YENİ NORMAL SÜREÇTEKİ UYGULAMALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN
Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.
MENU
TR

Genel Tanıtım

Genel amaçlı bir hastane olarak konumlandırılan Acıbadem Bodrum Hastanesi, Haziran 2012’de hizmet vermeye başladı. Hastane, Bodrum ve çevresinde yaşayanların yanı sıra tatil amacıyla Bodrum’a gelen yerli ve yabancı turistlere de sağlık hizmeti sunuyor.

Hastanemizde,  SGK, özel sağlık sigortaları, banka sigortaları, yabancı sağlık sigortaları ile anlaşması bulunuyor. 

26.000 m²’lik Kapalı Alan

Bodrum'un doğasına uygun şekilde planlanan hastane, yaklaşık 26.000 m²’lik  kapalı alana sahip. Gün ışığından yararlanacak şekilde tasarlanan ve iç dekorasyonunda Bodrum'a özgü simgelerin yer aldığı hastanenin hasta katlarında iç bahçeler, çocuklar için özel alanlar ve hasta yakınları için bekleme alanları bulunuyor.

104 yatak kapasiteli Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde 9'u yenidoğan yoğun bakım olmak üzere 23 yoğun bakım yatağı, 4 ameliyathane ve 10 Acil Gözlem Yatağı ile acil durumlar için helikopter pisti yer alıyor. Acil serviste müşahede altındaki hastalar ayrı bir bölümde tutuluyor.

Tıbbi Birimler

Tıbbın birçok branşında hizmet sunan Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde Onkoloji Merkezi, Meme Sağlığı, Tüp Bebek Merkezi, Check Up birimi, Radyoloji Bölümü, Girişimsel Kardiyoloji (Koroner anjiyografi, stent vb.) birimleri de yer alıyor.

 • Bodrum Hastanesi
 • Bodrum Hastanesi
 • Bodrum Hastanesi
 • Bodrum Hastanesi
 • Bodrum Hastanesi
 • Bodrum Hastanesi
 • Bodrum Hastanesi
 • Bodrum Hastanesi

Bodrum Hastanesi

Acıbadem Bodrum Hastanesi

Genel amaçlı bir hastane olarak konumlandırılan Acıbadem Bodrum Hastanesi, Haziran 2012’de hizmet vermeye başladı. Hastane, Bodrum ve çevresinde yaşayanların yanı sıra tatil amacıyla Bodrum’a gelen yerli ve yabancı turistlere de sağlık hizmeti sunuyor. Hastane, tüm branşlarda özel sağlık sigortaları ile anlaşmalı olarak hastalarına hizmet veriyor.

Ulaşım


 • Havaalanından Araç İle Geliyorsanız

  Bodrum istikametinde ilerleyin. Yaklaşık 30 km sonra şehir merkezine gireceksiniz. Aynı yolu Yalıkavak istikametine doğru takip edin. Yaklaşık 7 km ilerideki Ortakent Kavşağı'ndan sağa dönün ve Yalıkavak istikametinde ilerleyin. Hastanemiz, 200 metre ileride yolun solunda yer almaktadır.

 • Havaalanından Servis İle Geliyorsanız

  Havaalanından kalkan Havaş servisleri ile Bodrum merkezde bulunan otogara ulaşabilirsiniz. Otogar'dan Yalıkavak minibüsleri ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Hastanemiz, Metro, Kipa marketlerini geçtikten sonra 200 metre ileride yer almaktadır.

 • Karayolu İle Geliyorsanız

  Muğla-Milas yolundan Bodrum istikametine doğru ilerleyin. Yaklaşık 50 km sonra Bodrum girişine geleceksiniz. Yolu, Yalıkavak istikametinde takip edin. Yaklaşık 7 km ilerideki Ortakent Kavşağı'ndan sağa, Yalıkavak istikametinde ilerleyin, hastanemiz, yaklaşık 200 metre ileride solda yer almaktadır.

 • Bodrum Merkezden Geliyorsanız

  Hastanemizde Bodrum merkezde bulunan otogardan hareket eden Yalıkavak minibüsleri ile ulaşabilirsiniz. Yalıkavak minibüsleri ile Metro-Kipa marketlerini geçtikten 200 metre sonra, hastanemizin önünde inebilirsiniz.

 • Turgutreis'ten Geliyorsanız

  Turgutreis'ten merkezden, önce Gürece, ardından Ortakent merkeze geleceksiniz. Ortakent merkezden düz devam ettiğinizde Ortakent Kavşağı'na ulaşacaksınız. Bu noktadan, sola, Yalıkavak istikametine dönün. Hastanemiz, 200 mt ileride solda yer almaktadır.

 • Akyarlar'dan Geliyorsanız

  Akyarlar merkezden Turgutreis istikametinde ilerleyin. Turgutreis'ten, önce Gürece, ardından Ortakent merkeze geleceksiniz. Düz devam ettiğinizde Ortakent kavşağını göreceksiniz. Kavşaktan sola, Yalıkavak istikametine dönün. Hastanemiz, 200 mt ileride solda yer almaktadır.

 • Gümüşlük'ten Geliyorsanız

  Gümüşlük merkezden Turgutreis istikametinde ilerleyin. Turgutreis'ten, önce Gürece, ardından Ortakent merkeze geleceksiniz. Düz devam ettiğinizde Ortakent Kavşağını göreceksiniz. Kavşaktan sola, Yalıkavak istikametine dönün. Hastanemiz, 200 metre ileride solda yer almaktadır.

 • Gündoğan-Göltürkbükü 'nden Geliyorsanız

  Yalıkavak ilçe merkezine girerken göreceğiniz üç yollu kavşaktan sola, Bodrum'a dönüş yapın ve yolu takip edin. Hastanemiz, yaklaşık 7 km ileride, sağda yer almaktadır.

 • Torba'dan Geliyorsanız

  Torba ilçe merkezinden çıkıp sola Bodrum istikametine ilerleyin. Torba kavşağından sağa, Bodrum istikametinde dönün. Yolu takip edin ve Yalıkavak istikametinde ilerleyin. Yaklaşık 7 km ilerideki Ortakent kavşağından sağa, Yalıkavak istikametinde dönün. Hastanemiz, 200 metre ileride solda yer almaktadır.

Hastane Organizasyon Şeması

Hastane Organizasyon Şeması

Uyarılar

Çiçek: Çiçekler enfeksiyon taşıma risklerine karşı hasta odalarına ve katlara kabul edilememektedir. Görevlilerimiz tarafından alınan çiçekleriniz taburcu olurken size teslim edilir. 

Ziyaret Saatleri:  Değerli Misafirlerimiz, Koronavirüs (Covid-19) önlemleri kapsamında;

1- Hastanelerimize ziyaretçi kabul edilmemektedir.

2- Özel haller dışında refakatçi kabulü yapılamamaktadır.

Yalnızca 1 sabit refakatçi kalabileceği özel haller;

- Yani doğum yapan anneler

- Çocuk hastalar

- Tıbben gereklilik arz eden özel haller Anlayışınız için teşekkür ederiz.  

Refakat: Hastalarımıza sadece 1 refakatçi eşlik edebilir. Saat 22.00'den sonra odada bulunan ziyaretçiniz refakatçi kabul edilir. 

Sigara: Hastanemizin iç mekanlarında sigara kullanılması yasaktır.

Hastanede düşmelerden korunma bilgisi için tıklayın...

Odalar

 • Bodrum Hastanesi
  STANDART ODA Odalarımız Bodrum'un doğal dokusuna uygun renk ve malzeme seçimleriyle dikkat çekiyor. Tümü balkonlu ve ferah bir mimariyle tek kişilik olarak tasarlanan odalarda, hastanın tedavi sırasında ihtiyaç duyacağı temel gereksinimlerin karşılanması amaçlanmış durumda. Refakatçiler için odalarımızda bir de koltuk yer alıyor. Mermer ve mozaik ile döşenmiş şık banyolarımızda hasta güvenliğine yönelik acil çağrı zilleri, duş oturakları ve tutunma aparatları da yer alıyor.

 • Bodrum Hastanesi
  KING SUIT ODA
  King Suit odalarımız hasta ve hasta yakınları için tüm ihtiyaçların ve konforun yer aldığı şekilde tasarlandı. Hasta odası, hasta yakınlarına yönelik çift kişilik yatak odası ve salon olmak üzere üç bölümden oluşan odalarımızda Amerikan mutfak, mikrodalga fırın, buzdolabı gibi ihtiyaç duyulabilecek her türlü temel ve lüks eşya hizmetinize sunulurken hem hastaların hem de refakatçilerin hijyeni düşünülerek tasarlanan iki banyo da ekstra konfor sağlıyor.

 • Bodrum Hastanesi
  LÜKS / SUIT ODA Acıbadem Bodrum Hastanesi’nde 6 adet lüks/Suit oda yer almaktadır. İki bölümden oluşan odalarımızda hastalarımız kadar refakatçilerin ve misafirlerin de konforu düşünülmektedir. ‘’ Ev konforunda oda’’ niteliğinde tasarlanan odalarımızın mimarisinde Bodrum’un doğal dokusuna uygun renk ve malzemeler seçilmiştir. Balkonlu Lüks/ Suit odalarımız hastanın tedavi sırasında ihtiyaç duyacağı birçok farklı gereksinim göz önünde bulundurularak hazırlanmıştır. Tümü mermer ve mozaik ile döşenmiş şık banyolarımızda, hasta güvenliğine yönelik acil çağrı zilleri, duş oturakları ve tutunma aparatları da bulunmaktadır.

İmkanlar

 • Odalar

  Hastanemizde 104 hasta yatağı mevcuttur.

 • Otopark

  Geniş bir otoparkı bulunan Acıbadem Bodrum Hastanesi'nde, tüm misafirlerimiz için ücretsiz otopark hizmeti verilmektedir.

 • ATM

  Acıbadem Bodrum hastanemizin B2 katında Garanti Bankası ATM'si bulunmaktadır.

 • Kafeterya

  Cafe APlus, CafeA Plus, hastanede hem kafe hem yemek hizmeti vermektedir.

 • İbadethane

  İbadethanelerimiz hastanemizin B2 katında tüm din ve inanç mensuplarının kullanımına uygun şekilde hazırlanmıştır.

 • Heliport

  Hastanemizde acil durumlar için helikopter pisti bulunmaktadır.

Tıbbi Birimler

Doktorlar

Bodrum Hastanesi 'nde görevli doktor listemiz aşağıda yer almaktadır:

Medikal Teknolojiler

Bodrum Hastanesi 'nde yer alan tüm medikal teknolojik cihazlarımız aşağıda yer almaktadır:

Adres ve İletişim

ADRES Ortakent Mah. Gölbaşı Sok. No:11, Bodrum / Muğla

TELEFON +90 252 311 4444

E-POSTA bodruminfo@acibadem.com.tr

acibadem-bodrum-hastanesi-google-maps-image.png
YUKARI
ALT MENÜ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sağlığınız Sağlığımızdır
20 : 59 : 55