YENİ NORMAL SÜREÇTEKİ UYGULAMALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN
Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.
MENU
TR

Genel Tanıtım

1996 yılında hizmete açılan Etiler Tıp Merkezi, 2007 yılına dek verdiği poliklinik hizmetlerini genişleterek, tıp merkezi statüsüne geçti.

1200 m2’lik kapalı alanda; 24 adet oda sayısı, 14 muayene odası, 2 gözlem yatağı, müdahale odası, çocuk gözlem odası, EKG odası, laboratuvar odası, sterilizasyon odası ve 2 üniteli diş bölümü ile hafta içi 08:00-19:00 cumartesi 08:00-16:00 saatlerinde hizmet vermeye devam ediyor..

Merkezdeki Meme Kliniği bünyesinde;  dijital mamografi bulunuyor. Bunun yanı sıra, ağız ve diş tedavisine yönelik tanı işlemlerinde panoramik röntgen, Etiler Tıp Merkezi’nin sunduğu hizmetler arasında bulunuyor.

Merkezde yer alan tanı ve tedavi üniteleri arasında Beslenme ve Diyet, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Deri Hastalıkları, Genel Cerrahi, Göz Hastalıkları, İç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun ve Boğaz Hastalıkları, Ortopedi, Patoloji, Radyoloji, Üroloji branşları ve Check Up  Programları Bulunuyor. Merkezde, ayrıca Medikal El ve Ayak Bakımı hizmeti veriliyor.

Acıbadem Etiler Tıp Merkezi WhatsApp uygulaması ile; danışman hekimle görüşebilir, hizmetleriniz hakkında bilgi alabilir, tetkik sonuçlarınızı takip edebilir ve randevu alabilirsiniz.

Acıbadem Etiler Tıp Merkezi WhatsApp uygulamasına 0530 422 80 20 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Tıbbi Birimler

Doktorlar

Etiler Tıp Merkezi 'nde görevli doktor listemiz aşağıda yer almaktadır:

Adres ve İletişim

ADRES Nispetiye Cad. No: 40/8, Levent / İstanbul

TELEFON +90 212 283 0333

E-POSTA etilerinfo@acibadem.com.tr

acibadem-etiler-tip-merkezi-google-maps-image.png
YUKARI
ALT MENÜ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sağlığınız Sağlığımızdır
20 : 59 : 55