Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.
MENU

Genel Tanıtım

Bağdat Caddesi üzerinde hizmet veren Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi, 22 yıl önce grubun ilk halkası olarak hizmete başladı.

Acıbadem Bağdat Caddesi Tıp Merkezi hafta içi 08:00 - 18:00 cumartesi günleri 08:00 - 16:00 arası artık hizmet veriyor. İncelemeler ve tedaviler için grubun tüm hastaneleriyle entegre çalışılıyor.

2007 yılında Tıp Merkezi statüsüne geçen merkezde 2 cerrahi girişim ve 6 gözlem alanı bulunuyor.

Tıbbi Birimler

Dahiliye Polikliniği, Diyabet Kliniği, FTR (ESWT), Genel Cerrahi, Meme Polikliniği, Göz Polikliniği (Görme alanı, Pakimetri, Topografi, Plus Optix), Dermatoloji Polikliniği (Kozmetik Dermatoloji Uygulamaları, Lazer Uygulamaları), Kalp Damar Cerrahisi (Varis Tedavileri), Radyoloji (Tiroit, Meme Biyopsileri), Göğüs Hastalıkları Polikliniği (Solunum Fonksiyon Testleri ve Cilt Testleri), Kardiyoloji Polikliniği (EKO, Eforlu EKG, Holter), Ortopedi ve Travmatoloji,   Psikiyatri, Psikoloji (Aile ve Evlilik Terapisi), Üroloji Polikliniği (Üroflowmetri), Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Polikliniği, Kadın Doğum Polikliniği, Yüksek Riskli Gebelikler Ünitesi, Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi, KBB, Beslenme ve Diyet Polikliniği, Ağız ve Diş Sağlığı, Check-Up, Lazer Epilasyon

Tetkik Birimleri

Direkt Röntgen, USG, Mamografi, Panoramik Röntgen, Kemik Yoğunluğu Ölçümü, Laboratuvar

Tıbbi Birimler

Doktorlar

Bağdat Caddesi Tıp Merkezi 'nde görevli doktor listemiz aşağıda yer almaktadır:

Adres ve İletişim

ADRES Bağdat Cad. No:314/A, Caddebostan / İstanbul

TELEFON +90 216 570 4444

E-POSTA bagdatinfo@acibadem.com.tr

acibadem-bagdat-caddesi-tip-merkezi-google-maps-image.png
ALT MENÜ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?