YENİ NORMAL SÜREÇTEKİ UYGULAMALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN
Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.
MENU
TR

Genel Tanıtım

Acıbadem Fulya Hastanesi 2010 yılından bu yana İstanbul’un en yoğun yerleşim bölgelerinden biri olan Beşiktaş’ta, tıbbın tüm dallarında hizmet sunuyor.

Hastanenin birçok özel sağlık sigortası ile anlaşması bulunuyor.

22.000 m²’lik Kapalı Alan

Acıbadem Fulya Hastanesi’nin 22.000 m²’ye yaklaşan kapalı alanı içerisinde 124 yataklı tedavi ünitesi, 7 ameliyathane ve 16 yoğun bakım ünitesi bulunuyor. Hastane, hekim görüşmelerinde hasta ve hasta yakınının mahremiyetini korumayı amaçlıyor. Ayrıca anne adaylarının odada doğum yapabileceği LDRP (Labor Delivery Recover Postpartum) sistemi de hastanede yer alıyor.

Tıbbi Birimler

Acıbadem Fulya Hastanesi'nde 3. Basamak Yoğun Bakım Ünitesi, 3.basamak Neonatal Yoğun Bakım Ünitesi, Check Up, Menopoz Kliniği, Meme Sağlığı, Endometriozis, Tüp Bebek Merkezi, Obetize, Bağımlılık Merkezi, Crohn ve Kolit, Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar, Uyku Laboratuvarı, Performans Laboratuvarı, İzokinetik Ölçüm Sistemi, Üst ve Alt Vücut Propriosepsiyon Değerlendirme Alanı ve Rehabilitasyon Havuzları da hastanede yer alıyor.

FIFA Sertifikalı Sporcu Sağlığı Merkezi

Acıbadem Fulya Hastanesi, Sporcu Sağlığı Merkezi’ni bünyesinde barındırıyor. 1994 yılında futbolcuların sağlıklarını korumak ve yaralanma risklerini azaltmak amacıyla kurulan FIFA Medical and Research Center, Acıbadem Fulya Hastanesi Sporcu Sağlığı Merkezi’ni, “FIFA Medical Centre of Excellence” olarak nitelendirerek ‘F-Marc Sertifikası’ verdi.

Bebek Dostu Hastane

Acıbadem Fulya Hastanesi; anne ve anne adaylarını doğum öncesi dönemden emzirmeye hazırlayarak; doğumdan hemen sonra emzirmeye başlanılması, sürdürülmesi, anne ile bebeğin 24 saat yan yana olmasını sağlayarak başarılı emzirmeyi temel alan bir hizmet sağlıyor.

 • Fulya Hastanesi
 • Fulya Hastanesi
 • Fulya Hastanesi
 • Fulya Hastanesi
 • Fulya Hastanesi
 • Fulya Hastanesi
 • Fulya Hastanesi
 • Fulya Hastanesi

Ulaşım


 • Anadolu Yakasından Özel Araçla Geliyorsanız

  E-5 üzerinden Boğaz Köprüsü 'nü geçtikten sonra Beşiktaş istikametine giriniz. Yıldız ayrımından devam ederek ilk sağa dönünüz. Yokuştan inerken ikinci sola ve yolun sonundan sağa dönünüz. Işıklara geldiğinizde yol üçe ayrılır. Orta yoldan Fulya tabelasını takip ederek ilerleyiniz. Fulya Carrefoursa geçtikten sonraki ışıklara gelmeden benzin istasyonunu geçer geçmez sağa dönünüz. E-6 üzerinden Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 'nü geçtikten sonra Beşiktaş sapağından giriniz. Zincirlikuyu-Beşiktaş istikametinde devam ederek, ATV-Sabah binasının yanındaki ilk sapaktan sağa giriniz. Yolun sonundan sağa, sonra sola ve tekrar sola dönerek aşağıya doğru düz devam ediniz. Yaklaşık 1 km. aşağıda yolun solunda Acıbadem Fulya Hastanesi 'ni göreceksiniz. E-6 üzerinden Fatih Sultan Mehmet köprüsünü geçtikten sonra Beşiktaş sapağından giriniz. Zincirlikuyu istikametinde devam ederek Ihlamur Kasrı sapağına giriniz. İkinci ışıklardan sağa dönünüz. 50 metre ileride Acıbadem Fulya Hastanesi, Carrefoursa arkasındadır. E-6 üzerinden Fatih Sultan Mehmet Köprüsü 'nü geçtikten sonra Beşiktaş sapağından giriniz. Zincirlikuyu istikametinde devam ederek Mecidiyeköy sapağına giriniz. Fulya sapağına devam ediniz. 500 metre ilerde sol tarafta Acıbadem Fulya Hastanesi Carrefoursa arkasındadır.

 • Anadolu Yakasından Metrobüs İle Geliyorsanız

  34-A numaralı Edirnekapı metrobüsüne bininiz. Mecidiyeköy durağında ininiz. Meydandan Şişli yönüne devam edilir. Cevahir alışveriş merkezini geçtikten sonra ilk sapaktan sola dönülür. Vasıta olarak sadece taksi kullanılmaktadır. Yürüme mesafesi olarak 10-15 dakikadır.

 • Anadolu Yakasından Otobüs İle Geliyorsanız

  Anadolu yakasından kalkan Mecidiyeköy otobüslerine bininiz. Mecidiyeköy sapağında ininiz. Meydandan Şişli istikametine devam ederek Cevahir Alışveriş Merkezi 'ni geçtikten sonra ilk sapaktan sola dönünüz. 500 metre ileride Acıbadem Fulya Hastanesi Carrefoursa arkasındadır.

 • Anadolu Yakasından Vapurla Geliyorsanız

  Kadıköy ve Üsküdar 'dan kalkan vapurlar ile Beşiktaş İskelesi veya Eminönü İskelesi 'ne geliniz. Beşiktaş iskelesinden hastanemize ulaşım sadece taksi ile sağlanmaktadır. Eminönü 'nden ise 26-A numaralı otobüsleri kullanabilirsiniz. Hastane önünde inebilirsiniz.

 • Avrupa Yakasından Geliyorsanız

  E-5 üzerinden Kadıköy Ankara istikametinde devam ediniz. Mecidiyeköy sapağından girdikten sonra Fulya istikametine devam ediniz. 500 m. ilerde Acıbadem Fulya Hastanesi Carrefoursa arkasındadır. E-6 üzerinden Kadıköy Ankara istikametinde devam ediniz. Okmeydanı sapağından Şişli istikametine devam ediniz. Şişli Camii 'nden sola dönünüz. Fulya sapağından giriniz. 500 m. ileride solda Acıbadem Fulya Hastanesi Carrefoursa arkasındadır.

Hastane Organizasyon Şeması

Hastane Organizasyon Şeması

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilmemektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir. 

Ziyaret Saatleri:  Değerli Misafirlerimiz, Koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında;

1- Hastanelerimize ziyaretçi kabul edilmemektedir.

2- Özel haller dışında refakatçi kabulü yapılamamaktadır.

Yalnızca 1 sabit refakatçi kalabileceği özel haller;

- Yani doğum yapan anneler

- Çocuk hastalar

- Tıbben gereklilik arz eden özel haller Anlayışınız için teşekkür ederiz.  

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir. 

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...

Odalar

 • Fulya Hastanesi
  STANDART ODA Acıbadem Fulya Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış 67 adet Standart Oda yer almaktadır. Ferah bir odada, hasta ve hasta yakınlarının temel ihtiyaçlarına eksiksiz bir şekilde cevap veren odalarımızda; minibar, televizyon, internet, özel kasa ve gazete servisi gibi hizmetlerimizde yer almaktadır. Odalarda hasta yakınlarının da dinlenebileceği, bir adet tek kişilik koltuk, düşme riskine karşı bilgilendirme broşürü, tuvalet ve banyolarında metal tutunma aparatı ve acil ipi de bulunmaktadır.

 • Fulya Hastanesi
  A TİPİ SUIT ODA Acıbadem Fulya Hastanesi’nin A Tipi Suit odaları hasta ve hasta yakınlarının birçok farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere iki bölümden oluşan ‘’ev konforunda oda’’ niteliğinde tasarlanmıştır. Özel olarak tasarlanan A Tipi Suit odalarımızda, misafirler için ayrı bir oda da bulunmaktadır. Yine tüm hijyenik koşulların özenle sağlandığı ve yalnızca 6 adetle sınırlı tutulan A Tipi Suit odalarımızda hasta yakınları için ayrı bir banyo ve dinlenebilecekleri bir de koltuk yer almaktadır. Hasta yatağının hemen başında hemşire çağırma butonu bulunurken, tuvalet ve banyolarında metal tutunma aparatı ve acil ipi de bulunmaktadır.

 • Fulya Hastanesi
  B TİPİ SUIT ODA Acıbadem Fulya Hastanesi’nde hasta ve hasta yakınlarının farklı ihtiyaçlarını karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış 4 adet B Tipi Suit odamız bulunmaktadır. B Tipi Suit odalarımızda temel ihtiyaçlarının yanı sıra; hasta yatağının başında, hemşire çağırma butonu, tuvalet ve banyosunda düşme riskine karşı bilgilendirme broşürü, ,  tutundurma aparatı ve acil ipi de bulunmaktadır. Odalarımızda gazete, özel kasa ve minibar hizmetleri de sunulmaktadır.

İmkanlar

 • Otopark

  Geniş bir otoparkı bulunan Acıbadem Fulya Hastanesi'nde, yatan hastalar, Check Up hastaları ve fizik tedavi için gelen misafirlerimize tek araba için geçerli olmak üzere ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir. Bu misafirlerimizin ücretsiz otopark hizmetimizden yararlanabilmeleri için araçlarını VALE’ye teslim etmeleri gerekmektedir. Tesiste bulunan otopark alanını farklı bir kurum işletmekte olup, bireysel bırakılan araçlardan ücret talep edilmektedir.

  Diğer hasta ve ziyaretçilerimize verilen otopark hizmeti ise ücretlidir. Otoparkta ayrıca vale hizmeti de bulunmaktadır.

 • ATM

  Acıbadem Fulya hastanemizin 2B katında Garanti Bankası ATM'si bulunmaktadır.

 • Kafeterya

  Cafe APlus, hastanede hem kafe hem yemek hizmeti vermektedir.

 • Kuaför

  Acıbadem Fulya Hastanesi'nde kuaförlük hizmeti de sunulmaktadır.

  Kuaförlük hizmetlerimizden yararlanmak ve randevu almak için Hafta içi 07:30-18:00 arası, Cumartesi günleri 08:00-14:00 arası 0212 306 44 70'i ya da hastanedeki odanızdan 4470'i arayabilirsiniz. Pazar günleri kuaför hizmeti verilememektedir.

 • İbadethane

  İbadethanelerimiz hastanemizin 2B katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

Tıbbi Birimler

Doktorlar

Fulya Hastanesi 'nde görevli doktor listemiz aşağıda yer almaktadır:

Medikal Teknolojiler

Adres ve İletişim

ADRES Dikilitaş Mah. Hakkı Yeten Cad. Yeşilçemen Sok. No: 23 Fulya / Beşiktaş / İstanbul

TELEFON +90 212 306 4444

E-POSTA fulyainfo@acibadem.com.tr

acibadem-fulya-hastanesi-google-maps-image.png
YUKARI
ALT MENÜ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sağlığınız Sağlığımızdır
20 : 59 : 55