Acıbadem  Hemoroid ve Anorektal Hastalıklar Merkezi
DR. ÜMİT SEKMEN GENEL CERRAHİ UZMANI

Dr. Ümit Sekmen

Ümit Sekmen Dr. Ümit Sekmen, 1999 yılında Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun oldu. Genel Cerrahi uzmanlık eğitimini Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı.

Halen Türk Tabipleri Birliği, Türk Cerrahi Derneği, Hepatobiliyer Cerrahi Derneği ve Fıtık Cerrahisi Derneği üyelikleri bulunmakta olup başta laparoskopik sindirim sistemi cerrahisi, endokrin cerrahisi ve anorektal hastalıkların ultrasonografik inceleme ile beraber cerrahi tedavileri başlıca ilgi alanlarıdır.

Uzmana Danışın

0212 306 46 98
anorektalhastaliklarmerkezi@acibadem.com.tr
YUKARI
Websitemizde yer alan bilgiler Acıbadem Hayat Yayın Kurulu tarafından oluşturulmuştur. Bu bilgiler tedavi edici amaç taşımamaktadır.
Güncelleme Tarihi 05.12.2016
HIZLI RANDEVU TALEBİ

ACIBADEM, iletişim formlarının kullanımı sırasında talep ettiği bu kişisel bilgileri, site kullanıcılarıyla iletişime geçmek amacıyla kullanabilir. Kullanıcılar bu sözleşme ile kendileri ile kurulacak her türlü iletişime (arama, sms, e-posta vb.) onay vermiş sayılır. Gönderilecek e-postaları almak istemezseniz, dilediğiniz zaman gönderdiğimiz e-postaların alt kısmında bulunan "E-posta listemizden çıkmak için tıklayınız" linkine tıklayarak e-posta üyeliğinden tek tıkla, kolayca çıkabilirsiniz.

Kullanım koşullarını kabul ediyorum.