HIZLI RANDEVU & BİLGİ TALEBİ

Genetik Check Up

  1. Ana Sayfa
  2. Check Up Programları
  3. Genetik Check Up
Genetik Check Up Programı

Sağlığımıza dair birçok bilgi genlerde gizli. Acıbadem Sağlık Grubu, “Genius Genetik Analiz Programı” bünyesinde sunulan genetik test ile; belirli hastalıklara olan yatkınlığınız, çocuklarınıza geçebilecek genlerinizi, sizin için etkili veya etkili olmayan ilaçları öğrenebilecek, ideal kiloda ve formda kalmak için size özel beslenme ve egzersiz ihtiyacını belirleyebileceksiniz.

18 yaş üstü bireylere uygulanan Genetik Check Up Programı kapsamında hazırlanan "Kişisel Genetik Rapor", kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sürmenize yardımcı olur.

Genetik Check Up Program İçeriği

Genius Genetik Analiz Programı bünyesinde Genetik Check Up ile 2 aşamalı bir analizle “Kişisel Genetik Rapor” oluşturuluyor ve uzmanlar tarafından yorumlanıyor. Çocuklarınıza geçebilecek genlerinizi, sizin için etkili veya etkili olmayan ilaçları, belirli hastalıklara yatkınlığınızı ve sağlıklı yaşam için ne yapmanız gerektiğini öğrenebileceğiniz bu programda “Genetik Danışma Hizmeti” kapsamında uzmanlar kişiye özel önerilerde de bulunuyorlar.

Acıbadem Mobil Sağlık desteği ile sunulan bu hizmetten yararlanabilmek için tükürük örneği vermeniz ve yaşam tarzınızla ilgili bilgiler içeren bir form doldurmanız yeterli. Ayrıntılı bilgi için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.acibademmobil.com.tr/dna-testi

* Genetik Check Up programı 18 yaş üstü bireylere uygulanmaktadır.

Genetik Check Up Programı

PROGRAMLAR

  • Genetik Check Up Ön Görüşme
  • Genetik Check Up Örnek Alımı