YENİ NORMAL SÜREÇTEKİ UYGULAMALARIMIZI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYIN
Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.
MENU
TR

Genel Tanıtım

Nisan 2011'de açılan Acıbadem City Clinic Medical Center Varna’da, 67'si hekim olmak üzere toplam 130 çalışan bulunuyor.

2016 yılında City Clinic Group ve Tokuda Group’un Acıbadem Sağlık Grubu tarafından satın alınmasıyla birlikte, Acıbadem City Clinic Medical Center Varna 5 ülkedeki Acıbadem Hastanelerinin tüm departmanlarıyla işbirliği içerisinde çalışmaya başladı. 

2000 m² Kapalı Alan

Merkezin 2000 metrekare hizmet alanı içerisinde 28 hekim muayene odası, 3 işlem odası, 1 ameliyathane, klinik laboratuvar ve görüntüleme cihazları, üst ve alt endoskopi suitleri bulunuyor.

Medikal Cihazlar

Acıbadem City Clinic Medical Center Varna’da, X-Ray ve mamografi muayeneleri, BT ve MR taramaları gerçekleştiriliyor. Tüm Vücut MR, 4 Boyutlu Dijital Meme Ultrasonu, EUS (Endo ultrason) cihazları da tanı amacıyla kullanılıyor.

Tıbbi Birimler

Acıbadem City Clinic Medical Center Varna 67 hekimden oluşan kadrosuyla hizmeti veriyor. 

Tıp Merkezindeki branşlar arasında; 

Kardiyoloji, Endokrinoloji ve Metabolizma Bozuklukları, KBB, Gastroenteroloji, Nefroloji, Nöroloji, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Tıbbi Onkoloji, Göz Hastalıkları, Ortopedi ve Travmatoloji, Göğüs Hastalıkları, Psikiyatri, Dermatoloji, Genel Cerrahi, Üroloji ve Damar Cerrahisi yer alıyor.

Adres ve İletişim

ADRES 1 Bregalnitsa Str., Varna 9002, Bulgaristan

TELEFON +3598922020

E-POSTA varna@acibademcityclinic.bg

acibadem-city-clinic-medical-center-varna-google-maps-image.png
YUKARI
ALT MENÜ
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sağlığınız Sağlığımızdır
20 : 59 : 55