Daha iyi bir deneyim için konum izni vermelisiniz.
TR

Genel Tanıtım

Acıbadem Sağlık Grubu İç Hastalıkları bölümlerinde genel iç hastalıklarının yanında hematoloji, onkoloji, nefroloji, endokrinoloji, kardiyoloji, romatoloji ve gastroenteroloji dallarında hizmet verilmektedir. Hastanelerimizde yatan hastaların tedavilerini, konsültasyonlarını, ameliyat öncesi hazırlıklarını ve gerekli girişimlerini İç Hastalıkları bölümümüz gerçekleştirmektedir.

İç Hastalıkları Bölümü Tanı Tedavi Hizmetleri

Acıbadem Sağlık Grubu hastaneleri ve tıp merkezlerinin İç Hastalıkları bölümlerinde, şu alt dallarda tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir:

Gastroenteroloji

Gastroenteroloji; sindirim sistemi (mide, bağırsak), karaciğer, safra yolları ve pankreas hastalıklarıyla ilgilenen bir bilim dalıdır. Gastroenteroloji birimi çeşitli sindirim sistemi hastalıklarının tanı ve tedavisiyle ilgilenir. Acıbadem Sağlık Grubu Gastroenteroloji bölümlerinde; hepatologlar tarafından sirozun komplikasyonları dahil olmak üzere karaciğer hastalıklarında tedaviler uygulanmaktadır.

Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları

Acıbadem Sağlık Grubu’ndaki Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları bölümlerimiz; endokrin sistem fizyolojisi ve tiroid hastalıkları, diyabet, obezite, lipidler, osteoporoz, böbrek üstü bezi hastalıkları, üreme endokrinolojisi, hipofiz hastalıkları ve hormonal otoimmün hastalıklar ile ilgilenmektedir. Endokrinoloji ve Metabolizma Hastalıkları Acıbadem Sağlık Grubu’nun tüm hizmet alanlarında klinik hizmet vermektedir.

Hematoloji

Hemoglobinopatilerde tanı, tedavi ve genetik danışmanlık, lenfoma, lösemiler ve koagülasyon bozukluklarının tanı ve tedavi alanlarında hizmet vermektedir. Hematoloji bölümü, Acıbadem Sağlık Grubu Genetik Departmanı ile işbirliği yaparak majör bir hemoglobinopati tarama merkezi ve hematolojik maliniteler için kemoterapi ve hücre tedavisi uygulayan bir merkez olarak gelişmeyi planlamaktadır.

Nefroloji

Nefroloji bölümlerimizde böbrek rahatsızlıkları olan hastalara tanı ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Birimimizde nefroloji konsültasyonları ve hipertansiyon kliniği yer almaktadır. Servislerde, böbrek hastalıklarının tanı ve tedavisi, hipertansiyon, preeklampsi hastalarının müdahaleleri ve böbrek biyopsileri yapılmaktadır. Gerekli görüldüğü durumlarda hemodiyaliz ve CVVH (continuous venovenus hemofiltrasyon) terapileri uygulanmaktadır.

Romatoloji

Romatoid artrit, ankilozan spondilit, sistemik lupus eritematozus gibi iltihaplı romatizma hastalıklarının yanında, ağrılı yumuşak doku romatizmaları, halk arasında kireçlenme diye bilinen osteoartrit ve benzeri hastalıklarının da teşhis ve tedavisi yapılmaktadır. Hastalıkların tedavisinde gerekli görüldüğü takdirde ortopedi, nöroloji ve ağrı polikliniği gibi dallardan destek alınmaktadır.

Tıbbi Onkoloji

Acıbadem Sağlık Grubu bünyesindeki Tıbbi Onkoloji bölümleri; kanserden korunma, kanser taraması, erken tanı ve tedavi hizmetlerini kapsamaktadır.

Acıbadem Web ve Yayın Kurulu tarafından hazırlanmıştır. Güncellenme Tarihi: 28 Ağustos 2019 Çarşamba Yayımlanma Tarihi: 20 Şubat 2019 Çarşamba

İlgi Alanları

 • A Vitamini

  A vitamini diş, kemik, yumuşak doku, mukus zarları ve cilt yapılarının sağlıklı bir şekilde oluşturulmasına ve korunmasına yardımcı olur.


  Detaylı Bilgi
 • Addison Hastalığı

  Addison hastalığı insan vücudunun belirli hormonları yeterince üretmediğinde ortaya çıkan her iki cinsiyette görülen ve yaşamı tehdit nadir bir hastalıktır.


  Detaylı Bilgi
 • Akalazya

  Akalazya, özefagusta besinlerin yutulması işlevinde rol alan kasları kontrol eden sinir hücrelerinin bozulmasından veya kaybından kaynaklanır.


  Detaylı Bilgi
 • Anemi

  Anemi, aynı zamanda hipoksi denilen, dokulara yeterli oksijenin iletilemediği durumlara yol açıyor.


  Detaylı Bilgi
 • Anoreksiya Nervoza

  Anoreksiya nervoza, vücut ağırlığında anormal derecede düşüklük, hissedilen yoğun kilo alma korkusu, ve kilo algısı ile karakterize edilen bir hastalıktır.


  Detaylı Bilgi
 • C Vitamini

  C vitamini, insan vücudunun, kan damarları, kıkırdakları, kasları ve kemiklerde bulunan kollajen proteini oluşturmak için ihtiyaç duyduğu bir vitamin türüdür.


  Detaylı Bilgi
 • Check Up

  Check up; sağlık sorunu olmayan bir kişinin olası hastalıklarının erken dönemde tespit edilmesini ve önlem alınmasını amaçlayan sağlık taramasıdır.


  Detaylı Bilgi
 • D Vitamini

  D vitamini eksikliği belirtilerini, hangi besinlerde bulunduğu, faydalarını öğrenerek konu hakkında detaylı bilgi edinmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


  Detaylı Bilgi
 • Dehidrasyon

  Dehidrasyon, alınandan daha fazla sıvı kullanılması neticesinde vücutta normal işlevleri yerine getirmek adına yeterli su ve sıvının mevcut olmamasıdır.


  Detaylı Bilgi
 • Demir Eksikliği Anemisi

  Demir eksikliği anemisi, kanda yeterli sayıda sağlıklı alyuvar hücrelerinin bulunmaması durumuna verilen isim olan aneminin yaygın olarak görülen alt türüdür.


  Detaylı Bilgi
 • Diyet Tedavisi

  Her bireyin vücut yapısı ve metabolizması aynı değildir. Kişinin fazla kilolarından kurtulurken ona uygun bir beslenme programı hazırlanması gerekir.


  Detaylı Bilgi
 • Düşük Tansiyon

  Kan basıncı değerlerinin Üst sayı (sistolik) için 90 milimetre cıvanın (mm Hg) veya alt sayı (diyastolik) için 60 mm Hg nin, yani 9 / 6 değerinin altına denir.


  Detaylı Bilgi
 • E Vitamini

  E vitamini, dördü tokoferol ve dördü tocotrienol olmak üzere yağda çözünen sekiz farklı bileşiğin oluşan bir gruba verilen isimdir.


  Detaylı Bilgi
 • Ferritin

  Ferritin, demiri vücutta depolayan, salınımını kontrol eden bir protein olduğu için ona demir deposu olarak da bilinmektedir.


  Detaylı Bilgi
 • Gıda İntoleransı

  Vücut alınan besinleri sindiremediği için yorgunluk, migren, uyku gibi reaksiyonlar veriyor. Bu durumlar gıda intoleransından kaynaklanabiliyor.


  Detaylı Bilgi
 • Gıda Zehirlenmesi

  Gıda zehirlenmesi, çeşitli organizmalar veya toksinler ile kontamine olmuş gıdaların yenilmesi ve sindirim sistemine girmesinden kaynaklanan hastalığına denir.


  Detaylı Bilgi
 • Gizli Şeker

  Gizli şeker hastalığının ne olduğu öğrenmek, belirtileri ve tedavisi hakkında detaylı bilgi edinmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


  Detaylı Bilgi
 • Glomerülonefrit

  Kronik böbrek yetmezliğinin sık rastlanılan nedenlerinden birisi glomerülonefrittir. Glomerülonefrit, böbreklerdeki küçük filtrelerin iltihaplanmasıdır.


  Detaylı Bilgi
 • Graves Hastalığı

  Graves hastalığı, tiroid hormonu tiroksininin aşırı üretilmesine neden olan ve hipertiroidizme yol açan bir bağışıklık sistemi hastalığıdır.


  Detaylı Bilgi
 • Grip

  Grip, virüslerin neden olduğu bir solunum yolu enfeksiyonudur. Tıp literatüründeki ismiyle influenza, genellikle halk dilinde grip olarak adlandırılır.


  Detaylı Bilgi
 • Grip Aşısı

  Grip aşısının koruyucu etkisi 6 ila 8 aydır. Bu yüzden bu virüsten korunmak için yapılabilecek en mantıklı çözümdür.


  Detaylı Bilgi
 • Guatr

  Guatr, iyot eksikliği olan kişilerde yaygın görülür. Türkiye’de görülme sıklığı fazladır. Cinsiyet dağılımında ise, kadınlar erkeklere oranla 5 kat fazladır.


  Detaylı Bilgi
 • Gut Hastalığı

  Gut hastalığı, eklemlerde meydana gelen şişlik, kızarıklık, hassasiyet, ani ve şiddetli ağrı şeklinde kendini belli eder.


  Detaylı Bilgi
 • Haşimato Hastalığı (Hashimato)

  Hashimoto tiroidi “hipotiroidi” olarak tanımlanan tiroit bezinin az çalışması durumuna yol açan sebeplerden birisidir.


  Detaylı Bilgi
 • Hazımsızlık

  Hazımsızlık, yani dispepsi, bireyin karnının üst kısmındaki rahatsızlığı tanımlayan genel bir terimdir, kendi başına bir hastalık değildir.


  Detaylı Bilgi
 • HCT (Hematokrit)

  Hematokrit yani HCT, kırmızı kan hücrelerinin hacminin, dolaşımdaki kanın hacmine oranını ifade eder. HCT testi, kandaki eritrositlerin oranını ölçer.


  Detaylı Bilgi
 • Hemoglobin (HGB)

  Hemoglobin, kemik iliğinde üretilen ve kırmızı kan hücrelerinde depo edilen demir açısından oldukça zengin bir proteindir.


  Detaylı Bilgi
 • Hepatit D

  Hepatit D, yaşam boyu karaciğer hasarına ve hatta ölüme yol açabilecek, ciddi semptomları olan bir karaciğer enfeksiyonudur.


  Detaylı Bilgi
 • Hipertansiyon

  Hipertansiyon, kalpten vücuda taşınan kanın atardamar duvarlarına uyguladığı kuvvetin, kalp hastalığı gibi sağlık sorunlarına neden olabilir.


  Detaylı Bilgi
 • Hipertiroidi

  Hipertiroidi, tiroid bezinin aşırı çalışmasına bağlı olarak gelişen ve kan dolaşımına çok fazla tiroid hormonu (TSH) salgılanmasıyla oluşan bir hastalıktır.


  Detaylı Bilgi
 • Hipotiroidi

  Hipotiroidi önlenebilen bir hastalık değildir ve çoğunlukla bağışıklık sisteminin tiroid bezine saldırması ve harap etmesi sonucu oluşur.


  Detaylı Bilgi
 • İshal

  İshal gün içinde genellikle normalden daha sık sayıda, gevşek ve sulu dışkının çıkarıldığı bağırsak hareketleridir.


  Detaylı Bilgi
 • K Vitamini

  K vitamini, aşırı kanamaları önlemek için kanın pıhtılaşmasına yardımcı olur. K vitamini tipik olarak bir besin takviyesi olarak kullanılamamaktadır.


  Detaylı Bilgi
 • Kabızlık

  Yetersiz lif ve sıvı alımı, hareketsiz yaşam tarzı ve çevresel değişiklikler gibi birkaç eş zamanlı neden kabızlık için mevcut olabilir.


  Detaylı Bilgi
 • Karaciğer Yağlanması

  Karaciğer yağlanması diğer bir adıyla hepatik steatoz olan karaciğer yağlanması, karaciğer hücrelerinde çok fazla yağ depolanması ve birikmesi durumudur.


  Detaylı Bilgi
 • Karın Ağrısı

  Hemen her insan zaman içerisinde karın ağrısı yaşar. Karın ağrıları hafif, şiddetli, keskin, kramplı, sürekli veya tekrar eden özelliklere sahip olabilir.


  Detaylı Bilgi
 • Kıl Kurdu

  Kıl kurdu, en yaygın görülen bağırsak kurdu enfeksiyonu türüdür. Kıl kurtları ince, beyaz renkli, yaklaşık 6 - 13 milimetre uzunluğunda parazitlerdir.


  Detaylı Bilgi
 • Kortizon

  Kortizon, aynı zamanda glukokortikoid adı verilen bir kortikoid hormonudur. Bağışıklık sisteminin tepkilerini azaltarak vücuttaki iltihaplanmaları baskılar.


  Detaylı Bilgi
 • Kronik Yorgunluk

  Geçmek bilmeyen yorgunluğunuzun sebebi kansızlık da olabilir depresyon da... Yorgunluğunuza eşlik eden başka şikayetleriniz varsa bir uzmana danışın.


  Detaylı Bilgi
 • Lenf Kanseri (Lenfoma)

  Lenf kanseri (lenfoma) vücudun savunma hücreleri olan lenfositlerin kanserleşerek kontrolsüz büyümesidir. Lenf kanseri en sık görüldüğü yerler; lenf bezleridir.


  Detaylı Bilgi
 • Lupus

  Lupus, vücudunun bağışıklık sisteminin kendi doku ve organlarına saldırdığında ortaya çıkan bir otoimmün hastalıktır.


  Detaylı Bilgi
 • Magnezyum

  Magnezyum, vücudun işlevi için çok önemli bir mineraldir ve vücutta en bol bulunan 4. mineraldir.


  Detaylı Bilgi
 • Mide Balonu Uygulaması

  Mide balonu, morbid obeziteyi gideren bir işlem ya da obezite cerrahisinin alternatifi değildir. Ameliyat öncesinde kilo verme amacıyla kullanılır.


  Detaylı Bilgi
 • Mide Bulantısı

  Mide bulantısı genellikle kusmanın ilk aşamasıdır. Kusmak ise mide içeriğinin zorla, gönüllü veya istemsiz olarak ağızdan dışarıya boşaltılmasıdır.


  Detaylı Bilgi
 • Mide Fıtığı

  Mide fıtığı, midenin üst kısmında karın ve göğüs bölgenizi ayıran büyük kasın diyaframdaki bir açıklıktan göğsünüze doğru şişmesine verilen addır.


  Detaylı Bilgi
 • Mide Kanaması

  Mide mukozasındaki inflamasyona bağlı olarak gelişen kanamalara mide kanaması denir ve kanama belirtileri bireyden bireye değişiklik göstermektedir.


  Detaylı Bilgi
 • Multipl Miyelom

  Multipl Miyelom, plazma hücresi adı verilen bir tür beyaz kan hücresinden oluşan kanser türüne verilen addır.


  Detaylı Bilgi
 • Omega 3

  Omega 3 aynı zamanda ω − 3 yağ asitleri veya n − 3 yağ asitleri olarak da tanımlanan bir grup çoklu doymamış yağ asiti türüne verilen isimdir.


  Detaylı Bilgi
 • Otoimmün Hastalıklar

  Otoimmün hastalıklar vücudun birçok farklı alanını etkileyebilir. Otoimmün hastalıklara neyin sebep olduğu tam olarak bilinmemektedir.


  Detaylı Bilgi
 • Reflü

  Reflü hastalığı asit, safra ve mukustan oluşan mide salgılarının yemek borusu veya ağza kadar yer değiştirmesidir.


  Detaylı Bilgi
 • Renal Arter Stenozu

  Renal arter stenozu, böbreklere kan taşıyan bir ve daha fazla arterin daralmasıdır. Arterin daralması, oksijen bakımından zengin kanın dolaşımına engel olur.


  Detaylı Bilgi
 • Rota Virüsü

  Rota virüsü, bağırsak enfeksiyonuna ve ishale neden olan ve çok yüksek bulaşıcılık oranına sahip bir virüstür.


  Detaylı Bilgi
 • Siroz

  Siroz, hepatit ve kronik alkolizm gibi birçok karaciğer hastalığının sebebiyet verdiği karaciğerde ileri derecede hasar oluşumuna denir.


  Detaylı Bilgi
 • Soğuk Algınlığı

  Soğuk algınlığı, nezle ya da bir diğer adıyla nazofarenjit, üst solunum yollarınızda (burun ve boğazınızda) meydana gelen viral bir enfeksiyondur.


  Detaylı Bilgi
 • Su İçmenin Önemi

  Böbreklerin ve tüm vücudun sağlığı için günde ne kadar su içilmesi gerektiği üzerinde tartışılan bir konu.


  Detaylı Bilgi
 • Tansiyon Nedir?

  Yüksek tansiyon ise tıp dilinde hipertansiyon olarak ifade edilir. Aşırı tuz tüketimi ve hareketsiz hayat tarzı hipertansiyona yol açabilmektedir.


  Detaylı Bilgi
 • Tiroid Hastalıkları ve Tiroid Nodülleri

  Tiroid bezinin yapısını ve nodül varlığını görmek için tiroid ultrasonografisi ve sintigrafisi çekilir. Nodüllerin incelemesi için iğne biyopsisi uygulanabilir.


  Detaylı Bilgi
 • Trigliserid

  Trigliseridler vücutta gerekli durumlarda kullanılmak üzere yağ hücrelerinde depolanır ve gerektiğinde enerjiye dönüştürülür.


  Detaylı Bilgi
 • Trombosit

  Trombositler ya da kan pulcukları, kemik iliği dokusunda bulunan hücrelerin olgunlaşmasının ardından kana geçerken parçalanmasıyla oluşan hücrelerdir.


  Detaylı Bilgi
 • Üst Solunum Yolu Hastalıkları

  Solunum yolu hastalıkları arasında soğuk algınlığı, boğaz enfeksiyonları, sinüzit, larenjit, bronşit ve zatürre gibi solunuma bağlı hastalıklar bulunur.


  Detaylı Bilgi
 • Vaskülit

  Vaskülit; kan damarı duvarında kalınlaşma, zayıflama, daralma ve yara izi gibi değişikliklerle, kan akışını kısıtlayarak organ ve doku hasarına neden olur.


  Detaylı Bilgi
 • Vitaminler

  Vitaminlerin normal şartlarda besinlerden alınması gerekir çünkü ya vücut tarafından hiç üretilemezler, ya da yeteri miktarda üretilmezler.


  Detaylı Bilgi
 • Vücut Kitle İndeksi Hesaplama

  Boyunuzu ve kilonuzu girerek, vücut kitle indeksinizi öğrenmek ve vücut kitle indeksi hakkında detaylı bilgi edinmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.


  Detaylı Bilgi
 • Vücutta Morarma

  Vücutta beliren siyah ve mavi lekelere morarma adı verilir. Vücutta morarma yaygın olarak kılcal damarlardan sızan kanın cilt altında birikmesinden kaynaklanır.


  Detaylı Bilgi
 • Yüksek Ateş

  Yüksek ateş, bireyin vücut sıcaklığında genellikle bir hastalık nedeniyle meydana gelen geçici artışa verilen isimdir.


  Detaylı Bilgi
DAHA FAZLA GÖRÜNTÜLE

Hastaneler

Sıralama Türü:

Doktorlar

İç Hastalıkları biriminde görevli doktor listemiz aşağıda yer almaktadır:

Medikal Teknolojiler

İç Hastalıkları biriminde yer alan tüm medikal teknolojik cihazlarımızı görüntülemektesiniz.

KİŞİSEL VERİLERİN ELDE EDİLMESİ VE İŞLENMESİ İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME FORMU

Acıbadem Sağlık Hizmetleri ve Ticaret A.Ş. (“Acıbadem”) ve Acıbadem’in hakim ve bağlı şirketleri (hepsi birlikte “Acıbadem Grubu” olarak anılacaktır.) tarafından, 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) ve ilgili mevzuat kapsamında Veri Sorumlusu sıfatıyla, kişisel verileriniz, aşağıda açıklanan çerçevede ve 3359 sayılı Sağlık Hizmetleri Temel Kanunu, 663 sayılı Sağlık Bakanlığı ve Bağlı Kuruluşlarının Teşkilat ve Görevleri Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Özel Hastaneler Yönetmeliği ve Sağlık Bakanlığı düzenlemeleri ve sair mevzuata uygun olarak işlenebilecektir.

1. Kişisel Verilerin elde Edilmesi, İşlenmesi ve İşleme Amaçları

Kişisel verileriniz Acıbadem Grubu tarafından sağlanmakta olan kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbî teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amaçlarıyla ve Acıbadem Grubu şirketlerinin faaliyet konularına uygun düşecek şekilde; sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, çağrı merkezi, internet sitesi, sözlü, yazılı ve benzeri kanallar aracılığıyla elde edilmektedir. Sağlık verileriniz başta olmak üzere özel nitelikli kişisel verileriniz ve genel nitelikli kişisel verileriniz, Grup tarafından aşağıda yer alanlar dâhil ve bunlarla sınırlı olmaksızın bu maddede belirtilen amaçlar ile bağlantılı, sınırlı ve ölçülü şekilde işlenebilmektedir:

Acıbadem Grubu tarafından elde edilen her türlü kişisel veriniz (Özel nitelikli kişisel veriler de dahil fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla) aşağıdaki amaçlar ile işlenebilecektir:

İlgili mevzuat uyarınca elde edilen ve işlenen Kişisel Verileriniz, Acıbadem veya Acıbadem Grubu’na ait fiziki arşivler ve/veya bilişim sistemlerine nakledilerek, hem dijital ortamda hem de fiziki ortamda muhafaza altında tutulabilecektir.

2. Kişisel Verilerin Aktarılması

Kişisel verileriniz, Kanun ve sair mevzuat kapsamında ve yukarıda yer verilen amaçlarla Acıbadem ve Acıbadem Grubu tarafından Acıbadem Grubu’na dahil olan şirketler ile, Özel sigorta şirketleri, Sağlık bakanlığı ve bağlı alt birimleri, Sosyal Güvenlik Kurumu, Emniyet Genel Müdürlüğü ve sair kolluk kuvvetleri, Nüfus Genel Müdürlüğü, Türkiye Eczacılar Birliği, Mahkemeler ve her türlü yargı makamı, merkezi ve sair üçüncü kişiler, yetki vermiş olduğunuz temsilcileriniz, avukatlar, vergi ve finans danışmanları ve denetçiler de dâhil olmak üzere danışmanlık aldığımız üçüncü kişiler, düzenleyici ve denetleyici kurumlar, resmi merciler dâhil sağlık hizmetlerini yukarıda belirtilen amaçlarla geliştirmek veya yürütmek üzere işbirliği yaptığımız iş ortaklarımız ve diğer üçüncü kişiler ile paylaşılabilecektir.

3. Kişisel Veri Elde Etmenin Yöntemi ve Hukuki Sebebi

Kişisel verileriniz, her türlü sözlü, yazılı, görsel ya da elektronik ortamda, yukarıda yer verilen amaçlar ve Acıbadem’in faaliyet konusuna dahil her türlü işin yasal çerçevede yürütülebilmesi ve bu kapsamda Acıbadem’in akdi ve kanuni yükümlülüklerini tam ve gereği gibi ifa edebilmesi için toplanmakta ve işlenmektedir. İşbu kişiler verilerinizin toplanmasının hukuki sebebi;

Ayrıca, Kanun’un 6. maddesi 3. fıkrasında da belirtildiği üzere sağlık ve cinsel hayata ilişkin kişisel veriler ise ancak kamu sağlığının korunması, koruyucu hekimlik, tıbbı teşhis, tedavi ve bakım hizmetlerinin yürütülmesi, sağlık hizmetleri ile finansmanının planlanması ve yönetimi amacıyla, sır saklama yükümlülüğü altında bulunan kişiler veya yetkili kurum ve kuruluşlar tarafından ilgilinin açık rızası aranmaksızın işlenebilir.

4. Kişisel Verilerin Korunmasına Yönelik Haklarınız

Kanun ve ilgili mevzuatlar uyarınca;

Mezkûr haklarınızdan birini ya da birkaçını kullanmanız halinde ilgili bilgi tarafınıza, açık ve anlaşılabilir bir şekilde yazılı olarak ya da elektronik ortamda, tarafınızca sağlanan iletişim bilgileri yoluyla, bildirilir.

5. Veri Güvenliği

Acıbadem, kişisel verilerinizi bilgi güvenliği standartları ve prosedürleri gereğince alınması gereken tüm teknik ve idari güvenlik kontrollerine tam uygunlukla korumaktadır. Söz konusu güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak muhtemel riske uygun bir düzeyde sağlanmaktadır.

6. Şikayet ve İletişim

Kişisel verileriniz teknik ve idari imkânlar dâhilinde titizlikle korunmakta ve gerekli güvenlik tedbirleri, teknolojik imkânlar da göz önünde bulundurularak olası risklere uygun bir düzeyde sağlanmaktadır. Kanun kapsamındaki taleplerinizi, “https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html” web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak;

Kanun kapsamındaki taleplerinizi, https://www.acibadem.com.tr/acibademonline/hastaverilerinkorunmasi.html web adresindeki “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Uyarınca Başvuru Formu” nu doldurarak ve formda belirtilen usullerle tarafımıza iletmenizi rica ederiz.

YUKARI
İçindekiler
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Sağlığınız Sağlığımızdır
20 : 59 : 55