyatağı Hastanesi 'nde yer alan tüm medikal teknolojik cihazlarımız aşağıda yer almaktadır:

Adres ve İletişim

ADRES Ondokuz Mayıs Mah. Begonya Sokak. No:12 Kadıköy / İstanbul

TELEFON +90 216 571 4444

E-POSTA kozyatagiinfo@acibadem.com.tr

acibadem-kozyatagi-hastanesi-google-maps-image.webp

KİŞİSEL VERİLERİN ELDE EDİLMESİ VE İŞLENMESİ İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME FORMU

Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. (“Acıbadem”) ve Acıbadem’in hakim ve bağlı şirketleri (hepsi birlikte “Acıbadem Grubu” olarak anılacaktır.) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, aşağıda açıklanan çerçevede ve 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu, 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Özel Hastaneler Yönetmeliği ve Sağlık Bakanlığı düzenlemeleri ve sair mevzuata uygun olarak işlenebilecektir.

1. Kişisel Verilerin elde Edilmesi, İşlenmesi ve İşleme Amaçları

Kişisel verileriniz Acıbadem Grubu tarafından sağlanmakta olan kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amaçlarıyla ve Acıbadem Grubu şirketlerinin faaliyet konularına uygun düşecek şekilde; sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, çağrı merkezi, internet sitesi, sözlü, yazılı ve benzeri kanallar aracılığıyla elde edilmektedir. Sağlık verileriniz başta olmak üzere özel nitelikli kişisel verileriniz ve genel nitelikli kişisel verileriniz, Grup tarafından aşağıda yer alanlar dâhil ve bunlarla sınırlı olmaksızın bu maddede belirtilen amaçlar ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü şekilde işlenebilmektedir:

Acıbadem Grubu tarafından elde edilen her türlü kişisel veriniz (Özel nitelikli kişisel veriler de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) aşağıdaki amaçlar ile işlenebilecektir:

İlgili mevzuat uyarınca elde edilen ve işlenen Kişisel Verileriniz, Acıbadem veya Acıbadem Grubu’na ait fiziki arşivler ve/veya bilişim sistemlerine nakledilerek, hem dijital ortamda hem de fiziki ortamda muhafaza altında tutulabilecektir.

2. Kişisel Verilerin Aktarılması

Kişisel verileriniz, Kanun ve sair mevzuat kapsamında ve yukarıda yer verilen amaçlarla Acıbadem ve Acıbadem Grubu tarafından Acıbadem Grubu’na dahil olan şirketler ile, Özel sigorta şirketleri, Sağlık bakanlığı ve bağlı alt birimleri, Sosyal Güvenlik Kurumu, Emniyet Genel Müdürlüğü ve sair kolluk kuvvetleri, Nüfus Genel Müdürlüğü, Türkiye Eczacılar Birliği, Mahkemeler ve her türlü yargı makamı, merkezi ve sair üçüncü kişiler, yetki vermiş olduğunuz temsilcileriniz, avukatlar, vergi ve finans danışmanları ve denetçiler de dâhil olmak üzere danışmanlık aldığımız üçüncü kişiler, düzenleyici ve denetleyici kurumlar, resmi merciler dâhil sağlık hizmetlerini yukarıda belirtilen amaçlarla geliştirmek veya yürütmek üzere işbirliği yaptığımız iş ortaklarımız ve diğer üçüncü kişiler ile paylaşılabilecektir.

3. Kişisel Veri Elde Etmenin Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz, her türlü sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, yukarıda yer verilen amaçlar ve Acıbadem’in faaliyet konusuna dahil her türlü işin yasal çerçevede yürütülebilmesi ve bu kapsamda Acıbadem’in akdi ve kanuni yükümlülüklerini tam ve gereği gibi ifa edebilmesi için toplanmakta ve işlenmektedir. İşbu kişiler verilerinizin toplanmasının hukuki sebebi;

Ayrıca, Kanun’un 6. maddesi 3. fıkrasında da belirtildiği üzere sağlık ve cinsel hayata ilişkin kişisel veriler ise ancak kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbı teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amacıyla, sır saklama yükümlülüğü altında bulunan kişiler veya yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından ilgilinin açık rızası aranmaksızın işlenebilir.

4. Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Haklarınız

Kanun ve ilgili mevzuatlar uyarınca;

Mezkûr haklarınızdan birini ya da birkaçını kullanmanız halinde ilgili bilgi tarafınıza, açık ve anlaşılabilir bir şekilde yazılı olarak ya da elektronik ortamda, tarafınızca sağlanan iletişim bilgileri yoluyla, bildirilir.

5. Veri Güvenliği

Acıbadem, kişisel verilerinizi bilgi güvenliği standartları ve prosedürleri gereğince alınması gereken tüm teknik ve idari güvenlik kontrollerine tam uygunlukla korumaktadır. Söz konusu güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak muhtemel riske uygun bir düzeyde sağlanmaktadır.

6. Şikayet ve İletişim

Kişisel verileriniz teknik ve idari imkânlar dâhilinde titizlikle korunmakta ve gerekli güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak olası risklere uygun bir düzeyde sağlanmaktadır. Kanun kapsamındaki taleplerinizi, “https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html” web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak;

Kanun kapsamındaki taleplerinizi, https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak ve formda belirtilen usullerle tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

YUKARI
İÇİNDEKİLER
Size nasıl yardımcı olabiliriz?