YENİ NORMAL SÜREÇTEKİ UYGULAMALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN
Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.
MENU
TR

Genel Tanıtım

Acıbadem Sağlık Grubu'nun üçüncü hastanesi olan Acıbadem Kozyatağı Hastanesi 2004 yılında hizmete açıldı. Tıbbın birçok dalında hizmet sunan hastanenin birçok özel sağlık sigortası ile anlaşması bulunuyor.

13.700 m² Kapalı Alan

13.700 m² kapalı alana sahip olan Acıbadem Kozyatağı Hastanesi’nde 75 yatak kapasitesi, 4 ameliyathane, 6 genel yoğun bakım ve 6 yenidoğan yoğun bakım yatak kapasitesi yer almaktadır.

Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi'nde, riskli hastalıkları olan yenidoğanlara, pediyatri uzmanlarının yanı sıra tüm yan dallar ve çocuk cerrahisi uzmanları hizmet veriyor.

Tıbbi Birimler

Hastanede Ağız ve Diş Sağlığı, Ağız ve Çene Cerrahisi, Anesteziyoloji, Beslenme ve Diyet, Check-Up, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri Hastalıkları,   Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Göğüs Cerrahisi, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Nefroloji,   Enfeksiyon Hastalıkları ve Klinik Mikrobiyoloji, Endokrinoloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Üroloji, Kulak Burun Boğaz, Odyoloji ve Denge Laboratuvarı,   Nöroloji, Beyin ve Sinir Cerrahisi bölümlerinde  tanı ve tedavi hizmetleri sunuluyor.

 • Kozyatağı Hastanesi
 • Kozyatağı Hastanesi
 • Kozyatağı Hastanesi
 • Kozyatağı Hastanesi
 • Kozyatağı Hastanesi
 • Kozyatağı Hastanesi
 • Kozyatağı Hastanesi
 • Kozyatağı Hastanesi
 • Kozyatağı Hastanesi
 • Kozyatağı Hastanesi
 • Kozyatağı Hastanesi

Ulaşım


 • Boğaziçi Köprüsü'nden Geliyorsanız

  Boğaziçi Köprüsü'nü geçtikten sonra Altunizade girişi ve Acıbadem sapağını geçiniz. Ankara-Haydarpaşa çıkışından girip tekrar soldan, Ankara çıkışından E-5 yoluna geçiniz. Sağ tarafınızda Hilton, sol tarafınızda Optimum AVM'yi geçerek Kozyatağı yan yol tabelasından giriniz. Aytemiz'e gelince ışıklardan sağa; daha sonra da yaklaşık 100 metre ilerleyip ışıklardan sola dönünüz. Hastaneyi karşınızda göreceksiniz.

 • Fatih Sultan Mehmet Köprüsü'nden Geliyorsanız

  FSM Köprüsü'nden geçtikten sonra Kavacık, Ümraniye ve K.Bakkalköy sapağını da geçiniz. Kozyatağı'na kadar geliniz, Ankara çıkışından E-5 yoluna geçiniz. Alt köprüyü geçer geçmez sağda Kozyatağı yan yol tabelasından giriniz. Aytemiz'e gelince ışıklardan sağa dönünüz. Yaklaşık 100 metre sonra ilk ışıklardan da sola dönünce hastane karşınıza çıkacak.

 • Kadıköy E-5 İstikametinden Geliyorsanız

  E-5 istikametinde ilerleyip; sağ tarafınızda Hilton, sol tarafınızda Optimum AVM'yi geçerek Kozyatağı yan yol tabelasından giriniz. Aytemiz'e gelince ışıklardan sağa dönünüz. Yaklaşık 100 metre sonra ilk ışıklardan sola dönünce hastane karşınıza çıkacak.

 • Minibüs Yolu Kadıköy İstikametinden Geliyorsanız

  Minübüs yolu üzerinde Göztepe geçildikten bir süre sonra solda çevre yolu tabelasından sola dönünüz. Yolun sağ tarafından devam ederek İnönü Caddesi'ne çıkınız. 5. ışıklara gelindiğinde sağa giriniz, solda hastaneyi göreceksiniz.

 • Minibüs Yolu Kadıköy İstikametinden Geliyorsanız

  Minübüs yolu üzerinde Göztepe geçildikten bir süre sonra solda çevre yolu tabelasından sola dönünüz. Yolun sağ tarafından devam ederek İnönü Caddesi'ne çıkınız. 5. ışıklara gelindiğinde sağa giriniz, solda hastaneyi göreceksiniz.

 • Minibüs Yolu Kartal İstikametinden Geliyorsanız

  Minübüs yolu üzerinde Tüccarbaşı geçildikten bir süre sonra sağda çevre yolu tabelasını göreceksiniz, tabeladan sağa dönünüz. Yolun sağ tarafından devam ederek İnönü Caddesi'ne çıkınız. 5. ışıklara gelindiğinde sağa giriniz, solda hastaneyi göreceksiniz.

 • Pendik-Kartal-Maltepe- Bostancı E-5 Yönünden Geliyorsanız

  E-5'ten Kadiköy istikametinde giderken solda Honda bayisini geçiniz, sağda Kozyatağı Carrefour'u görünce yolun karşı tarafına geçilebilmesi için Erenköy çıkışından çıkılıp üst yola geçiniz. Ankara çıkışından tekrar E-5 yoluna geçiniz. Alt köprüyü geçer geçmez sağda Kozyatağı yan yol tabelasından giriniz. Aytemiz'e gelince ışıklardan sağa dönünüz. Yaklaşık 100 metre sonra ilk ışıklardan sola dönünce hastaneyi göreceksiniz.

Hastane Organizasyon Şeması

Hastane Organizasyon Şeması

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilememektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir. 

Ziyaret Saatleri:  Değerli Misafirlerimiz, Koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında;

1- Hastanelerimize ziyaretçi kabul edilmemektedir.

2- Özel haller dışında refakatçi kabulü yapılamamaktadır.

Yalnızca 1 sabit refakatçi kalabileceği özel haller;

- Yani doğum yapan anneler

- Çocuk hastalar

- Tıbben gereklilik arz eden özel haller Anlayışınız için teşekkür ederiz.  

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir. 
Sigara: Hastanemizin iç ve dış alanlarında sigara içmek yasaktır.

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...

Odalar

 • Kozyatağı Hastanesi
  STANDART ODA Acıbadem Kozyatağı Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış 44 adet Standart Oda yer almaktadır. Standart odalarımızda ahşap tonları ve buz mavisi renk hakimdir. Hasta ve refakatçilerin temel ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde cevap veren odalarımızda; minibar, televizyon, internet, özel kasa, gazete servisi gibi hizmetler de sunulmaktadır. Odalarda hasta yakınlarının da dinlenebileceği, bir adet tek kişilik koltuğun yanı sıra, düşme riskine karşı bilgilendirme broşürü, tuvalet ve banyolarda metal tutunma aparatı ve acil ipi de bulunmaktadır.
 • Kozyatağı Hastanesi
  SUIT ODA Acıbadem Kozyatağı Hastanesi'ndeki 3 adet Suit odada iki ayrı bölüm yer alıyor. Suit odalarımızda temel ihtiyaçların yanı sıra hasta yakınlarının da dinlenebileceği bekleme odası yer alıyor. Odalarımızda hasta ve refakatçiye özel iki adet banyo bulunuyor. Yine bu odamızda minibardan televizyona, özel kasa hizmetlerinden gazete servisine kadar pek çok hizmet sunuluyor.

İmkanlar

 • ATM

  Acıbadem Kozyatağı Hastanemizin B girişinde ATM bulunmaktadır.

 • Kafeterya

  Cafe APlus, hastanede hem kafe hem yemek hizmeti vermektedir.

 • Kuaför

  Hastanemizde kuaför hizmeti verilmektedir.

 • İbadethane

  İbadethanelerimiz hastanemizin -1B katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Tıbbi Birimler

Doktorlar

Kozyatağı Hastanesi 'nde görevli doktor listemiz aşağıda yer almaktadır:

Medikal Teknolojiler

Kozyatağı Hastanesi 'nde yer alan tüm medikal teknolojik cihazlarımız aşağıda yer almaktadır:

Adres ve İletişim

ADRES 19 Mayıs Mah. İnönü Cad. Okur Sok. No.24/A, Kozyatağı / İstanbul

TELEFON +90 216 571 4444

E-POSTA kozyatagiinfo@acibadem.com.tr

acibadem-kozyatagi-hastanesi-google-maps-image.png
YUKARI
ALT MENÜ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sağlığınız Sağlığımızdır
20 : 59 : 55