Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?

Genel amaçlı bir hastane olarak konumlandırılan Acıbadem Bodrum Hastanesi, Haziran 2012’de hizmet vermeye başladı. Hastane, Bodrum ve çevresinde yaşayanların yanı sıra tatil amacıyla Bodrum’a gelen yerli ve yabancı turistlere de sağlık hizmeti sunuyor.

Hastanemizde,  SGK, özel sağlık sigortaları, banka sigortaları, yabancı sağlık sigortaları ile anlaşması bulunuyor. 

26.000 m²’lik Kapalı Alan

Bodrum'un doğasına uygun şekilde planlanan hastane, yaklaşık 26.000 m²’lik  kapalı alana sahip. Gün ışığından yararlanacak şekilde tasarlanan ve iç dekorasyonunda Bodrum'a özgü simgelerin yer aldığı hastanenin hasta katlarında iç bahçeler, çocuklar için özel alanlar ve hasta yakınları için bekleme alanları bulunuyor.

108 yatak kapasiteli Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde 5'i yenidoğan yoğun bakım olmak üzere 23 yoğun bakım yatağı, 4 ameliyathane ve 11 Acil Gözlem Yatağı ile acil durumlar için helikopter pisti yer alıyor. Acil serviste müşahede altındaki hastalar ayrı bir bölümde tutuluyor.

Tıbbi Birimler

Tıbbın birçok branşında hizmet sunan Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde Onkoloji Merkezi, Meme Sağlığı, Check Up birimi, Radyoloji Bölümü, Girişimsel Kardiyoloji (Koroner anjiyografi, stent vb.) birimleri de yer alıyor.

 • Bodrum Hastanesi
 • Bodrum Hastanesi
 • Bodrum Hastanesi
 • Bodrum Hastanesi
 • Bodrum Hastanesi
 • Bodrum Hastanesi
 • Bodrum Hastanesi
 • Bodrum Hastanesi

Bodrum Hastanesi

Acıbadem Bodrum Hastanesi

Genel amaçlı bir hastane olarak konumlandırılan Acıbadem Bodrum Hastanesi, Haziran 2012’de hizmet vermeye başladı. Hastane, Bodrum ve çevresinde yaşayanların yanı sıra tatil amacıyla Bodrum’a gelen yerli ve yabancı turistlere de sağlık hizmeti sunuyor. Hastane, tüm branşlarda özel sağlık sigortaları ile anlaşmalı olarak hastalarına hizmet veriyor.

Ulaşım


 • Havaalanından Araç İle Geliyorsanız

  Bodrum istikametinde ilerleyin. Yaklaşık 30 km sonra şehir merkezine gireceksiniz. Aynı yolu Yalıkavak istikametine doğru takip edin. Yaklaşık 7 km ilerideki Ortakent Kavşağı'ndan sağa dönün ve Yalıkavak istikametinde ilerleyin. Hastanemiz, 200 metre ileride yolun solunda yer almaktadır.

 • Havaalanından Servis İle Geliyorsanız

  Havaalanından kalkan Havaş servisleri ile Bodrum merkezde bulunan otogara ulaşabilirsiniz. Otogar'dan Yalıkavak minibüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Hastanemiz, Metro, Kipa marketlerini geçtikten sonra 200 metre ileride yer almaktadır.

 • Karayolu İle Geliyorsanız

  Muğla-Milas yolundan Bodrum istikametine doğru ilerleyin. Yaklaşık 50 km sonra Bodrum girişine geleceksiniz. Yolu, Yalıkavak istikametinde takip edin. Yaklaşık 7 km ilerideki Ortakent Kavşağı'ndan sağa, Yalıkavak istikametinde ilerleyin, hastanemiz, yaklaşık 200 metre ileride solda yer almaktadır.

 • Bodrum Merkezden Geliyorsanız

  Hastanemizde Bodrum merkezde bulunan otogardan hareket eden Yalıkavak minibüsleri ile ulaşabilirsiniz. Yalıkavak minibüsleri ile Metro-Kipa marketlerini geçtikten 200 metre sonra, hastanemizin önünde inebilirsiniz.

 • Turgutreis'ten Geliyorsanız

  Turgutreis'ten merkezden, önce Gürece, ardından Ortakent merkeze geleceksiniz. Ortakent merkezden düz devam ettiğinizde Ortakent Kavşağı'na ulaşacaksınız. Bu noktadan, sola, Yalıkavak istikametine dönün. Hastanemiz, 200 mt ileride solda yer almaktadır.

 • Akyarlar'dan Geliyorsanız

  Akyarlar merkezden Turgutreis istikametinde ilerleyin. Turgutreis'ten, önce Gürece, ardından Ortakent merkeze geleceksiniz. Düz devam ettiğinizde Ortakent kavşağını göreceksiniz. Kavşaktan sola, Yalıkavak istikametine dönün. Hastanemiz, 200 mt ileride solda yer almaktadır.

 • Gümüşlük'ten Geliyorsanız

  Gümüşlük merkezden Turgutreis istikametinde ilerleyin. Turgutreis'ten, önce Gürece, ardından Ortakent merkeze geleceksiniz. Düz devam ettiğinizde Ortakent Kavşağını göreceksiniz. Kavşaktan sola, Yalıkavak istikametine dönün. Hastanemiz, 200 metre ileride solda yer almaktadır.

 • Gündoğan-Göltürkbükü 'nden Geliyorsanız

  Yalıkavak ilçe merkezine girerken göreceğiniz üç yollu kavşaktan sola, Bodrum'a dönüş yapın ve yolu takip edin. Hastanemiz, yaklaşık 7 km ileride, sağda yer almaktadır.

 • Torba'dan Geliyorsanız

  Torba ilçe merkezinden çıkıp sola Bodrum istikametine ilerleyin. Torba kavşağından sağa, Bodrum istikametinde dönün. Yolu takip edin ve Yalıkavak istikametinde ilerleyin. Yaklaşık 7 km ilerideki Ortakent kavşağından sağa, Yalıkavak istikametinde dönün. Hastanemiz, 200 metre ileride solda yer almaktadır.

Hastane Organizasyon Şeması

Hastane Organizasyon Şeması

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilememektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir. 

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir. 

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...

Acıbadem Web ve Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır. Güncellenme Tarihi: 12 Nisan 2023 Çarşamba Yayımlanma Tarihi: 14 Ocak 2019 Pazartesi

Odalar

 • Bodrum Hastanesi
  STANDART ODA Odalarımız Bodrum'un doğal dokusuna uygun renk ve malzeme seçimleriyle dikkat çekiyor. Tümü balkonlu ve ferah bir mimariyle tek kişilik olarak tasarlanan odalarda, hastanın tedavi sırasında ihtiyaç duyacağı temel gereksinimlerin karşılanması amaçlanmış durumda. Refakatçiler için odalarımızda bir de koltuk yer alıyor. Mermer ve mozaik ile döşenmiş şık banyolarımızda hasta güvenliğine yönelik acil çağrı zilleri, duş oturakları ve tutunma aparatları da yer alıyor.

 • Bodrum Hastanesi
  KING SUIT ODA
  King Suit odalarımız hasta ve hasta yakınları için tüm ihtiyaçların ve konforun yer aldığı şekilde tasarlandı. Hasta odası, hasta yakınlarına yönelik çift kişilik yatak odası ve salon olmak üzere üç bölümden oluşan odalarımızda Amerikan mutfak, mikrodalga fırın, buzdolabı gibi ihtiyaç duyulabilecek her türlü temel ve lüks eşya hizmetinize sunulurken hem hastaların hem de refakatçilerin hijyeni düşünülerek tasarlanan iki banyo da ekstra konfor sağlıyor.

 • Bodrum Hastanesi
  LÜKS / SUIT ODA Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde 6 adet lüks/Suit oda yer almaktadır. İki bölümden oluşan odalarımızda hastalarımız kadar refakatçilerin ve misafirlerin de konforu düşünülmektedir. ‘’ Ev konforunda oda’’ niteliğinde tasarlanan odalarımızın mimarisinde Bodrum’un doğal dokusuna uygun renk ve malzemeler seçilmiştir. Balkonlu Lüks/ Suit odalarımız hastanın tedavi sırasında ihtiyaç duyacağı birçok farklı gereksinim göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Tümü mermer ve mozaik ile döşenmiş şık banyolarımızda, hasta güvenliğine yönelik acil çağrı zilleri, duş oturakları ve tutunma aparatları da bulunmaktadır.

İmkanlar

 • Odalar

  Hastanemizde 108 hasta yatağı mevcuttur.

 • Otopark

  Geniş bir otoparkı bulunan Acıbadem Bodrum Hastanesi'nde, tüm misafirlerimiz için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir.

 • ATM

  Acıbadem Bodrum hastanemizin B2 katında Garanti Bankası  ve QNB Finans Bank ATM'si bulunmaktadır.

 • Kafeterya

  Cafe APlus, CafeA Plus, hastanede hem kafe hem yemek hizmeti vermektedir.

 • İbadethane

  İbadethanelerimiz hastanemizin B2 katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

 • Heliport

  Hastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.

Tıbbi Birimler

Doktorlar

Bodrum Hastanesi 'nde görevli doktor listemiz aşağıda yer almaktadır:

Medikal Teknolojiler

Adres ve İletişim

ADRES Müskebi Mahallesi 2716 No:11/A-B-C-D Bodrum / Muğla

TELEFON +90 252 311 4444

E-POSTA bodruminfo@acibadem.com.tr

acibadem-bodrum-hastanesi-google-maps-image.webp

KİŞİSEL VERİLERİN ELDE EDİLMESİ VE İŞLENMESİ İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME FORMU

Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. (“Acıbadem”) ve Acıbadem’in hakim ve bağlı şirketleri (hepsi birlikte “Acıbadem Grubu” olarak anılacaktır.) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, aşağıda açıklanan çerçevede ve 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu, 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Özel Hastaneler Yönetmeliği ve Sağlık Bakanlığı düzenlemeleri ve sair mevzuata uygun olarak işlenebilecektir.

1. Kişisel Verilerin elde Edilmesi, İşlenmesi ve İşleme Amaçları

Kişisel verileriniz Acıbadem Grubu tarafından sağlanmakta olan kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amaçlarıyla ve Acıbadem Grubu şirketlerinin faaliyet konularına uygun düşecek şekilde; sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, çağrı merkezi, internet sitesi, sözlü, yazılı ve benzeri kanallar aracılığıyla elde edilmektedir. Sağlık verileriniz başta olmak üzere özel nitelikli kişisel verileriniz ve genel nitelikli kişisel verileriniz, Grup tarafından aşağıda yer alanlar dâhil ve bunlarla sınırlı olmaksızın bu maddede belirtilen amaçlar ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü şekilde işlenebilmektedir:

Acıbadem Grubu tarafından elde edilen her türlü kişisel veriniz (Özel nitelikli kişisel veriler de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) aşağıdaki amaçlar ile işlenebilecektir:

İlgili mevzuat uyarınca elde edilen ve işlenen Kişisel Verileriniz, Acıbadem veya Acıbadem Grubu’na ait fiziki arşivler ve/veya bilişim sistemlerine nakledilerek, hem dijital ortamda hem de fiziki ortamda muhafaza altında tutulabilecektir.

2. Kişisel Verilerin Aktarılması

Kişisel verileriniz, Kanun ve sair mevzuat kapsamında ve yukarıda yer verilen amaçlarla Acıbadem ve Acıbadem Grubu tarafından Acıbadem Grubu’na dahil olan şirketler ile, Özel sigorta şirketleri, Sağlık bakanlığı ve bağlı alt birimleri, Sosyal Güvenlik Kurumu, Emniyet Genel Müdürlüğü ve sair kolluk kuvvetleri, Nüfus Genel Müdürlüğü, Türkiye Eczacılar Birliği, Mahkemeler ve her türlü yargı makamı, merkezi ve sair üçüncü kişiler, yetki vermiş olduğunuz temsilcileriniz, avukatlar, vergi ve finans danışmanları ve denetçiler de dâhil olmak üzere danışmanlık aldığımız üçüncü kişiler, düzenleyici ve denetleyici kurumlar, resmi merciler dâhil sağlık hizmetlerini yukarıda belirtilen amaçlarla geliştirmek veya yürütmek üzere işbirliği yaptığımız iş ortaklarımız ve diğer üçüncü kişiler ile paylaşılabilecektir.

3. Kişisel Veri Elde Etmenin Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz, her türlü sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, yukarıda yer verilen amaçlar ve Acıbadem’in faaliyet konusuna dahil her türlü işin yasal çerçevede yürütülebilmesi ve bu kapsamda Acıbadem’in akdi ve kanuni yükümlülüklerini tam ve gereği gibi ifa edebilmesi için toplanmakta ve işlenmektedir. İşbu kişiler verilerinizin toplanmasının hukuki sebebi;

Ayrıca, Kanun’un 6. maddesi 3. fıkrasında da belirtildiği üzere sağlık ve cinsel hayata ilişkin kişisel veriler ise ancak kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbı teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amacıyla, sır saklama yükümlülüğü altında bulunan kişiler veya yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından ilgilinin açık rızası aranmaksızın işlenebilir.

4. Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Haklarınız

Kanun ve ilgili mevzuatlar uyarınca;

Mezkûr haklarınızdan birini ya da birkaçını kullanmanız halinde ilgili bilgi tarafınıza, açık ve anlaşılabilir bir şekilde yazılı olarak ya da elektronik ortamda, tarafınızca sağlanan iletişim bilgileri yoluyla, bildirilir.

5. Veri Güvenliği

Acıbadem, kişisel verilerinizi bilgi güvenliği standartları ve prosedürleri gereğince alınması gereken tüm teknik ve idari güvenlik kontrollerine tam uygunlukla korumaktadır. Söz konusu güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak muhtemel riske uygun bir düzeyde sağlanmaktadır.

6. Şikayet ve İletişim

Kişisel verileriniz teknik ve idari imkânlar dâhilinde titizlikle korunmakta ve gerekli güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak olası risklere uygun bir düzeyde sağlanmaktadır. Kanun kapsamındaki taleplerinizi, “https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html” web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak;

Kanun kapsamındaki taleplerinizi, https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak ve formda belirtilen usullerle tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

YUKARI
İÇİNDEKİLER